Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(Mulan @ 2014 02 18, 19:58)
Sveikutės,

Norėjau Jūsų patarimo - kaip metų gale apdovanoti (paskatinti) pirmokus, perskaičiusius daugiausia knygelių?

Padėka į Tamo tėvams, vaikams atskirai. Metų gale popierinė padėka. Viešai kabantys medeliai klasėje irgi motyvuoja.Dovanų neperku. Puslapius kas nori įsirašo į lapelius.Puslapiais nematuoju.Giriu visus skaitančius vienodai.Nuolat pabrėžiu, kad vos vos skaitančio ir gerai skaitančio puslapių neįmanoma palyginti. Kažkaip aš paprastai į tai žiūriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivorytė @ 2014 02 18, 18:46)
Padėka į Tamo tėvams, vaikams atskirai. Metų gale popierinė padėka. Viešai kabantys medeliai klasėje irgi motyvuoja.Dovanų neperku. Puslapius kas nori įsirašo į lapelius.Puslapiais nematuoju.Giriu visus skaitančius vienodai.Nuolat pabrėžiu, kad vos vos skaitančio ir gerai skaitančio puslapių neįmanoma palyginti. Kažkaip aš paprastai į tai žiūriu  4u.gif


O aš paskatinu ir tuos, kurie silpnai skaito, bet skaito knygeles, nors jos ir plonos. Nes yra tokių, kurie perskaito vieną knygą ir daugiau jokios. O tas, kur silpnai skaito, stengiaisi po kelias plonas knygutes perskaityti. Matau, kaip jis pildo knygų aprašymo lapus ir širdis džiaugiasi wub.gif Todėl gale mokslo metų stengiuosi įvertinti daugiau vaikų, pasakydama už ką jiems skiriu diplomą, knygeles.
Man gal paprasčiau, nes turiu mamytę dirbančią knygyne ir ji gali mums pasiūlyti akcijinių knygų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2014 02 18, 22:10)
O aš paskatinu ir tuos, kurie silpnai skaito, bet skaito knygeles, nors jos ir plonos. Nes yra tokių, kurie perskaito vieną knygą ir daugiau jokios. O tas, kur silpnai skaito, stengiaisi po kelias plonas knygutes perskaityti. Matau, kaip jis pildo knygų aprašymo lapus ir širdis džiaugiasi wub.gif Todėl gale mokslo metų stengiuosi įvertinti daugiau vaikų, pasakydama už ką jiems skiriu diplomą, knygeles.
Man gal paprasčiau, nes turiu mamytę dirbančią knygyne ir ji gali mums pasiūlyti akcijinių knygų cool.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, seniai besilankiau, kažkaip užsikasu tais darbais, va ir šiandien sudalyvavau trijuose susirinkimuose, rytoj dar vienas plius seminaras. Košmaras...

QUOTE(agė-melagė @ 2014 02 17, 18:35)
sėdžiu webinare, bet kalba tooooookias žinomas tiesas, kad trūksta žodžių. Taip gali kalbėti, tik visai šviežiems mokytojėliams. Arba atvirkščiai, visai nupušusiems. Bet tokie webe tikrai nesėdi



QUOTE(tigruole @ 2014 02 17, 18:55)
Sveikutės naujuose namučiuose. Mūsų vaikai dabar atostogauja. O mes sėdime seminaruose verysad.gif Visiškai laiko nėra, sąsiuvinių krūvos guli, nėra kada ir prisėsti blush2.gif O šis vakarinis seminaras nieko gero nedavė verysad.gif

o dėl webinaro, tai kažkoks siaubakas, galvojau, kad taip man vienai tik neįdomu. Dabar užsiregistravau į kitą "Grupinis darbas pamokoje". Gal kas girdėjote, įdomu?
Atsakyti
QUOTE(gitė @ 2014 02 17, 22:08)
Kitą savaitę pranešimą ruošiuosi konferencijoje skaityti apie žaidimus,

Sveikos 4u.gif
Aš šiandien po respublikinės konferencijos doh.gif Nusikaliau kaip ciucius. Teko ir pranešimą skaityti, tik ne apie žaidimus smile.gif smile.gif
Rytoj ir poryt suplanuoti konsultantų mokymai. Jų labai laukiu thumbup.gif

Dėl webinaro, tai siūlau nemokamą ir tikrai superinį. Tai sakau iš savo patirties, nes "užkabino" ir iki šiol man tai pats geriausias seminaras, kokiame esu buvusi, davęs stiprų stimulą augimui ir tobulėjimui.

Registruokitės:
http://webseminarai....os-strategijos/
Atsakyti
Mes irgi visos buvom sparnus pakele i konferencija, bet buvom Kaune. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar yra mūsų tarpe šiauliečių? Pasiūlymas joms ir ne tik:
http://www.humanisti...lietuvoje-2014/
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2014 02 18, 20:30)
Mes irgi visos buvom sparnus pakele i konferencija, bet buvom Kaune. mirksiukas.gif

Norėjau ir aš ten dalyvaut, bet jau vietos nebebuvo unsure.gif
Atsakyti
Mes vos ne pirmos rezervavom vietas, o be to is 8, 4 skaitem pranesimus ax.gif tai ir tilpom blush2.gif
Dabar bandau diskeli kankinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajazz: 18 vasario 2014 - 20:46
QUOTE(daivajazz @ 2014 02 18, 20:45)
Mes vos ne pirmos rezervavom vietas, o be to is 8, 4 skaitem pranesimus ax.gif tai ir tilpom blush2.gif
Dabar bandau diskeli kankinti mirksiukas.gif

ir mes ten su Tili Mili buvom thumbup.gif

labas vakaras 4u.gif ryt sutrumpintos pamokos, vidurdieny seminaras. darbų nėr kada dirbt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2014 02 18, 20:45)
Mes vos ne pirmos rezervavom vietas, o be to is 8, 4 skaitem pranesimus ax.gif tai ir tilpom blush2.gif
Dabar bandau diskeli kankinti mirksiukas.gif


Aš ir gi buvau, mačiau Jūsų pavardę lankstinuke, pamąsčiau, kad gal kur ir prasilenkėm, nors žmonių tai labai daug buvo doh.gif Dirbome skirtingose darbo grupėse. Ar naudinga buvo? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Va tai tau, sitiek uzsislapstinusiu asmenu buvo ir nesusimatem. reikejo korteles uzsikabint SM lotuliukas.gif
Naudo visada yra. Mes buvom pasidaline i skirtingas grupes, tai rytoj darysim aptarima, dar diskeli gerai isdarinesiu (namie kompas nesusikalba su diskelyje esanciom programom doh.gif )
Atsakyti