Įkraunama...
Įkraunama...

"Magdė" pyragas

g.gif temperaturos tai gali but, kad skyresi blush2.gif nelabai stengiausi atitaikyt doh.gif kita karta pabandysiu,kad bent panasios butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nute_ @ 2008 05 04, 16:05)
sveikutes  biggrin.gif  as ir isbandziau si receptuka... pavyko lyg ir neblogai,bet kremas kazkaip pasidalino i dvi dalis: ant visaus gavosi puri lyg ir pudingo mase,o apacioje kazkas panasaus i sokoladine zele doh.gif  nezinau ka padariau blogai,nes siaip dariau viska pagal receptuka g.gif



man taip pat kremas gavosi dvieju atspalviu - sluoksniuotas lotuliukas.gif
bet nuo to skonis nepablogejo - skanumelis thumbup.gif
aciu letunei drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites, atejau iskelti sia temele i virsu, kadangi meducio temoje uzvire diskusijos apie sita izymu tarybiniu laiku pyraga. Tai kad netersti meducio tema, manau, geriau pakalbekime cia.
Atsakyti
Aciu labai!! wub.gif
Padariau....
user posted image
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Oi, buvau net pamirsusi si skanesta blush2.gif
Atrodo-SUPER !!!!! drinks_cheers.gif

Dabar "isklok" tikslu receptuka, kaip gaminai ir ko kiek dejai (nes visos, kas bande gaminti, susidurdavo su vienokiom ar kitokiom problemelem..)
Atsakyti
O ... Ulitka,
Puiku, kad padarei. biggrin.gif Ilgai laukiau, kad kas išbandytų ir pasiskelbtų.
Matau, kad tavo Magdės apačia puri. Koks pagrindo receptėlis? bigsmile.gif
Laukiu labai, kad išduotum paslaptį.
Aš dariau pagrindą iš likusių trynių, bet jis gavosi kietokas ir nelabai derėjo prie puraus viršaus. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 01 vasario 2010 - 21:22
QUOTE(KaKavine @ 2010 02 01, 20:53)
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Oi, buvau net pamirsusi si skanesta  blush2.gif
Atrodo-SUPER !!!!!   drinks_cheers.gif 

Dabar "isklok" tikslu receptuka, kaip gaminai ir ko kiek dejai (nes visos, kas bande gaminti, susidurdavo su vienokiom ar kitokiom problemelem..)



QUOTE(Letune @ 2010 02 01, 21:16)
O ... Ulitka,
Puiku, kad padarei.  biggrin.gif Ilgai laukiau, kad kas išbandytų ir pasiskelbtų.
Matau, kad tavo Magdės apačia puri. Koks pagrindo receptėlis?  bigsmile.gif
Laukiu labai, kad išduotum paslaptį.
Aš dariau pagrindą iš likusių trynių, bet jis gavosi kietokas ir nelabai derėjo prie puraus viršaus.  lotuliukas.gif

ACIU!!!ACIU!!!!!

Kai perskaiciau Magdes receptuka pagalvojau kad jis man primena mano zinoma jau recepta .
Taip ir yra. pagal toki receptuka tik be kakao jau senokai darau torta PAUKSCIu PIENAS!!)Kuris yra LABAI skanus!

Prisipazinsiu, kad nemoku virti sirupo ir kaip po to noriu susijungti tai man neiseina.baltymai krenta ir VSIO -tik ismesti!!Uztat padariau pagal ta man zinoma recepta)
RECEPTAS rusiskai)))Labai tingiu versti!!!Jejgu kas nesupranta . gal kaip nors bendrom jegom isversime))

Тесто:
1 ст. муки
7 желтков
1/2 ст. сахара
100 гр. слививочного масла
1 ч.л соды

Крем:
7 белков
желатин 30 гр.
1,5 ст. сахарного песка
сливочное масло-150 гр
200 гр. сгущеного молока,
1/4 ч.л. лимонной кислоты...


Приготовление основы:
Взбить масло комнатной температуры с сахаром,
добавить желтки, ванильный сахар, соду и муку, все перемешать миксером.
Форму выстлать бумагой для выпечки и выложить смесь .
Выпекать в нагретой духовке до 170 минут 15-20 до готовности.


Приготовление крема:
Замочить желатин в 1/2 ст. холодной воды на 30 минут.
В воду с набухшим желатином добавить половину сахара и половину
лимонной кислоты (смотрите состав крема).
Нагреть до растворения сахара и желатина.
Взбить белки с оставшейся лимонной кислотой до устойчивой пены,
в три приема добавляя оставшийся сахар
и осторожно влить теплый сахарно-желатиновый раствор,
в конце добавляю ванильный сахар.

Отдельно взбить масло со сгущеным молоком и постепенно постепенно ввожу в массу со взбитыми белками с сах-желатиновым раствором, все время взбивая.


wub.gif wub.gif

Teslai prireike truputi daugiau miltu)Gal 1.5 stiklines.

Na ir 20 gr kakao istirpinau siltam vandenuke ir ipiliau i mase(sviestas+sutirstintas pienas) Mikseriu padariau VZIK)))))


Ka dar?? g.gif Gal ir tiek drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif MANO brangiausias svaigsta nuo ''magdes'' pyrago.Mes neturime galimybes nusipirkti kada panoreja ,nes gyvename JAV.Taigi meiles dienos proga nutariau ji pradziuginti!!! vISKA DARIAU PAGAL JUSU RECEPTA ir su meile!!! ,bet gavosi 3-sluoksniu ,virsus ,kaip pudingas ,toliau kondencuoto pieno sluoksnis nusedo ir apacioje ''padas'' doh.gif .Na ,geriau negu ,nieko ...,NESURANTU KODEL MAN VISKAS NESUSIMAISE .Gal reikejo visa mase isplakti kartu??[COLOR=red]SOS-PADEKITE ,KOVOSIU IKI GALO!!!
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2010 02 05, 20:08)

Тесто:
1 ст. муки
7 желтков
1/2 ст. сахара
100 гр. слививочного масла
1 ч.л соды

Крем:
7 белков
желатин 30 гр.
1,5 ст. сахарного песка
сливочное масло-150 гр
200 гр. сгущеного молока,
1/4 ч.л. лимонной кислоты...
Приготовление основы:
Взбить масло комнатной температуры с сахаром,
добавить желтки, ванильный сахар, соду и муку, все перемешать миксером.
Форму выстлать бумагой для выпечки и выложить смесь .
Выпекать в нагретой духовке до 170 минут 15-20 до готовности.
Приготовление крема:
Замочить желатин в 1/2 ст. холодной воды на 30 минут.
В воду с набухшим желатином добавить половину сахара и половину
лимонной кислоты (смотрите состав крема).
Нагреть до растворения сахара и желатина.
Взбить белки с оставшейся лимонной кислотой до устойчивой пены,
в три приема добавляя оставшийся сахар
и осторожно влить теплый  сахарно-желатиновый раствор,
в конце добавляю ванильный сахар.

Отдельно взбить масло со сгущеным молоком и постепенно постепенно ввожу в массу со взбитыми белками с сах-желатиновым раствором, все время взбивая.
wub.gif  wub.gif 


Gak kas gali išversti aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtrūnė @ 2010 10 04, 10:22)
Gak kas gali išversti  aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif


prašom vertimas mirksiukas.gif jei išmėginsi pasidalink įspūdžiais kaip pavyko ar skaniai gavosi, nes ir mane suintrigavo šis pyragiukas ax.gif

Tešla:
1 st. miltų
7 tryniai
1/2 st. cukraus
100 g sviesto
1 a. š. sodos.

Kremas:

7 baltymai
30 g želatinos
1,5 st. cukraus
150 g sviesto
200 g kondensuoto pieno
1/4 a. š. citrinų rūgštelės.

Tešlos paruošimas.
Išplakti kambario temperatūros sviestą su cukrumi, sudėti trynius, vanilinį cukrų, sodą ir miltus, viską išmaišyti mikseriu.
Formą iškloti kepimo popieriumi ir sudėti masę.
Kepti įkaitintoje iki 170° orkaitėje apie 15–20 min.

Kremo paruošimas:
Užmerkti želatiną pusėje stiklinės (1/2 st.) vandens 30-čiai minučių.
Į vandenį su išbrinkusia želatina suberti pusę cukraus ir pusę citrinos rūgšties (žr. kremo sudėtį).
Pašildyti, kol cukrus ir želatina ištirps.

Išplakti baltymus su likusia citrinos rūgštele iki standžių putų, per 3 kartus suberiant likusį cukrų ir atsargiai supilti šiltą cukraus-želatinos tirpalą, pabaigoje įberiu vanilinio cukraus.
Atskirai išplakti sviestą su kondensuotu pienu ir palaipsniui įmaišau į masę su išplaktais su cukraus-želatinos tirpalu baltymais, visą laiką plakant.

P.S. kiek berti vanilinio cukraus sudėtyje nenurodyta, žodžiu, iš akies lotuliukas.gif

PASTABA:

Ulitkos šio recepto papildymas

"Tešlai prireikė truputį daugiau miltu) Gal 1.5 stiklinės.
Na ir 20 gr kakavos ištirpinau šiltame vandenyje ir įpyliau į masę (sviestas+sutirštintas pienas) Mikseriu padariau VZIK"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 spalio 2010 - 20:13
sveikos .kt isbandytas.dariau pgl sensni rec is sm..gavosi atodo neblogai..tik kakavos truputi noretus daugiau smile.gif
Rimami..kakava pridurt reikia dar prie recepto ,kad nenusimestu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveneirka: 04 spalio 2010 - 17:46
QUOTE(RiMami @ 2010 10 04, 17:05)
prašom vertimas  mirksiukas.gif jei išmėginsi pasidalink įspūdžiais kaip pavyko ar skaniai gavosi, nes ir mane suintrigavo šis pyragiukas ax.gif


labai labai ačiū thumbup.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif būtinai parašysiu kaip sekėsi...
Atsakyti