Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

QUOTE(smike @ 2014 05 21, 07:47)

Okkey, o tai tavo šeimynykščiai neįgalūs sumuštinį pasidaryti ar kokios varškės su uogiene pasiimti ar kiaušą patys išsivirt, kad tu prie puodų įdarbinta? Žinok, kai reikės patiems gamintis ir rys mažiau - sutaupysi.  biggrin.gif

Bet žinokit kokią aš jums naujieną pasakysiu...  cool.gif SVARSTYKLES VAKAR NUSIPIRKAU!!!  biggrin.gif Jei parodymai džiugins penktadieniais ir aš prisidavinėsiu.  smile.gif Bet su jumis absoliučiais parodymais nelenktyniausiu, nes man 59 kg yra žemiau KMI, taigi, mano tikslas būtų 64 kg. Nežinau ar sūrelis priešpiečiams šaldytuve labai prisidės prie tikslų siekimo, bet pabandysim.  biggrin.gif



- oi smikute igalus jie pas mane igalus lotuliukas.gif ir bulbas, kiausiniene patys kepasi, sumustinius darosi, netgi flakes su pienu uzsipila lotuliukas.gif bet va pietus tai jau butinai is manes priklauso doh.gif aisku kartais irgi nedarau prasimusa, bet norisi blyn ir piginus pataupyti, brangu visokioms desrelems "serti" tai va norisi ju skrandzius sriuba kokia arba bent jau naudingesniu maistu nei sumustiakais uzkimsti ax.gif ir sutaupyti jei patys maitinsis ui kaip man nepavyks doh.gif

- va cia tai jau zinia...jeeee smikiukas svarstykles turi thumbup.gif na ir kiek tos naujos svarstykles rodo? nuo kiek startuoji bigsmile.gif

labas rytas mergikes bigsmile.gif biski tas llietus jau vezy varo, slapia aplinkui..bet aisku gerai- realiai nakti atlyja, o va diena visai nieko buna, vakar vakaras pas mus bent jau ziauriai grazus sauletas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Šmikiuk, sveikinu su pirkiniu, aš irgi ilgai link to ėjau lotuliukas.gif

Šiandien jau stipriau jaučiuos, bet pusmaišis džiūvėsiukų ir puslitris jogurto pasirodė per daug, jaučiuosi pilna ir išsipūtusi doh.gif
Ėjau pėsčiom namo senolės greičiu, bet parėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labryt, mergikės. smile.gif
Ką vakar nuveikėt gero? Aš šukuoseną naują įvaldžiau, univere padirbėjau ir vakarėlį namuose apturėjau (labai skanų ir labai proto ribose biggrin.gif ).
Svarstykles nusipirkau, o svertis ir pamirštu - dar nėra reflekso. lotuliukas.gif Vakar po pietų buvo 67 kg, o šįryt pamiršau. Tai tarkim 67 kg. Kas daugiau? biggrin.gif

Ui kaip gerai, kad šiandien penktadienius, galima bus savaitgalį atsipūsti, juo labiau, kad ir orą puikų žada.
Bet egzas ant nosies lipa, bjaurus iki pažaliavimo, tai juo nuo pirmadienio reikės susiimti ir paskutinį damušti. doh.gif

Okkey, viskas aišku su tavo šeimyna - smakai. biggrin.gif

O čia kavikė. Bent jau man šiandien jos labai reikia. cool.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos!

aš tai prisiduosiu, turiu 53,4 kg. Iš vienos pusės - kelias dienas buvo dieta dėl apsinuodijimo, iš kitos - vakar vėlai gerai užvalgiau prie kompanijos, iš trečios - tuoj tuoj užgrius mėmės, tai nei nežinau, kaip čia į tuos skaičius žiūrėt, turbūt - niekaip biggrin.gif

Šmikiuk, kas do nauja šukuosena? Ilga? Trumpa? Garbiniuota? bigsmile.gif
Atsakyti
Miaška, man toks jausmas, kad pas tave mėmės kas savaitę. smile.gif Arba aš tik kartą per mėnesį parašau. biggrin.gif

Plaukuosena trumpa. bigsmile.gif Šiaip jau senokai trumpais plaukais vaikštau (kai mes gatvėje susitikom paskutinį kartą, tai buvau ilgais mirksiukas.gif ), gal 1,5 metų, bet buvo truputį paaugę, o vakar kai nukirpo, tai nukirpo - kaklas plikas ir pakaušis pakeltas. Bet patinka, nesiskundžiu - buvo aptarta kaip kirpsimės. Tik pirmą kartą ėjau pas naują kirpėją, tai truputį nervo buvo.

Ei, mergai, tai kaip darom dėl meeto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2014 05 23, 12:55)
Miaška, man toks jausmas, kad pas tave mėmės kas savaitę. smile.gif Arba aš tik kartą per mėnesį parašau.  biggrin.gif

Plaukuosena trumpa.  bigsmile.gif

Ei, mergai, tai kaip darom dėl meeto?  ax.gif

Tai jau labiau panašu, kad tamsta tik kartą per mėnesį parašai cool.gif

Faina, turėtų būt gražu thumbup.gif

Nu kaip kaip... Kiek čia mūsų, dvi trys? Aš tai mielai pasimytinčiau, kad ir dviese - trise lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2014 05 23, 08:18)
Okkey, viskas aišku su tavo šeimyna - smakai.  biggrin.gif
user posted image


eik tu ne smaganai o edrunai kaskokie doh.gif

ne nu grazuole pavarai, per pietus matote jinai sveriasi, o ryte pamirsta lotuliukas.gif

QUOTE(Miaška @ 2014 05 23, 11:48)
aš tai prisiduosiu, turiu 53,4 kg. Iš vienos pusės - kelias dienas buvo dieta dėl apsinuodijimo, iš kitos - vakar vėlai gerai užvalgiau prie kompanijos, iš trečios - tuoj tuoj užgrius mėmės, tai nei nežinau, kaip čia į tuos skaičius žiūrėt, turbūt - niekaip biggrin.gif


kaip ziuret kaip ziuret, aisku blogai ziuret, nevalgei, skysciu nevartojai, isdziuvai..dveselena tiesiog lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano 54 lygiai lygiai cool.gif ir kaip man cia i tai ziuret g.gif g.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Miaška @ 2014 05 23, 12:24)
Nu kaip kaip... Kiek čia mūsų, dvi trys? Aš tai mielai pasimytinčiau, kad ir dviese - trise lotuliukas.gif


ne nu rimts, kaip ten del meeto g.gif Cubukas sake prie musu pasiderintu, bet ka ji pasiderins jei jos cia vel geras guzas liko kaip nesimato doh.gif Cuba lysk is arbatinuko ir tu visu lektuvu, viesbuciu, kruasonu ir pan lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu kur visos, iškepėt? g.gif

Pasakokitės, kuo mintat per karščius, nieko kito apart šaltibarščių nesugalvoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 27, 08:36)
Nu kur visos, iškepėt? g.gif

Pasakokitės, kuo mintat per karščius, nieko kito apart šaltibarščių nesugalvoju biggrin.gif


na iskept neiskepem, bet apkepem tai jau jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kaip tiksiandien nuo ryto saltibarsciu puoda pridariau lotuliukas.gif

o siaip ka, super grazus pekino kopustai silnamyje uzaugo tai kasdien po bliuda salotu suraitoju thumbup.gif
Atsakyti
LAbas dienas smile.gif

Aš jau baigiu atgyti po visų sarbų, kelionių, atostogų ir konferencijų. Jau matosi šviesa tunelio gale...

Su maistu irgi bandau grįžti į doros kelią jau, nes tikrai paklydus kelioms savaitėms buvau biggrin.gif

Okkey, paskaičiau apie pekino kopūstus, tai noooorėč naminių tikrų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2014 05 27, 12:59)
o siaip ka, super grazus pekino kopustai silnamyje uzaugo tai kasdien po bliuda salotu suraitoju  thumbup.gif

Pavyduks... blush2.gif
Aš nusiperku tik savaitgalį, kai einu turgun, nu tai lenkiasi vėl planas kasdien po daržovę lotuliukas.gif
Už tai kasdien ledų - puikiai gaunasi.

Nusipirkau hantelius, bo nebepatinka man mano rankos, tai po treniruotės parmynus pasukau lanką, padariau rankoms seriją pagal youtūbę, visai smagu. Dukra žvengia, klausia, ar darbe dar nepradėjau sportuot? doh.gif Nuuu, tempimus tūlike padarau... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 28, 20:54)

Nusipirkau hantelius, bo nebepatinka man mano rankos, tai po treniruotės parmynus pasukau lanką, padariau rankoms seriją pagal youtūbę, visai smagu. Dukra žvengia, klausia, ar darbe dar nepradėjau sportuot? doh.gif  Nuuu, tempimus tūlike padarau... biggrin.gif


as kartais pagalvoju kad per pietu pertrauka reiktu irgi kokius subines sutraukimus bent padaryti ar ka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

labas rytas gazeles bigsmile.gif

na kas as taip sakant po truputi judu sau, rytais tenisiukas, presiukas ir pan, kelias dieneles oras kai dar fainas buvo tai rytais su dvirka prasimyndavau, bet dabar jau kelios dienos nea..nu kur jau, toks vejas, salta...

mergikes - a jauciat uz 3 dienu vasara bigsmile.gif

darbe kolege atostogu 3 savaitem isejus, tai dabar apsikuitusi darbais blyn esu doh.gif na bet nieko, po jos as atostogu eisiu, jeeeeee thumbup.gif

na ka grazaus ketvirtadieniaus lelytes 4u.gif
Atsakyti