Įkraunama...
Įkraunama...

Darboholikių klubas

ohohi labas rytas bigsmile.gif

rytas, prisiduodu, kad jau atsikelus, kafke geriu palauksiu kol rukas prasisklaidys ir soksiu ant dviratuko, nes vakar visgi po darbo i darza ineriau doh.gif o per ji ir vakariene velai buvo, reik nors ryte ta vakarienes bulbu kose sudeginti cool.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo okkey: 04 birželio 2014 - 03:44
Nu va, kai Okkey prisiduoda, tai viskas tvarkoj, aišku, kad nepramigo biggrin.gif

Atlėkiau ir aš dviračiu, nors žada lietų vakare, ale bais patingėjau pėstute grūstis, tai man bile iki sportklubio po darbo sausai nulėkt, o paskui namo jau ir per lietų galiu grįžt, jei ką irnesakyk.gif

Gražios dienelės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas dienas, mergičkos. smile.gif

Okkey niekada nepramiega, nes ji beveik nemiega. lotuliukas.gif

Miaška, mano sesija baigiasi... kitą savaitę. Teks mytintis po tavo atostogų. drinks_cheers.gif

Aš šiandien svarstyklėse pamačiau 65,5 kg. bigsmile.gif Iki 64 liko visai nedaug. thumbup.gif

Gero darbadienio! 4u.gif
Atsakyti
smike, ja ja okkey beveik nemiega lotuliukas.gif

saunuiole del svoriuko thumbup.gif

siandien ryte darzai nugalejo doh.gif pasiknisau siek tiek, paskui tikpresiukui pratimukus padariau, taigis jei ka, gal vakare su dvirka si kart prasikosiu g.gif
Atsakyti
Šmike, sveikinu mažėjant drinks_cheers.gif

Aš šiandien didmeškė - valgiau daržoves, susimakalavau ant smūgio pomidoriukų, salotų ir mocarelos, sušveičiau vakarienei.

Myniau iki poliklinikos, visai neblogas reisas gavosi, šlaputėlė atvažiavau, bo įkalnė, net nepatogu pasidarė... blush2.gif Paskui dar nuo kineziterapeutės gavau velnių, kad nemoku atsipalaiduot, nemoku dirbt be įtampos, bais ilgai man masažavo visus tuos užspazmavusius raumenų guzus, ale kaip gera paskui buvo... biggrin.gif
Atsakyti
Nematau prisiduodančių? lens.gif

Priduodu 52,6 kg cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 06, 09:37)
Nematau prisiduodančių? lens.gif

Priduodu 52,6 kg cool.gif


tai ka cia su tavimi prisidavineti, dziusna lotuliukas.gif as stabiliai, 53,8 bigsmile.gif

ir stabiliai ryte tenisiukas, presiukas, vakare vel i zemes darbus kibsiu doh.gif
Atsakyti
Labryt, damos! smile.gif

Okkey, Miaška - ačiū už palaikymą. 4u.gif

Mano svoris šįryt nudžiugino - 64,8 kg. bigsmile.gif Biškį apkarpiau saldumynų ir... valgiau namų, o ne kavinių maistą. Vistik, dienos pietūs - peilis subinei. doh.gif
Vakar pusę dienos praleidau grožio procedūrose - manikiūrai, pedikiūrai, veido valymas. Veidas toks lengvai pobaisis po valymo, bet viskas tik į gerą. biggrin.gif O šiandien bus mokslų diena.
Gero sekmadieniaus!
Atsakyti
Kas apkarpė saldumynų, o kas šiandien padaugino... cool.gif
Atsakyti
labas rytelis Smike ir Miaska bigsmile.gif

oi darbinga savaitgali abturejau, darbu milijonas padarytas, o vakar vakare netgi laiko savimi pasirupinti irgi atradau, kaip ir smikiukas manikiura, pedikiura veido kauke pasidariau thumbup.gif

saldumynu neuzdauginau, bet taip vakare sausu pusryciu su pienu uzsimaniau, kad griuk negyvas, tai ka ir pavariau bliudus doh.gif svarstykles nemyli, nu bet ka yra kaip yra cool.gif aidirbsiu kaip nors ta griesna vakariene ax.gif

na ka ir vel pirmadienius - tympt uz vadziu vel is pradziu, siandien turetu spresti ar nuo kitos savaites iseinu atostogu, nes ketvirt-penktad viena bendradarbe apsirgus buvo - tikiuosi pasveiko, nes buvom jau tik dviese su kolege likusios - sukomes kaip voveres doh.gif
Atsakyti
Labuks smile.gif

Aš tai, kaip minėjau, užsisaldinau vakar gyvenimą, tai ir svarstyklės sureagavo atatinkamai, nu bet ką darysi... biggrin.gif

Darbe tai malonūs rūpesčiai, reik pasidaryt visko kuo daugiau, o ryt kolegei perdavinėsiu, ir tada jau atostogai! Miegosiu, plaukiosiu, valgysiu, nieko negalvosiu ir nekontroliuosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 06 09, 09:59)
Labuks smile.gif

Aš tai, kaip minėjau, užsisaldinau vakar gyvenimą, tai ir svarstyklės sureagavo atatinkamai, nu bet ką darysi... biggrin.gif

Darbe tai malonūs rūpesčiai, reik pasidaryt visko kuo daugiau, o ryt kolegei perdavinėsiu, ir tada jau atostogai! Miegosiu, plaukiosiu, valgysiu, nieko negalvosiu ir nekontroliuosiu cool.gif



jeeeeeeeeeeeeeee ir as nuo 16 einu atostogu, visoms 4 savaitems, kai lapata thumbup.gif thumbup.gif ravesiu, kasinesiu, sportuosiu ir ka cia dar g.gif g.gif aa ilsesiuos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti