Įkraunama...
Įkraunama...

***Gruodinukai 2010***

QUOTE(Puponautė @ 2015 03 17, 21:19)
Nu Danielos grozis  bigsmile.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Bamboo, klausiu, nes planuoju but' balandzio gale - geguzes pradzioje' Palangoje, ''Gintare''  ax.gif

Kuoduotoji, sekasi neblogai  rolleyes.gif , bet info ne y viesa erdve  blush2.gif , ziuriu, tu pas mane dar Skypej tebesi  bigsmile.gif , reiks kokia diena susirasyti mirksiukas.gif

Ejjjj, mamos, kai labiau susils oras, gal koki mytuka pasidarykim  ax.gif ?

Mes tradiciskai velykas svenciam palangoj, o toliau nzn. smile.gif
O tu darba gal pakeitei ? Noreciau myto ne ligu sezonu, grynam ore ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bamboocho @ 2015 03 17, 23:08)
Mes tradiciskai velykas svenciam palangoj, o toliau nzn. smile.gif
O tu  darba gal pakeitei ?  Noreciau myto ne ligu sezonu, grynam ore  ax.gif


idomu, apie koki laika dabar kalbam g.gif . geguzes vidury bus metai kai dirbu parduotuvej. Turiu savo darbo grafika ir nuostabu kolektyva. darbas sunkus , bei daug atsakomybes, bet as ji MYLIU wub.gif (nes jame daaaaaaug graziu diedu buna hihihi.gif ) .

as irgi noreciau kokio myto - pikniko kokiam parke. sedim mamos ant pleduku, o vaikai ridenasi per zole, per galvas.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puponautė: 17 kovo 2015 - 22:24
QUOTE(Puponautė @ 2015 03 17, 22:22)
idomu, apie koki laika dabar kalbam  g.gif  . geguzes vidury bus metai kai dirbu parduotuvej. Turiu savo darbo grafika ir nuostabu kolektyva. darbas sunkus , bei daug atsakomybes, bet as ji MYLIU  wub.gif (nes jame daaaaaaug graziu diedu buna hihihi.gif ) .

as irgi noreciau kokio myto - pikniko kokiam parke. sedim mamos ant pleduku, o vaikai ridenasi per zole, per galvas....  lotuliukas.gif

bigsmile.gif sito nezinojau, nu super thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(bamboocho @ 2015 03 17, 20:49)
Grazuole kokia pavasarine feja wub.gif , o kaip maziuko demesio nepavydi?

Mano trandacicha irgi neuzsiciaupia, labaiusia uzknisa tas kartojimas" mama mama", ir nors esi prie pat jos, ir jinai gali ziuret i akis, aiskiai mato, kad girdziu klausau, bet kartoja kol nepasakys i" ka". O siaip tai tokia mamyciuke, glaustosi vis aplink, labai  moka komplimentus mamai pazert, katino akis padaro ir murkia tu pati graziausia, pati geriausia  biggrin.gif

Nepavydi, ji pas mus namuose visiems vadovauja doh.gif Abu broliai priversti jos klausyti doh.gif Nereali vadove auga. biggrin.gif
Kaip faina wub.gif Man tai nesako komplimentu, ji sau daugiau ju pasako. doh.gif

Puponaute, nu kaip fainai del darbo, gera tureti mylima darba. rolleyes.gif

Kuoduotoji, pritariu, greiciau planuokit antra, maniskiai 4m skirtumas, tai dar zaidzia, bet retai, o va maziukai abu neblogai draugauja, aisku ir musasi daug doh.gif
Atsakyti
Labas! smile.gif

QUOTE(bamboocho @ 2015 03 16, 16:44)
Gal pavyks nutraukti tyla
Nugi papletkinsiu  , sian Annia maciau is tolo viesoj istaigoj, nu koookia grazi...

O cia visos jau perbego kitur, Ar isvis issilakste?


Aha perbegau i nestukiu pasnekesius smile.gif

Beje, kruopelyte mano nestumo fotosesijos kabo intike biggrin.gif
http://seimosfoto.eu...ios-fotosesija/

Sakau kruopelyte, nes tieeek priverciau vyrus prisifotkint, pati kita diena vos paeit galejau, bet laiminga buvau kai vazonas biggrin.gif


Annia man vapsche labai labai patinka, seniai nesutikau, o buvo metas, kai labai daznai ji prie mano namu trynesi, nes vyresneli is mokyklos atvarydavo pasiimt.

QUOTE(Kuoduotoji @ 2015 03 16, 21:33)
maniskis kai vienas tai darzas lyg pramoga, grasinu jog jei blogai elgsis neis i darzeli


Geras, maniskis i darzeli taip sau, nelabai noriai, bet eina. Dabar su tradiciniu oropakitiminiu laringitu tusinames namie doh.gif

QUOTE(bamboocho @ 2015 03 17, 19:49)
nu idomu, kaip annia butu suregavus, jei pripuolis pradeciau fotkint, tuo laabiau kad manes ji nepazintu , as dabar tamsiom kasom.


Kodeeel tamsiooom? smile.gif Kodel palikai blondziu gretas?

QUOTE(ich @ 2015 03 18, 09:15)
Nepavydi, ji pas mus namuose visiems vadovauja doh.gif Abu broliai priversti jos klausyti doh.gif Nereali vadove auga. biggrin.gif
Kaip faina wub.gif Man tai nesako komplimentu, ji sau daugiau ju pasako. doh.gif

Puponaute, nu kaip fainai del darbo, gera tureti mylima darba. rolleyes.gif

Kuoduotoji, pritariu, greiciau planuokit antra, maniskiai 4m skirtumas, tai dar zaidzia, bet retai, o va maziukai abu neblogai draugauja, aisku ir musasi daug doh.gif


Labai grazi Daniela smile.gif
Blyn blyn ir pas mus bus 4, bet gal jei vienos lyties labiau zais? g.gif Na, cia aisku nenuspesi:)
Atsakyti
Krendel, nieko sau kaip grazu wub.gif wub.gif grazi seimynele esate!!!!
Atsakyti
QUOTE(Krendel' @ 2015 03 18, 20:20)
Labas! smile.gif
Aha perbegau i nestukiu pasnekesius smile.gif

Beje, kruopelyte mano nestumo fotosesijos kabo intike  biggrin.gif
http://seimosfoto.eu...ios-fotosesija/

Sakau kruopelyte, nes tieeek priverciau vyrus prisifotkint, pati kita diena vos paeit galejau, bet laiminga buvau kai vazonas biggrin.gif
Annia man vapsche labai labai patinka, seniai nesutikau, o buvo metas, kai labai daznai ji prie mano namu trynesi, nes vyresneli is mokyklos atvarydavo pasiimt.
Geras, maniskis i darzeli taip sau, nelabai noriai, bet eina. Dabar su tradiciniu oropakitiminiu laringitu tusinames namie  doh.gif
Kodeeel tamsiooom? smile.gif Kodel palikai blondziu gretas?
Labai grazi Daniela smile.gif
Blyn blyn ir pas mus bus 4, bet gal jei vienos lyties labiau zais?  g.gif Na, cia aisku nenuspesi:)


sito nepraziopsojau, bet vistiek dar karta sveikinu nestuke.gif , labai labai grazia nestuke.gif wub.gif , superines nuotraukos, kaip suprantu brolio laukiat? matau vyresnelis laimingas biggrin.gif , laukia maziuko?

del blondziu gretu sumazinimo- nzn, taip susviete viena diena ir nesigailiu smile.gif , kazkaip gyvesne sau atrodau, nesu visai tamsi, ne juoda- ruda, uztat pamaciau kad akys mano i zaluma bigsmile.gif jau pripratau, kad niekas manes nepazysta.
komiska situacija buvo, kai laiptine plaudama kaimyne sutikau, nesuprato ka as cia veikiu, galvojo pasamde valytoja kazkas doh.gif , dar pasakiau kad gyvenu cia, vistiek turejau paaiskint is kurio buto, nes it tada nepazino biggrin.gif


mano nuomone, kalasi visi, nepriklausomai nuo amziaus, bet kai mazesnis skirtumas, ir vienos lyties gal dazniau buna ir zaidimu. kai didesnis skirtumas, gal net geriau kad skirtingos lyties, kaip pas annia- turbut brolis labiau globoja burbulyte. Turim pusbrolius tarp kuriu 5 metai skirtumas, atrodo jau 14meciui isvis turetu but neidomus tas bamblys, neturetu nei pestis, nei bendru interesu, bet kalasi kaip banditai, isvis negali pabut civilizuotai. o maniskes daznai pykstasi, bet ir zidzia, kai nera kt vaiku, nes jei tik atsiranda dickei kokia drauge, psio- mazoji autsaidere doh.gif , maze tada prisiklijuoja prie manes.
Papildyta:
puponaute, o kaip tavo broliai gerai sueina, ar labiau konkuruoja?
pas mano drauge yra tokio pat amziaus ir tokio pat skirtumo dukros kaip maniskes, tai ten toookia meile bigsmile.gif , idealu. jei mazoji serga, tai laukia seses is mokyklos, jau lego buna padeliota, viskas paruosta, kad sese gris, rankas tik nusiplaus ir greiciau tik sesim zaist.. as vis ziuriu , negaliu patiket. Kartais as palepinu maze, pries miega is darzo paimu, tai dickei tragedija doh.gif , nors nera, kad istisai jos pestusi, bet dickei matosi norisi vienai pabut, ramiai.
Atsakyti
QUOTE(Kuoduotoji @ 2015 03 19, 08:03)
Krendel, nieko sau kaip grazu  wub.gif  wub.gif  grazi seimynele esate!!!!

ax.gif Aciu aciu smile.gif

QUOTE(bamboocho @ 2015 03 19, 09:30)
sito nepraziopsojau, bet vistiek dar karta sveikinu  nestuke.gif , labai labai grazia  nestuke.gif  wub.gif , superines nuotraukos, kaip suprantu brolio laukiat? matau vyresnelis laimingas  biggrin.gif , laukia maziuko?
.



Aciu, jo, bLolio smile.gif Maniskis jau sprehina lietuviskai normaliai, nuo rugsejo lietuviu grupe lanko darze. Bet tai siaip ziauriai pasiutes, nesusitvarkau, dar gal tie visi nestuminiai dziaugsmai, hormonai, kartais taip daveda, nesuprantu ar noriu ji mest pro langa, ar geriau paciai issokt doh.gif Pvz siandien isvis virsune buvo, norejau jam kelnes uzdet, atsiklaupiau (kas labai lengva 40ta nestumo savaite) o tas prieina, atitraukia man bliuzke ir ant krutines spjauna!!! as taip pasiutau, isizeidziau, uzsisikau, viska kartu doh.gif doh.gif ir siaip kazkaip prie papu pradejo lyst, jam paumejimas kazkoks, rodo uzpakali, sako ziurek, mano pilvas koks, o parodyk savo, paskui savo pimpaliuka issitraukia ir trauzu labai patenkintuu veidu doh.gif cia jauciu is darzelio, ne kitaip. Nu zodziu buna visaip, siandien buvo bloga diena, bet mes sedim su jo snargliais jau 5 diena namie, tai namie mum besedint visada buna labai blogai po savaites, kai lanko darzeli tokios trinties nera..

Dabar teigiami dalykai - jis prieina apkabina pilva dabar kazkaip, klausia vis ka vaikelis veikia, ar miega ar ne, paskui jei valgom kazka, padalina man ir vaikeliui ir vyrui:) dar buna mociutei atitenka koks trupinelis biggrin.gif Dar visus zaislus ir visus rubus ir pan. sako atiduos vaikeliui, kai tas paaugs. Paskui spangsta, kad man bus sunku nakti keltis ir jis man vaika ateis pasupt lopsiiuke (yeah, right), arba kad visko ji mokys, kad ismokys ant puodo daryt, siulo visokius vardus baisius biggrin.gif Bet as jauciu kad gali cia visaip but.. tikiuosi geriausio, bet prisimenu kaip tu pasakojai apie bliaunancia vyresnele salia, kai maitinai maziuke. Ir visokiu pykcio priepuoliu aprasymus.. Ojeeej:)
Atsakyti
QUOTE(bamboocho @ 2015 03 19, 10:30)


puponaute, o kaip tavo broliai gerai sueina, ar labiau konkuruoja?
.



Vienas kita laaaaabai myli. skirtumas 7 metai. Niekada nesigailejau del tokio amziaus skirtumo, man jis labai patogus biggrin.gif . Sakyciau, kad gal labiau uzkabinti broli linkes dickis, bet jei jau uzkabinai maziu, tai jis ir uzsikabins biggrin.gif , darys viska ir sieks visomis priemonemis islaikyti ta jam skirta demesi. Padykes pas mus yra mazius, toks palepintas ir pateisintas. Rysys tarp ju labai glaudus( kol nereikia dalintis kompu) , gali abu pazliumbti, jei kitam skauda. Mantas labai globoja Justuka.
Atsakyti
[quote=Krendel',2015 03 18, 21:20]


Beje, kruopelyte mano nestumo fotosesijos kabo intike biggrin.gif
http://seimosfoto.eu...ios-fotosesija/

sveikos,
sveikinmai didziausi.
Foto nuostabios
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Krendel, nu parasei, tai taip viska priminei, jau buvau pamirsus biggrin.gif , nu taviskis didesnis, tai ta prasme net lengviau, kai leliuks ant papo kabo, dickis jau pazaidzia. O jeeezus, kaip tu man priminei koki pragara as isgyvenau su dicke su 3metu krize, kuri prasidejo 2,5 ir baigesi apie 5 doh.gif biggrin.gif , tos visos isterijos galvojau niekad nesibaaaaigs. Atsimenu, vazinejau su tokia mama su vezimais su guga, jinai manes uzklause apie dicke, tai pasakodama apsizliumbiau doh.gif . Pamatytum maniske dabar, nu neitiketina.. svelni mergaite tyliu balseliu, nezinau ar as ja palauziau per daug, nes blem labai nepasitikinti savimi, bet cia ir as tokia. Aciu D gugai nebuvo tokiu nesamoniu uzeje. Tfu 3 kartus, bet pas ja ir kvailu uzsispyrimu ,kad kazko nedarysiu nera, labai pasiduoda deryboms, svarbu argumentuot, gali kokia nesamone pasakyt net, svarbu pasakyt ir jinai jau ziurek sutinka biggrin.gif su dicke jokia argumentu kalba neveike, visokie protingi vaiku auklejimo straipsniai man keldavo isterini juoka..
Taip kad tikiu, kad ir tau viskas bus gerai, praeisit etapus, kaip ir dauguma, pradzioj susizavejimo, po to konkurencijos, o po to nurims viskas .

QUOTE(Puponautė @ 2015 03 20, 11:34)
Vienas kita laaaaabai myli. skirtumas 7 metai. Niekada nesigailejau del tokio amziaus skirtumo, man jis labai patogus biggrin.gif . Sakyciau, kad gal labiau uzkabinti broli linkes dickis, bet jei jau uzkabinai maziu, tai jis ir uzsikabins biggrin.gif , darys viska ir sieks visomis priemonemis islaikyti ta jam skirta demesi. Padykes pas mus yra mazius, toks palepintas ir pateisintas. Rysys tarp ju labai glaudus( kol nereikia dalintis kompu) , gali abu pazliumbti, jei kitam skauda. Mantas labai globoja Justuka.

Nu va matai kaip super. Del globojimo, tai maniske irgi maze priziuri, saugo, ypac kai vienos, arba nemato kad stebiu. Dicke uzstoja maze, jei as subaru, nu bet tarpusavy irgi erzinasi daznai.
Atsakyti
QUOTE(Krendel' @ 2015 03 18, 21:20)
Labas! smile.gif
Aha perbegau i nestukiu pasnekesius smile.gif
Beje, kruopelyte mano nestumo fotosesijos kabo intike  biggrin.gif
http://seimosfoto.eu...ios-fotosesija/

Kokia grazi nestuke buvai wub.gif
Sveikinu visa jusu grazia seimyna su leliuku 4u.gif


Danielos grooozis wub.gif wub.gif wub.gif
Kuoduotoji, pirmakart matau toki suni bigsmile.gif Kaip charakteris ju kazi...


Del meeto, tai prisijungciau vasara nebent, liepa-rugpjuti smile.gif




Papildyta:
Tiesa, gavom atsakyma is norimos mokyklos, kad priimta maniske. Nors is pradziu atsiunte laiska, kad vietu nera, bet matyt, paskutine minute atsirado.
Rugseji jau stosim i mokyklinuku gretas. Tik abu lankys skirtingas. Dickis- berniuku pradine lanko, daug toliau nuo namu.
Atsakyti