Įkraunama...
Įkraunama...

***Gruodinukai 2010***

Labas, mamos,

Kaip faina, kad dar yra gyvu:)

As irgi noreciau meeto vasara, kai baigsis visos ligos. Nes dabar tai nieko negalim planuot, nes vaikai su tom ligom neprognozuojami. Tiksliau A is darzo vis ka nors parsinesa, nu turbut kaip pirmiem metam normalu. Bet tai mazius tada is paskos gi... Tai sloga, tai ausies uzdegimas, tai tas, tai anas... Labai tikiuosi, kad kitais metais jau abu bus atsparesni.

Birzeli planuojam kazkur vaziuot atostogaut, bet as jau bijau ir planuot, mazajam jau 2 ausies uzdegimai buvo su trukusiais bugneliais, tai ka as zinau, kaip vaikui skrydis su tokiom ausytem doh.gif

A tai nelabai noriai i darzeli eina. Ta prasme eit eina, bet nera taip kad jau lauktu nesulauktu. Dazniau laukia, kada sirgs ir bus namie su broliu biggrin.gif Siaip dabar jau pradejo kartu zaisti, tai man taip faina, net lengviau kai jie abu vienas su kitu uzsiima. Tik dar musu brolis atkakliai nieko nesneka doh.gif

Na o visa kita kaip ir gerai... Darbas, namai, vaikai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sveikatos kam reikia 4u.gif
Krendel, nuostabi seimyna jus esat! Sveikinimai su maziuku kukuliuku wub.gif Aukit sveiki 4u.gif

Bamboocho, baigesi jau vyresnelei krize? Faina, maniskei tai nuo gimimo tesiasi doh.gif Tfu, tfu, tfu, pradejo miegoti nuo 4 metu naktimis biggrin.gif Tai pagaliau issimiegam!!! Iskraustem pas broli i kambari, tai taip gera bigsmile.gif

Mes buvom pailset trumpam isleke, saulute ir jura pasidziaugem. rolleyes.gif Laukiu jau ir kada pas mus vasara ateis. bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Labas, man siandien 31 juhuuuu biggrin.gif visai net nepajutau kazkokio ten gimtadienio, nes kairys-desinys-kairys-desinys biggrin.gif

o siaip viskas labai gerai, TAS KVAPAS kudzikio, na, jus zinot..stoga rauna tiesiog biggrin.gif

QUOTE(Lotyna* @ 2015 04 07, 11:38)
Kokia grazi nestuke buvai  wub.gif
Sveikinu visa jusu grazia seimyna su leliuku  4u.gif


Aciu aciu smile.gif 4u.gif kad kas man pasakytu pries pora metu, kai visus Petro rakandus pardavinejau, nes gi daugiau niekadaaaa biggrin.gif

QUOTE(ich @ 2015 04 08, 13:57)
Sveikos 4u.gif
Sveikatos kam reikia 4u.gif
Krendel, nuostabi seimyna jus esat! Sveikinimai su maziuku kukuliuku wub.gif Aukit sveiki 4u.gif
user posted image


Aciu, kukuliukas jau turi dokumentus, pavadinom Jonu, kaip vyras norejo:) kokia as geraaaa lotuliukas.gif

O dar, pavydukai del atostogau, as taaaaipppp noreciauuuuuu ten i ta fotke dabar sulyst, net labiau nei grietiniecio is IKI biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krendel': 09 balandžio 2015 - 21:32
sveikos senai bebuvau užsukusi.

Krendel labai sveikinu 4u.gif

tarp mano merginu 1,9 m skirtumas, bet jos labai myli viena kitą aišku pasipeša bet ir myli. Akmile sese mažuliu vadina.
dėl kriziu tai mano Akmilė irgi nuo gimimo iki šiol krizė, jau dabar miega ramiau, bet ir taip sugeba paklykaut dar naktį. o mažoji visai priešingybe ant jos net pykti neina jei pradedi pykti ji taip moka išeit iš situacijos, kad pati pradedi juoktis.
Atsakyti
Danielos grazumas, atostogos, jura, saule, mmmmmmm, fantastika wub.gif

Krendel, su praejusiu tave 4u.gif Gera dovanele siemet gavai thumbup.gif


Kriziu dideliu nebuvo pas mus arba jau pamirsau, bet panele irgi tik nuo 4 m. pradejo miegot naktimis ramiai. Paskutiniu metu dar pasiblasko, jei miega viena. Tai toks ir iskraustymas, vel islankstem viengule lova salia musu, nes praktiskai tebemiegam vienam kambary ...

Darzely mokosi raides, skaicius rasyti, nes jau paruosiamoji grupe siemet, tai kazko sunkokai jai sekas ... Mergina aktyvi, sunku jai susikaupt dar, ziuriu bele kaip pakeverzoja, dar nenori rimtu mokslu biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad tema neužrūdijus!
Pirma, noriu pasveikint Krendel! Ir kaip man patiko tečio ir pilvuko foto! Super! Sveikinu darkart tapus mama wub.gif

Daniela kaip visada gražuolė! Ir nuoširdžiai pavydžiu atostogų!

Apie mus.. viskas pas mus taip pat, darželis, namai, darbai. Gabytė sunkiai keliasi kaip visada. Ryte daug paprakaituot mamai tenka... Pati dabar sumaišty, po daugybės metų pribrendau pakeist darbą. Tai galvos skausmą gydau vynu ( čia tik šiandien taip šovė galvon).
Atsakyti
Laba, tai su pavasariu pagaliau. Mes dar spejom sakuras aplankyt.
Vat nespejau pritart archeologei, kad antoji ir mano pozityvas, uzteko tik pagalvot, ir jau prasidejo oziu banga. Viskam priestaraut pradejo, tai kai man gera nuotaika, dar sugebu apzaist, pati sakau atvirksciai " tik nesimauk situ batu", tai butinai situs apsimaus biggrin.gif

Mum irgi pasiule i priesmokykline kt. Metais, bet kategoriskai atsisakiau.
Atsakyti
Sveikos,
bamboo, ar yra koks appsas ar puslapis kur galima butu pasidelioti baldus ir etc.? Perkam nama bigsmile.gif Reik fotogeniska daryt biggrin.gif

aciu merginos uz komplimentus 4u.gif

snas, permainos visada i nauda mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba. Na pas mus kategoriskai neiseitu atsisakyt nei priesmokyklines nei mokyklines smile.gif tokia jau tvarka, kad vaikai 3,5 metu keliauja priesmokyklinen, o 4,5-5 m. Mokyklon.
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2015 04 28, 09:04)
Sveikos,
bamboo, ar yra koks appsas ar puslapis kur galima butu pasidelioti baldus ir etc.? Perkam nama bigsmile.gif Reik fotogeniska daryt biggrin.gif

aciu merginos uz komplimentus 4u.gif

snas, permainos visada i nauda mirksiukas.gif

Laba,
Zinok is nemokamu kiek bandziau, tai primityvu, kalbant apie appsus. Geriausia parsisiusk skechup make nemokama versija, paziurek yuotube filmuku pradedantiesiems ir pabandyk. Is trimaciu programu jinai paprasciausia naudotis, labai logiska ir friendly mirksiukas.gif . O svarbiausia, kad braizaisi tiksliai, suvedineji konkrecius matmenis, pririsi konkrecioj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(bamboocho @ 2015 04 28, 10:04)
Laba, tai su pavasariu pagaliau. Mes dar spejom sakuras aplankyt.
Vat nespejau pritart archeologei, kad antoji ir mano pozityvas, uzteko tik pagalvot, ir jau prasidejo oziu banga. Viskam priestaraut pradejo, tai kai man gera nuotaika, dar sugebu apzaist, pati sakau atvirksciai " tik nesimauk situ batu", tai butinai situs apsimaus  biggrin.gif

Mum irgi pasiule i priesmokykline kt. Metais, bet kategoriskai atsisakiau.

Oi mano mazoji irgi buna oziuojas, bet ji taip sugeba islyst is situaciju neina pykt ant jos. Kazkuri cia vakara neina gult as jau nervinuosi kad rengtusi, o ji sako nereikia cia sukauti, kur sypsenos doh.gif nu ir ka tu besakysi poniai.
Beje ka moka jau jusiskiai?Raides, skaicius pazista?Skaito jau gal kas?
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2015 05 13, 13:39)

Beje ka moka jau jusiskiai?Raides, skaicius pazista?Skaito jau gal kas?

Moka pora raidziu ir pora skaiciu parasyt biggrin.gif Darzely matau kasdien vis parsinesa darbeliu, paskutinikart X x raides mokesi rasyt. Apvedziot reikejo taskelius visa lapa raidziu.
Vasara reiks padirbt rimciau tuo klausimu, nes rudeni nueis mokyklon, reik paruost kazkiek. Ale kaip tingiu nesveikai. Su pirmu vaiku lengviau ejosi man smile.gif Tai nuejo 5 metu mokyklon skaitydamas ir rasydamas puikiausiai.

Atsventem brolio 10 gimtadieni vakar gamtoj piknikaudami. Mano panele buvo vienintele mergaite tarp 7 bernu. Ale jai labai gerai, pagal savo temperamenta ji labai pritiko jiems - kartu is lanku saude, futbola zaide tongue.gif Pripratus prie vyru, tecio mergaite konkreti. Ir visi mb draugai jos draugai smile.gif
Atsakyti