Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

Gaminimas nedideliais kiekiais nevertas legalizavimo. O masinei prekybai pagamint su garantija, kad išpirks kol bus galiojantys labai rizikinga. Taigi klausimas turbut pakimba ore:(
QUOTE(Reviv @ 2015 10 16, 09:06)
Sveikos,
gal kuri iš jūsų gaminate pardavimui?
Kaip su legalizavimusi?
Bandžiau skaitnėtis teisinę bazę, tai visiškas kosmosas man ten su Higienos normom, sauga ir kt. dalykais  blink.gif
Gal kuri turit patirties šiais klausimais ir pasidalintumėte 4u.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

patrukdysiu jus tokiu klausimu smile.gif nusipirkau šampūną, poveikiu jis man po kol kas labai patinka, bet žiauriai neskaniai kvepia plaukai po jo smile.gif sakau reik kokį gal pabandyt ea citrusinį nusipirkti ir lašintis po kelis lašus kiekvieno plovimo metu. klausimas kuris iš ea labiausiai pramuštų neskanius kvapus?

būčiau labai dėkinga jei kas pasidalintų savo nuomone ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte25 @ 2015 11 16, 10:55)
Sveikos  4u.gif

patrukdysiu jus tokiu klausimu smile.gif nusipirkau šampūną, poveikiu jis man po kol kas labai patinka, bet žiauriai neskaniai kvepia plaukai po jo smile.gif sakau reik kokį gal pabandyt ea citrusinį nusipirkti ir lašintis po kelis lašus kiekvieno plovimo metu. klausimas kuris iš ea labiausiai pramuštų neskanius kvapus?

būčiau labai dėkinga jei kas pasidalintų savo nuomone  ax.gif  4u.gif


Citrusai skaniai kvepia ir jie suteikia plaukams blizgesio, bet kazin ar pramus jei kvapas stiprus.... Kokie rozmarinai ar kedras pramustu sie irgi tikrai tinkami plaukams wink.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, pries 3 metus buvau labai pasinesus ant kremu gamybos, bet taip uzverte darbais kad apleidau si nuostabu uzsiemima. Per 3 metus neradau net kremo, kuris man tiktu ir patiktu, tai nusprendziau rasti laiko ir vel grizti prie gamybos. Bet va uzsisakinedavau visada aroma-zone,com, bet dabar viskas prancuziskai, net anglu nebeliko, kaip jus uzsisakinejate ten?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2015 11 22, 19:29)
sveikos mergaites, pries 3 metus buvau labai pasinesus ant kremu gamybos, bet taip uzverte darbais kad apleidau si nuostabu uzsiemima. Per 3 metus neradau net kremo, kuris man tiktu ir patiktu, tai nusprendziau rasti laiko ir vel grizti prie gamybos. Bet va uzsisakinedavau visada aroma-zone,com, bet dabar viskas prancuziskai, net anglu nebeliko, kaip jus uzsisakinejate ten?


Aš google vertėju naudojuos. Tiesiog visą puslapį verčiu į lietuvių kalbą.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2015 11 23, 10:19)
Aš google vertėju naudojuos. Tiesiog visą puslapį verčiu į lietuvių kalbą.



o ten yra kazkokia suma nuo kurios nekainuoja siuntimas?
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2015 11 23, 09:50)
o ten yra kazkokia suma nuo kurios nekainuoja siuntimas?

Lygtai būdavo 59 EUR, tiksliai neprisimenu. Kažkur turėtų būti parašyta prie informacijos apie siuntimą.
Atsakyti
Merginos, sveikutės, gal išduotumėte paslaptėlių kur perkate gėrį plaukams, pvz. šilkus, keratinus. Juk tikriausiai perkate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2015 11 23, 08:50)
o ten yra kazkokia suma nuo kurios nekainuoja siuntimas?
iki 59€ siuntimas kainuoja 8.9€, nuo 59€ siuntimas nemokamas


QUOTE(Monteverte @ 2015 11 23, 09:46)
Merginos, sveikutės, gal išduotumėte paslaptėlių kur perkate gėrį plaukams, pvz. šilkus, keratinus. Juk tikriausiai perkate ax.gif
čia galima pasikooperuot, o ir parašyta iš kur daug maž perkam smile.gif Dažniausia tai iš lotioncrafter ir makingcosmetics 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 23 lapkričio 2015 - 11:55
Ačiū. O gal dar kas galite pamokyti kaip suprasti tą rekomenduojamą koncentraciją? Ji čia eina ant 100 gramų, mililitrų ar kaip? Tarkime koncentracija 0,5-40 proc. unsure.gif Tai į šimtą gramų kažko kiek reikėtų dėti nusipirktų tarkime 60 ml šilko ar keratino? Gal yra kur nors nuoroda kaip išmokti to skaičiavimo, ypač ne matematiškiems žmonėms blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 11 23, 13:19)
Ačiū. O gal dar kas galite pamokyti kaip suprasti tą rekomenduojamą koncentraciją? Ji čia eina ant 100 gramų, mililitrų ar kaip? Tarkime koncentracija 0,5-40 proc. unsure.gif Tai į šimtą gramų kažko kiek reikėtų dėti nusipirktų tarkime 60 ml šilko ar keratino? Gal yra kur nors nuoroda kaip išmokti to skaičiavimo, ypač ne matematiškiems žmonėms blush2.gif


Jei darot 100 g, tai reikia 0.5 - 40 g šilko ar dar kažko. Čia paskaitykit, gal aiškiau bus.

https://viewpointbyr...adedantiesiems/

Atsakyti
Sveiki, noreciau Jusu nuomones apie aromanatural alieju kokybe? Ar tikrai ten aliejai ir eteriniai aliejai kokybiski ir ekologiski? Kitose internetinese parduotuvese kainos daug didesnes, sakau, gal cia kokybe prastesne ar ne ekologiski aliejai? Kai kur prie alieju neparasyta, kad ekologiskas, nors tituliniame raso, kad visos prekes ekologiskos? Kokia Jusu nuomone ir patirtis su sia parduotuve? Ar ju aliejus (tame tarpe ir eterinius) galima naudoti i vidu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 27 lapkričio 2015 - 15:34