Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

QUOTE(ievuzas @ 2016 03 02, 21:00)
ar ricinų aliejus kažkuo skiriasi nuo sulfatinio ricinų al? biggrin.gif

taip skiriasi mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuzas @ 2016 03 01, 22:54)
Laba, gal kas darėtės micelinį vandenį? Gal galite pasidalinti receptu?

o gaminu kažkaip taip pan micelinis hidrolatus keičiu ,sausus milelius ir ,arba nededu visai ,arba pasidarau iš ajurvedinių milteliu ištrauka handeninine ir ja naudoju vietoj hidrolato ,nu žodžiu jis man patinka biggrin.gif
Atsakyti
o sakykit, jūs kaip iš aroma-zone.com užsakot, jei ten viskas prancūziškai sleep.gif . Gal aš žiopla nerandu, kur pakeist kalbą?
Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2016 03 09, 11:37)
o sakykit, jūs kaip iš aroma-zone.com užsakot, jei ten viskas prancūziškai  sleep.gif . Gal aš žiopla nerandu, kur pakeist kalbą?

google chrome naršyklę naudojant, galima versti automatiškai, tai taip apgraibom ir įmaoma užsisakyti, pasijuokiant iš debiliško "vertėjo" biggrin.gif kartą užstrigo kažkas ir teko visiškai aklinai tris prekes dasikrauti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,nervai nelaiko,gal kas ant greituju pasakys..gaminant su cereatyl alkoholiu vreikoa papildomu emulsikliu ar ne?nes man aliejai su tuo vasku visi papludo pavirsiuje ir nesijungia...
Atsakyti
QUOTE(MUMMY112 @ 2016 04 10, 14:58)
Sveikos,nervai nelaiko,gal kas ant greituju pasakys..gaminant su cereatyl alkoholiu vreikoa papildomu emulsikliu ar ne?nes man aliejai su tuo vasku visi papludo pavirsiuje ir nesijungia...

pasitikrinkit proporcijas ,gal netinkamos https://translate.go...r...&authuser=0
aš jo vieno nenaudoju kaip emulsiklio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 10 balandžio 2016 - 15:17
QUOTE(zydrem @ 2016 04 10, 17:14)
pasitikrinkit proporcijas ,gal netinkamos https://translate.go...r...&authuser=0
aš jo vieno nenaudoju kaip emulsiklio

Aciu,is tikruju-pridejau vos vos emulsinio vasko,ir padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2016 02 29, 16:34)
Niekaip nepavyksta tolygiai ismaisyti spalvotus oksidus ir cinko oksida darantis bb kremus... vis atsiranda kokiu burbuliuku ir tada op rudas ruozas ant veido  doh.gif  gal turite kokiu patarimu kaip darant pudras ar kremines pudras tolygiai istirpinate oksidus?

Sumalu su kavamale, tada labai tolygiai issimaiso
Atsakyti
Oho kokia numirus tema:) Norejau paklausti, vyras gydosi neaiskia odos liga (pradeda raudonyti ir berti kakta) ir naudoja pirkta misini (Ichtiolis, Cinko oksidas, talkas, alyvuogiu aliejus) Bet po tokiu kaukiu ima sauseti oda. Sau purskiuosi toki purskikli - sidabrinis vanduo, hidrolizuoti ryziu baltymai, D pantenolis, keli lasai levandu ir rozmarinu ea. Ir vyras sako, kad po to dar labiau sauseja oda, ir net gi berimu padaugeja. Nors mano akimis dingsta serpetojimai. Vis delto, kokia cia medziaga gali sausinti? Koki drekikli patartumet daryti?
Papildyta:
Mastau gal Natrio laktata is AromaNatural isigyti? Daug neismanau, tai bijau kad nebutu is tos serijos, kaip glicerinas, kuris pats nedrekina.
Atsakyti
Paskaiciau Neringos bloge apie sampuna is aliejaus, e aliejaus ir polisorbato 80. Tai va, nieko nesigavo biggrin.gif plaukai neissiplove nei truputi, tik siaubingai susiriebalavo kaip... ne viena panasu recepta esu skaicius, nesuprantu ar kazka darau ne taip, kas cia turetu ta plauka isplauti??
Atsakyti
Laba diena,
turiu keletą klausimų nuo savo draugės, kuri pradėjo gaminti muiliukus pati:

1. ar pirkote/ žadate pirkti iš šios įmonės - http://www.akomaskincare.co.uk? Ar kokybiška produkcija? Kiek laiko siunčia? Kiek kainuoja į LT?

2. Dėl kokoso aliejaus - ar tinkamas muilo gamybai wet-milled?
http://www.akomaskin...raded-10kg.html

3. Ar žinote, kur pigiau, bet kokybišką (didesniu kiekiu) galima užsakyti nerafinuotą alyvuogių aliejų?

Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Akomos aliejai puikūs kosmetikai, tad muilui tikrai geri, sakyčiau net per geri smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal kas pasidalintu kremo su spalva (bb) receptu? Ar gerai mastau: tai tas pats kremas, kuri gamintume savo veideliui, tik pridedamos spalvos? Kokie tai ingredientai? 4u.gif
Atsakyti