Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Ale tikrai, kodėl negali abi merginos arba visi trys važiuoti, juk laiko dar yra, padarytų gal šou mastau.gif

Oho, Vilija pirmauja visu tūkstančiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 01 kovo 2014 - 22:45
QUOTE(mjforever @ 2014 03 01, 22:30)
neatrodo sveikai, ir per daug jau jautri. Nesuprasi, tie nepatyrę tvirčiau jaučiasi, nei ji, tipo profesionali  unsure.gif  praskydusi kad net nesmagu žiūrėt
Papildyta:
Vilija irgi palūžo  biggrin.gif siaubas, kiek galima šitą š malt  doh.gif  doh.gif  doh.gif kada prasidės konkursas  doh.gif

per daug jau ji tryznioja, negi tiek jau i ta EV vaziuot nori?
Atsakyti
Bus situacija kaip ana karta jauciu. Surinks po lygiai o kadangi siandien spres tokiu atveju komisija tai vaziuos Mia... hrrr doh.gif
Atsakyti
Manau baigsis taip, kad komisija bus už Mia, žiūrovai už Viliją ir tuomet komisija Mia išsiųs.
Atsakyti
QUOTE(Noya @ 2014 03 01, 22:44)
per daug jau ji tryznioja, negi tiek jau i ta EV vaziuot nori?



Manau, kad labai nori abi smile.gif

Vaidas tai visai santūriai nusiteikęs smile.gif
Atsakyti
Negi realu, kad lygiai, balsas i balsa surinktu?
Atsakyti
sveikos gyvos smile.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 01, 21:57)
Man tai nepatinka, kad Mia gąsdinasi: daugiau niekada nedalyvausiu EV.

Pilvelytė gi irgi gąsdinosi, tik vat neilgam doh.gif biggrin.gif

QUOTE(tuktuk @ 2014 03 01, 22:09)
aš šiandien pikta kaip širšė, nieks man neįtinka laugh.gif
---------
nu galėtų pvz padainuot iš karto 3 dainas, dar šveicarai ir skirstomės laugh.gif

aga aš irgi..
---------
oho, kaip tu čia jų lauki laugh.gif ar užsimerkus klausysi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 01, 22:46)
Manau, kad labai nori abi  smile.gif
Aš jas suprantu, šitiek darbo ir laiko į tai sudėjo, tai kaip nenorėt, juk visi čia atėjo su tuo tikslu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2014 03 01, 22:46)
Bus situacija kaip ana karta jauciu. Surinks po lygiai o kadangi siandien spres tokiu atveju komisija tai vaziuos  Mia... hrrr  doh.gif



Pastebėjau, kad iš tos komisijos švedė Vilijos nelabai mėgsta. Ir tas naujas tamsus vyrukas , jau iš spaudos supratau, nelabai Vilijos pusėje.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 03 01, 22:47)
Negi realu, kad lygiai, balsas i balsa surinktu?

Pavercia balais 12,10,8 ir gaunasi po lygiai ...
Atsakyti
bigsmile.gif nustebino, kaip Vilijos reitingas pasikeitė. Bus karšta karsta.gif bet nebegaliu suvaldyti pasipiktinimo LRT dėl gumos tempimo mad.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2014 03 01, 22:46)
Manau baigsis taip, kad komisija bus už Mia, žiūrovai už Viliją ir tuomet komisija Mia išsiųs.

o ne žiūrovai argi tokiu atveju svaresni? g.gif anksčiau žiūrovai būdavo lyg ir... unsure.gif
Atsakyti