Įkraunama...
Įkraunama...

„Be namų negerai“

karsta.gif Perziurejau ir as thumbup.gif Calaquendi aciuks.gif
As vienu prisedimu daugiausia paziuriu 2 serijas, daugiau kazkaip pavargstu, gal kai nesuprantu pradeda vargint anglu kalba doh.gif

Su Reicel dingimu tikrai netiketa blink.gif Vargse antra karta jau pagrobiama doh.gif Ta ligoni vis rode rode, o pasirodo nieko jis blogo ax.gif Jai vis nesiseka su meilem doh.gif Tonis irgi vos kas tuoj kokia kita i lova pasiguldo. Po Betes su ta mokytoja is karto, dabar vel - vietoj to, kad Reicel ieskotu doh.gif

Eideno irgi nepateisinu. Aisku pikta ant tevo, bet gi kaip nepagalvojo, kad jei butu nuzudes, butu sedes, o normaliai gyvent tai turejo del ko - Bele. Tokie geri santykiai paskutiniu laiku juk buvo ax.gif

Apie Melode jau buvau pagalvojusi - kada ja vel rodys ax.gif

Dzefas tai juokingas lotuliukas.gif Tiek nervinasi biggrin.gif Beje, jo persauta koja taip ir pamirso biggrin.gif

Pikta ant Romano, kad nesamones daro - Carle nuvilia verysad.gif O tas policininkas tai kazkoks itartinas - tai prie Beles, tai prie Carles ... Nerimtas ax.gif

Tai Kirste su Mailsu pora ar ne? Ji Keino kaip suprantu nelauks ax.gif Tada kai Rikas pabuciavo gi dar kalbejo, kad as istekejus ir t.t. ... g.gif

Del Seles geros naujienos thumbup.gif Kaip ir laikas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma4: 03 kovo 2014 - 15:20
Su Džefo koja tikrai komedija. Romanas vis dar vaikšto su parišta ranka, o Džefas laksto kaip patrakęs biggrin.gif Gal tik drikstelėjo, bet neįsmigo strėlė?

Kirstė su Mailu pora. Bet, kaip supratau, tik dėl to, jog vis dar yra ištekėjusi už Keino, niekam kitam nenori apie tai pasakoti. Kad žmonės nepradėtų šnekėti negerai.

Andželo tikrai galėtų apsispręst, su kuo nori būti. Bet ir lenda prie "užimtų" merginų biggrin.gif Belė tuo metu buvo su Eidenu (ir dar bus ateity), o Čarlė su Romanu.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 03 03, 16:52)
Su Džefo koja tikrai komedija. Romanas vis dar vaikšto su parišta ranka, o Džefas laksto kaip patrakęs biggrin.gif Gal tik drikstelėjo, bet neįsmigo strėlė?

Kirstė su Mailu pora. Bet, kaip supratau, tik dėl to, jog vis dar yra ištekėjusi už Keino, niekam kitam nenori apie tai pasakoti. Kad žmonės nepradėtų šnekėti negerai.

drinks_cheers.gif As irgi pagalvojau, Romana taip pat pasove, tai tas dar paristas, o Dzefui nieko. Kai pasove tai atrode kiaurai, tiek kraujo pasipyle unsure.gif Na bet turbut nelabai skaudejo jei smileysex.gif galvoje dar buvo biggrin.gif

Tai ka Leja liko "ant ledo"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 03 03, 16:02)
Tai ka Leja liko "ant ledo"?  g.gif

Taip išeina. Na bet buvo aiškiai pasakiusi, kad per greitai viskas... Tai negi Mailsas lauks jos.. g.gif
Atsakyti
Atsilieku truputį su žiūrėjimo tempu, bet nieko - bandysiu vytis biggrin.gif Kaip mane nustebino, kad Melodi psichiatrinėje ligoninėje. Aišku, tokie įvykiai labai paveikia.
Dėl Tonio aš taip pat nustebusi. Jis toks visada ramiai pataria kitiems, protingas vyras, bet pats reaguoja į viską labai karštakošiškai. Juk Reičel niekas nematė, tai kur ji galėjo dingti. Bet ir scenaristai truputį paskutiniu metu nelogiškų dalykų prigalvoja. Juk Reičel neišvažiavo su mašina, tai kaip niekas nematė mašinos. Ar ji su mašina pas Eideną nuvažiavo? Su Džefu irgi nesąmonė - tarsi ta peršauta koja stebuklingai greit užgijo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sabalyte @ 2014 03 04, 12:40)
Juk Reičel neišvažiavo su mašina, tai kaip niekas nematė mašinos. Ar ji su mašina pas Eideną nuvažiavo?

Neatsimenu, ar mašina stovėjo kieme, bet greičuaisia ne. Galbūt klystu, bet susidariau nuomonę, kad Eideno tėvas gyvena Jabikryke, o ne Samerbėjuje. Vienas iš "įrodymų" tai kad kai Belė buvo ligoninėje ir lijo, tuo pat metu lijo ir pas Eideną. Jei Eidenas tuo metu būtų buvęs Samerbėjuse, greičiausiai nebūtų liję. Bent jau tokiu atveju, kai neprasilenkiama su logika biggrin.gif
Tai manau, kad su mašina nuvažiavo.
Atsakyti
4709-4710 serijos yra sujungtos į 4709 (tokiu numeriu reikia ieškoti youtube keturiu dalių). T.y. tą dieną buvo rodoma valandos trukmės serija. backtothebay.com jos aprašytos kaip atskiros, tad ir aš taip aprašysiu, kad man būtų paprasčiau blush2.gif

4709

Darosi vis akivaizdžiau, kad Bartletas domisi Kirste. Kai Kirstė užsimena, kad jai skauda kaklą (lyg Olis ilgai negalėjo užmigt, ir ji nepatogiai dėl to miegojo..), Bartletas pasiūlo padaryti jai kaklo masažą. Kirstė atsisako, tačiau Bartletas vis tiek jai pradeda daryti masažą, bet ji greit pabėga. Jos įtarimai dėl to, kad jis ja domisi daugiau, negu kaip kolege, pastiprėja, kai jis paprašo jos padirbėti ilgiau ir pasiūlo išgerti.

Andželo surengia Čarlei pikniką. Čarlė ruošiasi gerai praleisti laiką, tačiau vis galvoja apie Romaną. Andželo supranta, kad Čarlei vis dar patinka Romanas, ir paskatina ją išsikalbėti ir pasipasakoti, ką jaučia Romanui. Andželo pasako jai, kad turėtų pasakyti Romanui, jog nenori neįpareigojančių santykių - arba normalūs santykiai, arba nieko. Tokiu atveju ji žinotų, kokioj padėty yra. Tuo tarpu ir Romanas supranta, kad jis nori daug daugiau iš jų santykių, bet galvoja, kad jau pavėlavo.

Kai Romanas paklausia Rubės, ar Čarlė nieko neplanuoja savaitgaliui, Rubė pasakė, kad planuoja. Kadangi vakar gerai praleido laiką, tai ir savaitgalį tą patį veiks. Nusiminęs Romanas parėjo namo, o po kurio laiko atėjo Čarlė. Pasakė jam, kad jai nereikia neįpareigojančių santykių, apšaukė jį ir išėjo. Romanas pasivijo ją, pasakė, kad ir pats to nenori. Ir nori būti su ja.

Rubė jaučiasi nejaukiai būdama kartu su Ane ir Džai. Tarsi trečias nereikalingas. Tad daug laiko praleidžia su Mailsu padėdama jam ruoštis banglenčių karnavalui.


4710

Kirstė paklausia Lėjos patarimo, ir ji pasako, kad turėtų jam aiškiai pasakyti, kad daro negerai. Kai Kirstė jam pasako, kad jaučiasi nesmagiai dėl to, kaip jis su ja elgiasi, ir kad jai patinka jos darbas ir nori jį išsaugoti, jis pasako, kad nenorėjo, kad ji taip jaustųsi, ir jo ketinimai tikrai ne tokie, kaip ji galvojo. Jis, atrodo, kalba nuoširdžiai, tad Kirstei palengvėja. Tačiau netrukus Bartletas kažkieno teiraujasi apie motociklą, apie kurį Kirstė sakė, kad jis jai patinka.

Andželo prarado Čarlę, tačiau netrukus sutinka Belę ir pasiūlo jai išgerti. Belė jam pasako, kad ketina įkurti knygų klubą, kad galėtų negalvoti apie pastarųjų dienų įvykius. Deja, pirmas susitikimas nenusiseka, nes niekas neateina. Ateina tik Andželo, kuris yra gerai nusiteikęs ir planuoja pakelti nuotaiką ir Belei. Belė padaugina gėrimų, tad Andželo pasielgia džentelmeniškai ir neleidžia jai daugiau gerti, bet parveža namo.

Anę graužia sąžinė, kad Rubė yra palikta viena, tad pasiūlo jai dalyvauti banglenčių karnavale. Jo esmė - supažindinti žmones su krūties vėžiu. Marta papasakoja susirinkusiems, kas tai yra, ir paaiškina, kodėl naudinga surinkti pinigus šios ligos gydimui ar tyrimui. Visi ja labai didžiuojasi. Anė nepastebi, kad Rubė mieliau leidžia laiką su Mailsu, negu su jais, kol Džai jai pasako, kad Rubė įsižiūrėjusi Mailsą. Kai jie apie tai pasako Rubei, ji liepia žiūrėti savo reikalų. Bet kai Mailsas išgelbėja ją nuo benamio, bandančio paimti jos rankinę (kuriam Rubė iš pradžių siūlė nupirkti valgyti), matome, kad jos jausmai Mailsui niekur nėra dingę.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 03 03, 15:52)
Su Džefo koja tikrai komedija. Romanas vis dar vaikšto su parišta ranka, o Džefas laksto kaip patrakęs biggrin.gif Gal tik drikstelėjo, bet neįsmigo strėlė?

Andželo tikrai galėtų apsispręst, su kuo nori būti. Bet ir lenda prie "užimtų" merginų biggrin.gif Belė tuo metu buvo su Eidenu (ir dar bus ateity), o Čarlė su Romanu.

drinks_cheers.gif Pamiršo scenaristai, kad Džefas pašautas buvo, ne kitaip lotuliukas.gif

Andželo man toks nerimtas, bet nepiktybiškas, gerietis biggrin.gif Kol kas neranda tinkamos, visos užimtos...
QUOTE(Vilma4 @ 2014 03 03, 16:02)

Tai ka Leja liko "ant ledo"?  g.gif

Lėjai dar per anksti buvo po Deno mirties, o dabar tai pavydi Mailso mirksiukas.gif

QUOTE(Sabalyte @ 2014 03 04, 12:40)
Atsilieku truputį su žiūrėjimo tempu, bet nieko - bandysiu vytis  biggrin.gif Kaip mane nustebino, kad Melodi psichiatrinėje ligoninėje. Aišku, tokie įvykiai labai paveikia.
  Dėl Tonio aš taip pat nustebusi. Jis toks visada ramiai pataria kitiems, protingas vyras, bet pats reaguoja į viską labai karštakošiškai. Juk Reičel niekas nematė, tai kur ji galėjo dingti. Bet ir scenaristai truputį paskutiniu metu nelogiškų dalykų prigalvoja.

Sėkmės vejantis 4u.gif
Mane Tonis nuvylė... Nesitikėjau, kad vėl taip elgsis, kaip po Betes mirties... Nė neišsiaiškinęs puolė stačia galva į nuotykius doh.gif

Beje, dėl direktoriaus... Na sakykit, aš tikrai durna, kad galvojau, jog jis Kirstę globoja tiesiog tėviškai... O mat kas tam seniui mintyse... mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Zizija @ 2014 03 04, 20:09)
Beje, dėl direktoriaus... Na sakykit, aš tikrai durna, kad galvojau, jog jis Kirstę globoja tiesiog tėviškai... O mat kas tam seniui mintyse...  mega_shok.gif

Nemanau, kad jam tai galvoj. Manau, kad tėviškai globoja. Skaičiau, kad Kirstė jam primena jo žmoną. Spėju, kad ji mirusi. Tad, prisimindamas ją, tiesiog nori pasirūpinti Kirste...
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2014 03 04, 20:27)
Nemanau, kad jam tai galvoj. Manau, kad tėviškai globoja. Skaičiau, kad Kirstė jam primena jo žmoną. Spėju, kad ji mirusi. Tad, prisimindamas ją, tiesiog nori pasirūpinti Kirste...

Tada nudžiuginai mane 4u.gif Nesinorėjo tikėt, kad jis toks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zizija: 04 kovo 2014 - 20:53
O kaip cia Kirste kalbasi su Leja del direktoriaus g.gif Atrode, kad jos nelabai drauges ax.gif Nepamenu, pries pabegant su Keinu, Kirste su Leja drauges buvo ar ne? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Calaquendi @ 2014 03 04, 17:56)
4709-4710 serijos yra sujungtos į 4709 (tokiu numeriu reikia ieškoti youtube keturiu dalių).

Yra ir atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma4 @ 2014 03 05, 09:21)
O kaip cia Kirste kalbasi su Leja del direktoriaus  g.gif Atrode, kad jos nelabai drauges  ax.gif Nepamenu, pries pabegant su Keinu, Kirste su Leja drauges buvo ar ne?  g.gif
Papildyta:

Yra ir atskirai  mirksiukas.gif

Gerai, kad yra smile.gif Aš žiūrėjau per androido youtube aplikaciją (ne per įprastą youtubą), tai man po 2 dalies išmetė 4709 part 3, po to part 4... Nu ir žiūrėjau viską iš eilės, jei leidžia biggrin.gif

Jei gerai atsimenu, Kirstė su Lėja buvo draugės. Dar kai grįžo į Samerbėjų ir slapstėsi, Kirstė atėjo į namą sumokėt už priekabą ir ten pamatė Vidžėjų (kuris buvo pabėgęs iš kavinės, kad galėtų pas Mailsą ateit). Pasakė, koks jis jau užaugęs.. Kad kai paskutinį kartą jį matė, jis buvo mažiukas. Ir po to lyg Airin ji pasakojo, kaip buvo nesmagu, kai reikėjo net nuo draugės slėptis. Lėja ant Kirstės pyko dėl to, kad Keinas iš jos didelę sumą pinigų pavogė, o tai atsiliepė jos verslui. O po to dar prisidėjo pavydas dėl Mailso..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 05 kovo 2014 - 09:59