Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai

Sveikos sulaukusios pavasario smile.gif dėl mūsų šviesiaplaukių keturkojų- geriau jau balta žiema tongue.gif Pas mus irgi tos pačios murzinos problemos. Kai pareina iš lauko liepiu gulėti prieškambarį ant kilimo, padrybso pusvalandį, nudžiūna ir pamirštam visi apie purvus biggrin.gif
Miške belakstydamas pelkę rado, išbraidė, žiūriu švarus paliko bigsmile.gif , tai dabar jei einam pro ten tai grįžtant atsivedu prie to vandens, įlipa, liepiu gult, taip kelis kartus ir WUALIA švarus šuo biggrin.gif ir papilvė ir uodega iškart nusiplauna, tai namie belieka kojas pavalyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguilera @ 2014 02 27, 13:31)
Aš ir nesu mokslų daktarė ir tikrai neišmanau medicinos, bet elementariausius dalykus žinau, kas galima ir kas ne per nėštumą....
Jei jum tai priimtina prašom lipkit ant tos kėdės 4u.gif

Oi aš saviškį į lovą priimu, tai nori nenori po srove nuplauti tenka...
Šiandien maniškis sumąstė pirmą kartą pabūti namie interjero dizaineriu... Naktinė užuolaida nutraukta ir sudraskyta - išvada visiškai nereikalingas daiktas, o dieninėje maždaug palangės aukštyje atsirado apie 40-50 cm skersmens skylė - išvada taip dabar madingiau :lotuliukas Ai dar drugelis buvo pakabintas ant užuolaidos sidabrinis (kažkada kartu su dovana gavau), tai jo spalva ryškiai netiko prie geltonų užuolaidų, tai buvo sunaikintas: plastmasinės dalis mėtėsi, o sidabriniai blizgučiai papuošė grindis lotuliukas.gif Vaikis taip stengėsi, o mamka grįžo ir klausinėja, ką čia pridirbai... Niu visai nesupratinga... Tai ta proga žaisti kvietė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JulciK08 @ 2014 02 27, 18:00)
Tai ta proga žaisti kvietė wub.gif


Dizaineris biggrin.gif
Atsakyti
Rastas ir dovanojamas grazutis meskenas wub.gif
http://www.gyvunuglo...t/found/g.66249
Atsakyti
sveikos,
žiūriu, ko čia negaunu pranešimų, o kad tema jau pilna doh.gif
o jau kokie šuvukai jūsų gražūs, mes irgi pasirodysim prie progos bigsmile.gif
Atsakyti
Kaune Romainiuose rastas senas auksaspalvis retriveris, turi tatuiruotę, mikroschemos neturi. Per A.Ž.
Atsakyti
Šiandien Vilniuje, Antakalnio-Kosciuškos gatvėmis lakstė auksaspalvis retriveris, be anktkaklio, patinas, ryškus, vyresnio amžiaus, kailis susivėlęs. Kalbinamas nesureagavo ir nuskuodė toliau savais reikalais. Jo pasigedus, reikėtų ieškoti Antakalnio rajone.
Atsakyti
gal kuri norit laikino gyventojo
https://www.facebook...1...e=1
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 02 26, 19:25)
na kad ilgai niekas nekūrė tai sukūriau aš ir Milkutę su Laimiu įdėjau ... wub.gif


Eiryn, tu gi nerealų nuotraukų archyvą turi... smile.gif aš vis pasižiūriu ir nusišypsau... kiek gero tie šuniai gyvenime atneša. smile.gif turbūt kaip katašunius jie padeda išauginti, taip ir vaikams savo pėdsaką palieka...

O nuotraukytė su šuniuku vonioj tai nereali 4u.gif

O kad ir toliau vaizdų būtų, įkeliu ir aš kelias nuotraukytes pasirodyti... seniai kažkaip besilankėm čia, nors ir nepamištam dar šitų kelių smile.gif prieš pora savaičių Belmonte jau ir žibučių radom smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O čia, kad pavasariškai liūdna nebūtų, arba apie draugystę...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murmeti: 07 kovo 2014 - 20:57
Murmeti, paskutinė foto super wub.gif Ir kur ant dviejų kojų irgi labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien mačiau Auksaspalvi su antsnukiu doh.gif schmoll.gif nesuvokiama man. Kaip su įstatymais šiuo klausimu šiai veislei gal žinot?

Rezervavom šuniuka assa.gif balandžio pirmom dienom parsivešim yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenke @ 2014 03 08, 00:48)
Šiandien mačiau Auksaspalvi su antsnukiu  doh.gif  schmoll.gif  nesuvokiama man. Kaip su įstatymais šiuo klausimu šiai veislei gal žinot?

Rezervavom šuniuka assa.gif balandžio pirmom dienom parsivešim yahoo.gif


Antsnukius nešioja visi šunys.
Manot, auksiukai nekanda? Vakarykštė Enrikos photography nuotrauka
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolda: 08 kovo 2014 - 10:52