Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai

Sveikos bet yra saliu kur retriveriam ansnukiai uzdrausti?tingiu dabar googlint bet kazka viena ausim esu girdejus,tik nesigilidaunrs realiai pas mus visiem viskas px ,kaip ir su sudu rinkimu:)
Atsakyti
o kodel retriveriams turetu but leidziama vaiksciot be antsnukių? jie veislė su aureole ar kaip? biggrin.gif Visoms veislėms vienodai dedama išskyrus tiems, kuriems nėra pritaikytų antsnukių. O šiaip retoj kurioj šaly antsnukio apskritai reikia bet kokiam šuniui.
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 03 08, 11:59)
o kodel retriveriams turetu but leidziama vaiksciot be antsnukių? jie veislė su aureole ar kaip?  biggrin.gif Visoms veislėms vienodai dedama išskyrus tiems, kuriems nėra pritaikytų antsnukių. O šiaip retoj kurioj šaly antsnukio apskritai reikia bet kokiam šuniui.

O ka as zinau kodel biggrin.gif tik sakau kad viena ausim girdejau kad kazkur nereik bet daugiau nesigilinai mes pas mus niekas jokiem sunim nededa tai ir mesjo net neturim..na net ant greicio pagooglinau-neoficialus saltiniai teigia kad graikijoj,olandijoj nereikia..ir pasirodo toks vedziojimas visu sunube antsnukiu kaippas mus populiarus daug kur.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akela.: 08 kovo 2014 - 11:19
Nuo praieitų metų rugsėjo įsigaliojusios Gyvūnų laikymo Vilniaus mieste taisyklės suformuluotos taip, kad aš suprantu, jog antsnukis iš viso neprivalomas:

"20. Draudžiama vesti šunis su jiems nepritaikytais antsnukiais, antkakliais ar pavadėliais".

Neparašyta juk, kad draudžiama vesti be antsnukių ar palaidais, o daugiau apie antsnukius taisyklėse nekalbama.

O kaip jūs suprantate šią nuostatą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 08 kovo 2014 - 11:32
Aš kiek atgaminu tai apskritai Lietuva vienintelė šalis kur visi šunys turi būt su antsnukiais, bet ir tai - atskiri miestai, Šiauliuose jau kaip suprantu nebereikia, Vilniuj nežinau. Man tik keista tokia nuostaba - kaip čia auksiukas su antsnukiu biggrin.gif Danijoj auksiukai treti labiausiai žmones apkandžioję šunys, va taip ir su antnukiu - jie niekuo neišskirtiniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nolda: 08 kovo 2014 - 11:51
Dėl tų antsnukių tarkim aš prieš parsivežant šunį įdėmiai skaičiau 2013 metų Klaipėdos tas taisykles pilnas (na ten apie viską)... Tai ten taip įdomiai apie tuos antsnukius suformuluota, kad realiai eina suprasti, kad jis yra dedamas pagal poreikį šuniui, o va metro pavadėlis privalomas.... Tačiau visi aplinkui sako, kad antsnukis privalomas, tai taip ir nesuprantu... Na žadu juostelę saviškiui nupirkti, gal dėsiu kokiam centre, senamiesty ar į kavines einant, kai dar labiau paaugs... Nes dabar tai ir policininkus gana dažnai sutinkam ir niekas nieko nesako, matyt kad mažas jis dar, tik paglosto, pašnekina, kai kurie paklausia ar lankome dresūrą...

Šiandien lauke su draugu šunį vedant sutikom dvi mergytes kokių 5-6 metukų... Viena pribėgo ir davai Heliuką glostyti apsikabinus net nieko nepasakius... Niu mes gražiai jai bandome paaiškinti, kad svetimus šuniukus nepaklausius taip geriau nepulti apkabinėti ir glostyti... O ji su geležine logika atgal "O balti šuniukai nekanda"... Ir sakyk tu ką nori, visaip bandėm aiškinti, kad dantukus turi visi šuniukai, todėl geriau visada paklausti šeimininkų ar galima paglostyti... Tai mažai truko, kad mergytė mums prie smilkinių pasukiotų blush2.gif Na bet Heliukui tai šventė buvo, laimingas, ta mergytė jį visaip apsikabina, o tas kaifuoja wub.gif
Atsakyti
Mes kadangi senai besirodem, tai pirmojo kauladienio proga pasirodom smile.gif
user posted image
Laukiam dovanu! biggrin.gif
user posted image

user posted image

Pagaliau!!! biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kokia smagi dovana...Užsiėmimo ilgam tikriausiai buvo? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 03 08, 10:50)
Manot, auksiukai nekanda? Vakarykštė Enrikos photography nuotrauka


Oho kaip dantukai pašiepti blink.gif

QUOTE(JulciK08 @ 2014 03 08, 17:43)
Dėl tų antsnukių tarkim aš prieš parsivežant šunį įdėmiai skaičiau 2013 metų Klaipėdos tas taisykles pilnas (na ten apie viską)... Tai ten taip įdomiai apie tuos antsnukius suformuluota, kad realiai eina suprasti, kad jis yra dedamas pagal poreikį šuniui, o va metro pavadėlis privalomas....

Šiandien lauke su draugu šunį vedant sutikom dvi mergytes kokių 5-6 metukų... Viena pribėgo ir davai Heliuką glostyti apsikabinus net nieko nepasakius...


Aš irgi skaičiau, tai antsnukis dedamas, jei būtina šuniui, tai kaip suprantu tą sprendžia šuns šeimininkas, ar reikia šuniui dėt ar ne. Pavadėlis privalomas.

O del glostymo pastebėjau, kad tikrai yra tokių vaikų biggrin.gif ir prie Lotos yra kelis kartus priėję vaikai. Taip pamato ir tiesiu taikymo varo glostyt. Gerai, kad apsieina tik su paglostymu, be apsikabinimų biggrin.gif

QUOTE(?angeliux? @ 2014 03 08, 18:03)
Mes kadangi senai besirodem, tai pirmojo kauladienio proga pasirodom smile.gif


Oi koks gražus wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi mums laikas nuo laiko tenka sutikti tokių, kurie tikrai neapsiriboja glostymu, o visaip apsikabina vos ne užgula tą mūsų velniuką lotuliukas.gif Bet tokie tai nieko dar, bet man labai nepatinka sutikti tokius, kurie prieina ir erzina šuniuką, o jų mamytės eina ir net nekreipia dėmesio... o tu, kad ir sakai tam vaikui, kad taip negalima, bet jis aišku neklauso... Man tada labai pykta, kad tos mamos eina ir visiškai neauklėja tų vaikų, o jei dar kažką pasakai, tai kaltas palieki.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_EniR_ @ 2014 03 08, 18:51)
Oho kaip dantukai pašiepti  blink.gif



ne tik pašiepti - auksiukas užpavydėjo žaislo, tai po keli minučių po foto reikėjo du tuos pačius ir skirt biggrin.gif tai nėra kažkas ohoho, visi šunys pasipyksta, ironiška aišku kad užpultasis "kovinis" biggrin.gif Bet va - visi šunys dantis turi..
Atsakyti
QUOTE(JulciK08 @ 2014 03 08, 19:16)
kokia smagi dovana...Užsiėmimo ilgam tikriausiai buvo?  thumbup.gif

viso negavo biggrin.gif davem visa tol, kol nugrauze viena ta rutuliuka sone, tai kita paemem blush2.gif pabijojau, kad po tokio didelio gali pradet negaluot ax.gif
Atsakyti