Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai

ale kas čia yra, kad senbuviai grįžta su bėdelėm smile.gif mes gi displazikai....

bet negalvok, kad beveisliai sveikesni... kai kaime sako kad va gyveno Brisius ir niekuo nesirgo, nieko jam nebuvo, tai reik paklausti o kiek laiko jis gyveno? kas jau jį būdoj labai stebėjo?
prisimink mano Pestkos džiaugsmus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 06 18, 11:51)
ale kas čia yra, kad senbuviai grįžta su bėdelėm smile.gif mes gi displazikai....

bet negalvok, kad beveisliai sveikesni... kai kaime sako kad va gyveno Brisius ir niekuo nesirgo, nieko jam nebuvo, tai reik paklausti o kiek laiko jis gyveno? kas jau jį būdoj labai stebėjo?
prisimink mano Pestkos džiaugsmus  lotuliukas.gif


Vaje...o tai jau labia pasireiske displazija, sunku vaikscioti jau?
Na mes tai bent sito kol kas neturim, tyrimus irgi Kaune daremes displazijos, tai puiku viskas, ale jau bijau kazka ir sakyt, ims ir atsiras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2014 06 18, 12:54)
Vaje...o tai jau labia pasireiske displazija, sunku vaikscioti jau?
Na mes tai bent sito kol kas neturim, tyrimus irgi Kaune daremes displazijos, tai puiku viskas, ale jau bijau kazka ir sakyt, ims ir atsiras unsure.gif


Tutikutė toks grazus pukutis smile.gif Pazystu viena labradore kuriam tpanasus priepoliai buna. Bet jie jau atrado, kad jai lipant nuo lovos kartais buna (Duoda suniui Neurorubino, tai dabar ne taip daznai buna). As patarciau stebeti ir rasytis kada buna priepoliai ir ka suo tuo metu daro.
Dodže na jinai nesikaso ir nieko ant odos nesimato, be to su Forestu vaiksto tai nezinau ar gali but pukagrauziai.

As vis zadu nevezti sovo mazke displazijos tyrima padaryt , bet man taip baisu ta narkoze, kad niekaip neprisiverciu.
Atsakyti
QUOTE(Purkelis @ 2014 06 18, 16:01)
As vis zadu nevezti sovo mazke displazijos tyrima padaryt , bet man taip baisu ta narkoze, kad niekaip neprisiverciu.

primink kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2014 06 18, 12:31)
Tiesiog ne is sio nei is to suo puole begti aplink nama, apibego rata, gryzo I ta pacia vieta ir krito ant sono, prasidejo stiprus traukuliai, galva atlauzta atgal, akys baltos, putos is burnos eina. Tai truko 1,5min, po to po biski atsigavo, dar sunkiai paejo, galines kojos neklause, bet po 20min jau lakste kaip niekur nieko g.gif


Man irgi skamba kaip epilepsijos priepuolis. Tikiuosi jums daugiau nesikartos 4u.gif

Bet tiesą pasakius jeigu taip nuoširdžiai iš visos širdies, tai dabar, kad ir kaip bebūtų skaudu ir sunku, jeigu šunį ištiktų epilepsija, vėl tokia pat liga kaip buvo Argutės, migdytume iškart. Taip šuo gyveno 4 metus ant vaistų ir t.t. ir gyveno pakankamai gerą gyvenimą neskaitant visų priepuolių, prie mirties slenksčio n kartų buvo ir t.t. bet realiai gyveno ir gyveno gerai. Bet dabar kai atsisukam atgal... Vienas dievas težino kiek baubų jai galvoj vaidenosi, kad ji taip elgėsi, o elgesys tikrai nebuvo normalus, praktiškai niekada, kokie vaiduokliai kartu su ja gyveno ir kiek ji visko iškentė savo viduje ko mes nematėm ir negalėjom matyti... Šunį mylėjom tikrai labai labai ir tiesiog dabar jau nebekankintume nuo pat pradžių. Žinau kad daug kam gali atrodyt ir skambėt baisiai, bet po viską ką esam patyrę ir matę gyvenimo su epileptiku šunim, niekam nelinkim, ir gyvūnėlio geriau tokiu atveju nekankint. Aš nebekankinčiau ir dabar jeigu kas klaustų mano nuomonės sakyčiau kad protingiau būtų šunelį užmigdyti ir nesuteikti jam tiek blogų išgyvenimų.
Atsakyti
Sveiki,

noriu patarimų 4u.gif
Dar tik neseniai turiu šuniukę, todėl atsiprašau, jei klausimai kvailoki. Mokausi smile.gif
Mano Bagirutei dabar 2,5 mėnesiai. Galvoju, ar jau laikas būtų pratinti prie antkaklio? Beje, o šunį visada reikėtų laikyti su antkakliu, ar uždėti jį tik einant kur nors?
Ir dar, nuo kada geriausiai pradėti dresūrą? Bagirutė puikiai perpranta komandas, bet bijau, kad patys kaip nors ne taip išmokysim (bo dresuotuojų namie net keturi) - norisi profesionalaus patarimo. Kažin, kada jau būtų laikas pradėti?
Gal turite patirties su dresūros užsiėmimais? Kur Vilniuje geriausia kreiptis?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 06 18, 16:27)
Man irgi skamba kaip epilepsijos priepuolis. Tikiuosi jums daugiau nesikartos  4u.gif

Bet tiesą pasakius jeigu taip nuoširdžiai iš visos širdies...


Nu matai, tokio dalyko negali patarti kitam. Prie to žingsnio "migdyti" kiekvienas turi prieiti pats, tiesiog suvokti, kad laikas paleisti. Yra sunkesnių yra ir lengvesnių tos epilepsijos formų. Dar vienas didelis klaustukas: nėra tyrimo, kurį padarai ir 100proc. žinai kokia tai liga... Visada yra "gal".

Žinau, migdžiau seną šunį... Ir žinau, kad dabartinius šunis lygiai taip pat tempsiu kol galėsiu...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 06 18, 15:48)
Nu matai, tokio dalyko negali patarti kitam. Prie to žingsnio "migdyti" kiekvienas turi prieiti pats, tiesiog suvokti, kad laikas paleisti. Yra sunkesnių yra ir lengvesnių tos epilepsijos formų. Dar vienas didelis klaustukas: nėra tyrimo, kurį padarai ir 100proc. žinai kokia tai liga... Visada yra "gal".

Žinau, migdžiau seną šunį... Ir žinau, kad dabartinius šunis lygiai taip pat tempsiu kol galėsiu...


Na mums to gal nebuvo, buvo tikrai aišku kad tai epilepsija tik neaišku kieno sukelta. Nesakau kad kiekvienas taip turėtų daryti, bet aš asmeniškai priimčiau šitą sprendimą daug anksčiau, t.y. iškart. Aišku įvairių formų epilepsijos yra bet aplamai paėmus tas "galas" vistiek ateina, gali tempti kiek įmanoma, ką mes ir darėm, bet mūsų atveju vardan pačio šunio to daryti nereikėjo ir gaila ir liūdna kad tuo metu niekas to nepasakė iš šalies...

Seną šunį taip suprantu, čia kitas atvejis, pati tikiuosi jog Torukas gyvens dar 20 metų ir tempsiu irgi iki galo, su meile... Bet tik ne tuomet kai tokios ligos būna. Tiesiog kartą taip buvo, žinom kaip būna ir tas šuns laikymas kartu kad tik pačiam nereiktų kentėti to atsisveikinimo, kad nereiktų gyventi be mylimo šuns, negalima tik ne šuns kaina. Čia panašiai kaip kai žmogus suserga vežiu pradžioj meldiesi kad gyventų, o pačiam gale meldiesi kad greičiau mirtų, greičiau nutrauktų kančias... Bet čia tik mano nuomonė, niekam neperšu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 06 18, 17:06)
gaila ir liūdna kad tuo metu niekas to nepasakė iš šalies...

ar būtumėte paklausę? (klausimas retorinis)
aš tik žinau, kad elgiamės taip kaip mum duotą akimirką atrodo teisingai....
Atsakyti
Tutikute, laaabas smile.gif

na su akim atsimenu nuo vakystės bėda, bet lyg jo mama turi bėdų su akim ar klystu?

ir kaip suprantu tave.. atsimenu Zorro vienu metu vis sirginėjo, tai tokia jau neviltis apimdavo.

dabar tai va kitas displaziją turi, operuot žadam vasaros pabaigoje.. o ir sterilizuot noriu, nzn kaip čia padalint tas operacijas, nes kartu nepataria...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 06 18, 16:12)
ar būtumėte paklausę? (klausimas retorinis)
aš tik žinau, kad elgiamės taip kaip mum duotą akimirką atrodo teisingai....


Nežinau ax.gif Negaliu pasakyti kas būtų buvę jeigu, bet ta dvejonė kaip elgtis buvo visuomet, ir kadangi ji pati buvo ant mirties slenksčio ne vieną ne du kartus, vis ištraukiama, manau yra nemaža tikimybė kad būtume paklausę unsure.gif

Betkokiu atveju, koooool turime savo džiaugsmus šalia siūlau nerealiai juos mylėt, pvz jūs neįsivaizduojat kokio dydžio meilė pas mane yra Torukui, jau kaip dievinu jį, jis nuostabus beveik tobulas šuo jau pradėjo mane suprasti iš žvilgsnio, myliu noriu ir galiu su juo praleist visą laisvalaikį, nerealu nerealu nerealu yra turėti tokį nuostabų draugą šalia wub.gif
Atsakyti
Eiryn, o jums daznai tie priepoliai budavo? mums veterinare sake, kad gali ir isvis tik vienas priepolis buti per gyvenima, o gali pradeti kartotis daznai, tai ziuresim kaip bus, bet apie migdyma, tai net kalbos negali buti schmoll.gif cia vaiku suo ir nezinau kas jam turetu darytis, kad migdyt pasiryztume, nebent priepoliai kasdien ir ne ne po karta unsure.gif
Be to mes aisku tikimes geriausio, kad jis musu "myzniukas" tiesiog kazko issigando, nes tas begimas pries priepoli, lyg nuo kazko begtu unsure.gif

Ciuju'ke o jus dar viena suni turit bigsmile.gif gaila del displazijos aisku labai verysad.gif O mama Bubliko su akim problem neturejo, ji va kaip tik kazkoki displazijos laipsni turejo, bet veisti buvo leidziama, o Bubliko tiek akiu tiek displazijos tyrimai puikus. Tas jo asarojimas yra virusinio pobudzio, kai salta, imunitetas nusilpsta ir prasideda.
Atsakyti