Įkraunama...
Įkraunama...

Super retriveriai

Laba diena,

Jei pamenat prieš daugiau nei mėnesį rašiau apie savo situaciją dėl šuns, kad naujame būste negalima nei šunų, nei kačių laikyti. Ir pažadėjau grįžti ir pranešti situaciją, ar pavyks man kažką išsikovoti. Iki šiandien nejudinau šio reikalo, nes mes kraustomės tik liepos 20 dieną. O netrukus ir į Lietuvą atostogų išvykstam ir šuo keliaus su mumis bet kuriuo atveju.
Taigi šiandien sukurpiau graudų laišką korporacijai, kuri nuomoja mums būstą. Ir dabar lauksiu jų atsakymo. UK lėtokai sprendžia visus reikalus, tad kada sulauksiu atsakymo, nežinau.

Vienintelis mūsų pliusas tas, kad tame name keli gyventojai laiko šunis ir kates. Tad savo laiške paminėjau, jog "We believe that all the estate members have equal rights".

Anglai šiaip labai myli gyvūnus ir daugelis jų laiko ne po vieną. Bet gyvūnų nemylėtojai irgi kažkodėl labai radikalūs čia. Ir ypač kas susiję su alergijos baime. Nežinau čia briedas ar ne, bet teko girdėti, kad būste, kuriame gyveno šuo ar katė alerginai išlieka net keletą metų po išsikraustymo g.gif Tik būsų įdomu sužinoti, čia tiesa ar ne g.gif

Žodžiu, aš dar grįšiu papasakoti, kaip mums sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 06 23, 15:05)
Nežinau čia briedas ar ne, bet teko girdėti, kad būste, kuriame gyveno šuo ar katė alerginai išlieka net keletą metų po išsikraustymo g.gif Tik būsų įdomu sužinoti, čia tiesa ar ne g.gif



Atsimenu gerai drinks_cheers.gif Šiaip žinok tiesa kad išlieka bet ar keliatą metų nežinau. Bent jau kačių alergenai tikrai lieka, aišku nebent butas paliekamas be jokių baldų ir kilimų ir t.t. tik plikos sienos. Bet jei lieka kas iš minkštų baldų tai tikrai. Viena draugė alergiška katės, pas mus net ateiti negali o kai įsikraustė į savo butą vėliau pasireiškus alerginėms reakcijoms sužinojo kad prieš tai ten gyveno katė. O jau buvo praėję porą mėnesių nuo tos katės išsikraustymo iš ten.
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 06 23, 10:20)


Aciu Eiryn uz informacija...meldziuos kad priepoliai nesikartotu, menesi duosiu zolinius raminancius ir tikesiuos geriausio.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2014 06 23, 12:20)
Pradžioj buvo taip...

oj oj Eiryn, sukrečianti, žiauri tiesa verysad.gif cray.gif
Tutikutė ir mes su Boltu laikom kumštelius už draugą Boboo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2014 06 21, 21:56)
ahoy,

Man patinka mano veisėja, labai daug važinėja su šunim, per parodas vienur kitur ir į užsienius, matosi, kad šunys ten didelę dalį gyvenimo užima, net jeigu kartais ir su jų teorijomis auginimo šunų nesutampa, aš džiaugiuosi, kad pas juos pirkau šunį, savo nusipirkau  biggrin.gif

a jum nebūna, kad tas šuo žiūri kartais ir toks vaizdas, kad jis sako:"noriu būti tau pats geriausias, betką padarysiu" ir tos akys, nu arba aš prisisvaigus, bet apsikabinu aš tą šunį, atsitraukiu, žiūriu toliau, nemeluosiu, nu tikrai šuo mąsto, kad kuo labiau įtikt, kad kuo geresniu klusnesniu būt. Vaikšto iš pąskos, slampinėja, žiūri, seklys morka, nepaleidžia manęs iš akių


Sveiki,
jei ne paslaptis, tai iš kokio veislyno jūsų gražuolis?
Mes jau laukiam kada šuniukai praaugs ir turėsime savo smile.gif , tačiau nieko nenutuokiu apie šunų paveldimas ligas ir pan., todėl pradedu bijoti visokių baubų ir darytis paranoiška doh.gif Gal kas patartumėt kaip patikrinti informaciją, kad nepasikliauti vien veisėjos žodžiais?
Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
Merginos, noriu jusu patarimo... mums kas 3-4 men vis reikia savo zuikiui suduoti advocat, nes pradeda plaukiukai slinkti ir kasytis nesvietiskai... kaskart cia nuejus pas veterinara tie patys vaistai, sikart gavom ir sampuna dar kazkoki... bet negi mes taip ir busim priklausomi nuo situ vaistu? Juk vos 1.5 m esam... gal imanoma kazkaip pastiprinti organizma? Grisim rugpjuti i LT, mastau gal cia eiti pasikonsultuoti pas ka nors? g.gif
ir dar klausimas... visi sunys kaip sunys, bet musiskis... pas veterinare vos nulaikiau kol laukem, matyt kvapai ir visa kita... bet tik pamate gydytoja, prakasom iki jos, atrodo skyle grindyse prakas... doh.gif nu tokia geda, visas isiaudrines, pilna pleiskanu, kurios atsiranda nuo to jo susierzinimo... namie suo kaip suo, ramus ir geras... ar ir jusu tokie pablude sunys? ar cia mes kokia klaida darom? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 06 30, 16:10)
Merginos, noriu jusu patarimo... mums kas 3-4 men vis reikia savo zuikiui suduoti advocat, nes pradeda plaukiukai slinkti ir kasytis nesvietiskai... kaskart cia nuejus pas veterinara tie patys vaistai, sikart gavom ir sampuna dar kazkoki... bet negi mes taip ir busim priklausomi nuo situ vaistu? Juk vos 1.5 m esam... gal imanoma kazkaip pastiprinti organizma? Grisim rugpjuti i LT, mastau gal cia eiti pasikonsultuoti pas ka nors?  g.gif
ir dar klausimas... visi sunys kaip sunys, bet musiskis... pas veterinare vos nulaikiau kol laukem, matyt kvapai ir visa kita... bet tik pamate gydytoja, prakasom iki jos, atrodo skyle grindyse prakas...  doh.gif  nu tokia geda, visas isiaudrines, pilna pleiskanu, kurios atsiranda nuo to jo susierzinimo... namie suo kaip suo, ramus ir geras... ar ir jusu tokie pablude sunys? ar cia mes kokia klaida darom?  doh.gif

mano kaliukė kasosi, oda pleiskanoja, kailis krenta nuo alergijos vištai ir galvijų kepenims... Tai ir jūsų vietoj šaknų mityboje paieškočiau.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2014 06 30, 15:47)
mano kaliukė kasosi, oda pleiskanoja, kailis krenta nuo alergijos vištai ir galvijų kepenims... Tai ir jūsų vietoj šaknų mityboje paieškočiau.


Aš irgi pradžioj mitybą keisčiau drinks_cheers.gif

angeliux kokiu maistu maitinat? nuo stalo aišku nieko negauna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 30 birželio 2014 - 14:50
QUOTE(Gorada @ 2014 06 30, 15:47)
mano kaliukė kasosi, oda pleiskanoja, kailis krenta nuo alergijos vištai ir galvijų kepenims... Tai ir jūsų vietoj šaknų mityboje paieškočiau.



QUOTE(Eiryn @ 2014 06 30, 15:49)
Aš irgi pradžioj mitybą keisčiau  drinks_cheers.gif

angeliux kokiu maistu maitinat? nuo stalo aišku nieko negauna?

O kas gali buti su mityba negerai?

Maitinam Hillsú su vistiena arba Brit su eriena, pakeisdami g.gif

nuo stalo gauna truputi ax.gif bet ne lekstem, kokios desrytes ar surio gabaliuka, duonytes, bet tikrai ne daug schmoll.gif labai megsta darzoves, tai duodu tai morkos galiuka, tai kopusto, tai paprikos... arbuzo gabaliuka.... sakot nuo tokiu gali buti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 30 birželio 2014 - 15:05
4u.gif Sveiki, pagreitintu būdu tapome labradorės šeimininkais. Paėmėm iš gųvūnų prieglaudos" būk mano draugas" Klaipėdos raj. Gydomės ausų uždegimą sukeltą ausų erkių, šiaip turi viršsvorį ir pakolkas dar liūdna, bijo džiaugtis gyvenimu, kalbina visus žmones. Jos vardas Buvo Dita, pas mus bus Bella.
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 06 30, 17:04)
O kas gali buti su mityba negerai?
Maitinam Hillsú su vistiena arba Brit su eriena, pakeisdami  g.gif


šuo gali būti alergiškas kažkuriai sudedamajai daliai smile.gif hilsas nėra super puper maistekas. Aš jūsų vietoje pasirinkčiau vieną kokybišką sauseką, ir duočiau kokį mėnesį. Pageidautina kuo mažiau grūdų, kad turėtų sudėty ir vištos. Per gerą mėnesį pasimato ar yra pokytis ar nėra.

Mano retriveris nuo sausiakų iš viso visada buvo labai kūdas, kol neatradau jam tinkančio maisto - Arden grange su lašiša, tai ir kailis ne super buvo. Pradėjau šerti ardenu ir viskas susitvarkė, nei šėrėsi (neskaitant sezoninio), nei kasėsi.

Paskui dėl mažiukės pervedžiau abu prie žalios mėsos, tai dičkiui viskas super, masės priaugo, o mažoji va atrinkinėju ko galima, o ko ne...

QUOTE(Andro @ 2014 07 01, 10:24)
4u.gif Sveiki, pagreitintu būdu tapome labradorės šeimininkais. Paėmėm iš gųvūnų prieglaudos" būk mano draugas" Klaipėdos raj. Gydomės ausų uždegimą sukeltą ausų erkių, šiaip turi viršsvorį ir pakolkas  dar liūdna, bijo džiaugtis gyvenimu, kalbina visus žmones. Jos vardas Buvo Dita, pas mus bus Bella.


Kaip smagu, kad suteikėt antrą galimybę cucikui smile.gif Lauksim su bėdelėm ir džiaugsmeliais.


o mes ryt važiuojam rentgeno pas Diržinauską, noriu vistik sužinoti kiek ta displazija įsisiautėjus.
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 06 30, 16:04)
O kas gali buti su mityba negerai?

sakot nuo tokiu gali buti?  g.gif


Be abejo kad gali būt. Nutraukit, jokių visiškai jokių gabaliukų, jokių daržovių nieko, pabandykit juk pabandymas jums nieko nekainuos. O su mityba elementariai, gali būti tiesiog šunelis kažkam alergiškas ko pasekoje atsiranda odos problemos, t.y. kažkam kas yra maisto sudėtyje, gali būti kad alergiją sukelia netgi ne tos sudėties paragavimas o kažkoks susikaupęs jos kiekis organizme, t.y. tik tada kai prisikaupia ten to kažko perdaug ir pasireiškia odos problemos. Aš asmeniškai dar pabandyčiau maistą visiškai be grūdų ir be vištienos, ir be jos riebalų, kai ieškojau man atrodo toks buvo taste of the wild sierra mountain.

QUOTE(Andro @ 2014 07 01, 09:24)
4u.gif Sveiki, pagreitintu būdu tapome labradorės šeimininkais. Paėmėm iš gųvūnų prieglaudos" būk mano draugas" Klaipėdos raj. Gydomės ausų uždegimą sukeltą ausų erkių, šiaip turi viršsvorį ir pakolkas  dar liūdna, bijo džiaugtis gyvenimu, kalbina visus žmones. Jos vardas Buvo Dita, pas mus bus Bella.


Kaip smagu wub.gif Sveikinu su nauju šeimos nariu 4u.gif Šuo prieglaudinukas jums atsilygins savo meile... Pamatysite wub.gif Reikia laiko kad pasijaustų kaip namuose, kad vėl išmoktų džiaugtis pasauliu drinks_cheers.gif Sveikinu sveikinu sveikinu thumbup.gif
Atsakyti