Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai

Uuuu kaip tylu čia. Mokykloms ruošiatės? hihihi.gif
Mum jau paskambino kad sutarties ateitume į mokyklą pasirašyti. Tikimės kad bent keli vaikai pažįstami iš darželio pateks į tą pačią klasę.
Su paruošiama Mantui labai nepasisekė. Auklėtoja prasta. Aš ant jos labai pikta, nes ji dieną prieš renginį nusprendė Manto nesivežti, neva sugadins spektaklį. Labai juokinga nes Mantas niekada nebijojo scenos, žmonių,mėgo darželį, o dabar vis skundžiasi kad nenori eiti ten doh.gif

Va parodysiu kaip mano šeimyna atrodo. Tiesa daryta prieš mėn beveik, bet nieko tokio:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 16 balandžio 2014 - 09:18
Sveikos sveikos.

Tania, dažniau užsuk, smagu sužinoti naujienų.
Mikki, super foto. Klausyk, ar tau reikia drabužėlių į ateitį? O gal reikia lavinimo kilimėlio? Labai noriu atsikratyti daiktų.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sini: 16 balandžio 2014 - 13:40
QUOTE(Sini @ 2014 04 16, 13:40)
Sveikos sveikos.

Tania, dažniau užsuk, smagu sužinoti naujienų.
Mikki, super foto. Klausyk, ar tau reikia drabužėlių į ateitį? O gal reikia lavinimo kilimėlio? Labai noriu atsikratyti daiktų.... ax.gif

visko reik lotuliukas.gif Kilimėlio dairausi kaip tik, nes jau nuobodu jai. Rūbeliu jau pirkau šį tą uodo turgely, nes daug išaugom. Pas mane manekenė auga, ūgio visas normas viršija hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2014 04 16, 14:04)
visko reik  lotuliukas.gif Kilimėlio dairausi kaip tik, nes jau nuobodu jai. Rūbeliu jau pirkau šį tą uodo turgely, nes daug išaugom. Pas mane manekenė auga, ūgio visas normas viršija hihihi.gif

oi, tikrai, tai aš dar peržiūrėsiu Luknės rūbelius ir sukrausiu. Du krepšiai jau laukia:) Kilimėlio irgi nepirk, paslaugą man padarysi - jei leisi padovanoti:) Na o gal nori nešynės - nebrangiai atiduočiau?smile.gif
Atsakyti
Kaip faina, kad ir kitos (inguliuxs, Tania) į temą užklysta.
Atsakyti
Sveikos,ka ruosiates Velyku stalui...Neturiu jokiu minciu,jokio noro kazka imantraus gaminti.Va dabar keksa kepu,bet ir ta is paruosto misinio blush2.gif
Lauke liuksiskas oras,bet as saules bijau...Nebegaliu buti sauleje,kakta tamsiom demem ismeta,atrodau kaip nesipraususi...Gal kas ka rekomenduosite?
Atsakyti
Velykos atėjo ir pradėjo:) Su vaikais išbandėm naują kiaušinių dažymo technologiją - ant karštų kiaušinių smulkintas (aš sutarkavau) vaškines kreideles pilti... Visai gražu:)

Tania, o tu tepliojiesi kremais nuo saulės? Ko gero, niekas nepadės, arba tavo tokia oda, arba hormoniniai pokyčiai daro savo...
Atsakyti
Tania, mes vis į parkelį po tavo langais užsukame, galėtume kada susibėgti. 4u.gif
Atsakyti
Labas,
kaip gyvenate? Visai tylu pasidarė čia:)
Pasirodom ir mes visam gražume:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sini @ 2014 05 05, 10:12)
Labas,
kaip gyvenate? Visai tylu pasidarė čia:)
Pasirodom ir mes visam gražume:

user posted image

a kodėl foto nerodo? Nors aš visai nesenai mačiau šeimyną "gyvai" rolleyes.gif Nežinau kaip tu ten išgyveni su visais savais ir dar papildomais vaikais, kai aš su dviem protėju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sini @ 2014 04 23, 12:59)
Velykos atėjo ir pradėjo:) Su vaikais išbandėm naują kiaušinių dažymo technologiją - ant karštų kiaušinių smulkintas (aš sutarkavau) vaškines kreideles pilti... Visai gražu:)

Tania, o tu tepliojiesi kremais nuo saulės? Ko gero, niekas nepadės, arba tavo tokia oda, arba hormoniniai pokyčiai daro savo...

Nesiteplioju,bijau,kad veidas liks baltas kaip suris.Skaiciau kad yra kremas naikinantis(balinantis)pigmentines demes,bet ji jau ziema reikia pradeti naudoti....Pagalvojau,kad reiks koki apsaugini nuo saules spinduliu kremuka isigyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(ernoja @ 2014 04 24, 19:12)
Tania, mes vis į parkelį po tavo langais užsukame, galėtume kada susibėgti.  4u.gif

Nepastebejau... blush2.gif bet as saules bijau(juokauju),
Papildyta:
Stai uzbegau pasilabinti-tylu cia....gal kas koki foto konkurseli suorganizuos-kaip senais gerais laikais.
Buvau i knigyna uzsukus,prisipirkau knygu:sau,Jauniui ir Silvijai pagriebiau,tai dabar ji skaito garsiai ir nervus tampo blush2.gif neina nei man skaityti(isblasko),nei TVziureti
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tania811214 @ 2014 05 09, 18:46)
Nesiteplioju,bijau,kad veidas liks baltas kaip suris.Skaiciau kad yra kremas naikinantis(balinantis)pigmentines demes,bet ji jau ziema reikia pradeti naudoti....Pagalvojau,kad reiks koki apsaugini nuo saules spinduliu kremuka isigyti g.gif
Papildyta:

Nepastebejau... blush2.gif bet as saules bijau(juokauju),
Papildyta:
Stai uzbegau pasilabinti-tylu cia....gal kas koki foto konkurseli suorganizuos-kaip senais gerais laikais.
Buvau i knigyna uzsukus,prisipirkau knygu:sau,Jauniui ir Silvijai pagriebiau,tai dabar ji skaito garsiai ir nervus tampo blush2.gif neina nei man skaityti(isblasko),nei TVziureti
ax.gif

mamka, ausim kištukus nusipirk, nes vaikui atmuši norą skaityti:)
mano irgi bando skaityti, nešiojasi knygutes su savimi ir visur viską mėgina skaityti,...
Atsakyti