Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai

QUOTE(Sini @ 2014 05 12, 12:40)
mamka, ausim kištukus nusipirk, nes vaikui atmuši norą skaityti:)
mano irgi bando skaityti, nešiojasi knygutes su savimi ir visur viską mėgina skaityti,...

aš Mantui perku komiksus dabar. Knygyne radau didelį su Tomu ir Džeriu. tai tikiuosi skaitys. nes paprastos knygos jam neįdomu, nors ir skaito neblogai jau mastau.gif
Atsakyti
Nojus irgi nežinau, ką skaityt nori. doh.gif Savo knygučių nenori, brolio pasiima, bet dar nepaskaito taip, o paskutiniu metu "Šaltinėlį" (seną vadovėlį Eriko) skaito. Skaito pusėtinai, matematika geriau ir įdomiau.
Atsakyti
maniske uzsirase i biblioteka, tai ir pasirenka, kas patinka.
Atsakyti
Gal kas nors ras ką įdomaus muziejaus nakties renginiuose. sąrašas
Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2014 05 16, 09:54)
Gal kas nors ras ką įdomaus muziejaus nakties renginiuose. sąrašas

thumbup.gif Turbūt bent į Ivanausko muziejų nueisime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 05 16, 14:08)
thumbup.gif Turbūt bent į Ivanausko muziejų nueisime 4u.gif

Šito aplankymą ir aš bandau suorganizuoti smile.gif Džiugas į zoo muziejų turbūt kas mėnesį galėtų varyt, patinka jam ten smile.gif Daugiau nespėsim, nes dienai kitų planų yra.
Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2014 05 16, 16:48)
Šito aplankymą ir aš bandau suorganizuoti smile.gif Džiugas į zoo muziejų turbūt kas mėnesį galėtų varyt, patinka jam ten smile.gif Daugiau nespėsim, nes dienai kitų planų yra.

Ryt eisit ar sekmadienį?
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2014 05 16, 16:49)
Ryt eisit ar sekmadienį?

Mes bandysim rytoj 19-21val., kai pasakos apie gyvūnų naktinį gyvenimą. Sekamdienį jau to nedarys. Be pasakojimų ir taip jau būta ne kartą ir ne du, tai norėtųsi pasinaudoti proga ne tik pamatyti. Džiugas jau šokinėja iš laimės smile.gif Bet, pasirodo, ir Kauno dienos šį savaitgalį, tai jaučiu su mašinos pasistatymu bus kebloka..
Atsakyti
Sveikutes,vis pasiskaitau,bet jau nedrystu rasyt blush2.gif
bet gal dar kas pamenat blush2.gif
mes irgi gyvenam mokyklos laukimu,kitu gyvenimo etapu 4u.gif
isleistuves jau atsventem,tad dabar jau mokykla gyvenam,laukiam birzelio 2(pamokeles)
sveikinu visus mamukus su maziukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peledike @ 2014 05 16, 08:54)
Gal kas nors ras ką įdomaus muziejaus nakties renginiuose. sąrašas

Pavėlavau su Ivanausko muziejum, ieškojau info ir kažkaip tuomet neradau doh.gif Buvom kitam muziejuj su edukacine programa, Gerdai labai patiko, pasidarė lemputę ant batareikos biggrin.gif
QUOTE(laumir @ 2014 05 18, 21:59)
Sveikutes,vis pasiskaitau,bet jau nedrystu rasyt  blush2.gif
bet gal dar kas pamenat blush2.gif
mes irgi gyvenam mokyklos laukimu,kitu gyvenimo etapu 4u.gif
isleistuves jau atsventem,tad dabar jau mokykla gyvenam,laukiam birzelio 2(pamokeles)
sveikinu visus mamukus  su maziukais wub.gif

O kuri mokykla?Nes maniškei irgi birželio pirmom dienom pamokėlės bus.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 05 19, 22:27)
Pavėlavau su Ivanausko muziejum, ieškojau info ir kažkaip tuomet neradau  doh.gif Buvom kitam muziejuj su edukacine programa, Gerdai labai patiko, pasidarė lemputę ant batareikos  biggrin.gif

O kuri mokykla?Nes maniškei irgi birželio pirmom dienom pamokėlės bus.

Nelabai kas įdomaus vaikams Ivanausko muziejuje, mes pradėjom eiti su grupe, bet paskui atsiskyrėme. Pradėjo nuo vabalų, koralų, kažkaip per maži sutvėrimai vaikams, nesudomino. biggrin.gif

Šeštadienį Hanza dienose prabuvom nuo 11 iki 20 doh.gif (čia su muziejumi), mano vaikinui labiausiai visokie viduramžiški užsiėmimai prie pilies patiko.

Pamokėlės ir pas mus birželio pradžioje , lyg 2 ir 3 dienom. O laumir , man rodos, į Senamiesčio leis. g.gif
Atsakyti
I Senamiescio progimnazija biggrin.gif
Atsakyti