Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė FLEREE

Sveikos,
Visu pirma soriukas, jei tokia tema yra smile.gif As cia naujoke, pirmas postas smile.gif
Taigi trumpai. Po siandieninio vizito pas savo ginekologe, nusprendziau isideti spirale Fleree, taigi mielosios atskleiskit paslaptis, kurios jau ja naudojate, kaip jauciates? Pliusai minusai? Nes ka pasakojo daktare ir jos duotas lankstinukas, atrodytu pasakiskas dalykelis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠTROKA @ 2014 02 25, 19:13)
Sveikos,
Visu pirma soriukas, jei tokia tema yra smile.gif As cia naujoke, pirmas postas smile.gif
Taigi trumpai. Po siandieninio vizito pas savo ginekologe,  nusprendziau isideti spirale Fleree, taigi mielosios atskleiskit paslaptis, kurios jau ja naudojate, kaip jauciates? Pliusai minusai? Nes ka pasakojo daktare ir jos duotas lankstinukas, atrodytu pasakiskas dalykelis wink.gif


tai čia lygiai tas pats,kas Mirena,tik trumpesniam laikui-ne 5m,o 3metam dedama.Pasiskaitykit Mirenos temoje ir žinosit minusus pliusus
Atsakyti
Atsiprasau, bet klausiu apie Fleree, ne bereikalo nezinau kaip kitos ginekologes bet manoji visada duoda palyginimui keleta variantu, sita man pasirode geresne, daktare taip pat isgyre, bet visgi rupi, kaip jauciasi tos kurios ja jau naudoja.
P.s. apie Mirena teko labai daug blogo girdet tai vat..Tikiuosi atsiras kas papasakos apie tai ko klausiu wink.gif
Atsakyti
na tai kad jos visiškai identiškos,veiklioji medžiaga tokia pati,tai ir poveikis toks pats.O naudojančių turbūt labai mažai,kad nieks neparašo
Atsakyti
Jei neklystu, si spirale yra praeitu metu naujiena, tad ir info mazoka, o pagrindinis principas, kuo skiriasi nuo mirenos- tai hormono kiekis- beveik per puse maziau. Taip pat galima deti negimdziusioms moterims.
Na mano galva, kam vartoti 20 mcg spirale, jei uztenka apsaugai ir 13..... Deja gine man siulo mirena ;( nes man ne kiek saugotis, kiek kaip vaista endometrii suploninti reiktu vartot....
Atsakyti
Sutinku visu 100% jei yra variantas su mazeniu hormonu kiekiu kodel gi ne smile.gif Kaip minejau mano daktare tikrai parinko pati geriausia varianta ,pas ja ir lankiausi visa nestuma ir gimdziau, tikrai buvo puikus santykiai, lauksiu gal dar teks isgirst is moteru atsiliepimu kurios jau ja naudoja.
Atsakyti
Europoje ir pas mus Fleree spiralė dar naujiena, bet Amerikoj gyvenanti draugė pasakojo, kad ten šitą naują spiralę moterys naudoja jau metus laiko ir labai populiari ji tapo vos pasirodžiusi vaistinėse. Tik JAV ji vadinasi SKYLA berods... Reikia paieškoti kokių reviews'u ta tema.
Kai mėnesinės gausios, be abejonės geriau yra Mirena, nes joje daugiau hormono, jis neleidžia gimdos gleivinei išbujoti, būna mažiau kraujavimų ir skausmo. Fleree hormono turi žymiai mažiau, bet gal tai nėra blogai, nes ir pašalinių poveikių tikimybė stipriai sumažėja. Be to, Fleree patikimumas >99 proc., jokios tabletės, pleistrai ir žiedai tokia apsauga pasigirti negali. O ką jau kalbėti apie spermicidus arba nutrauktą aktą. Parašykit, jei įsidėsit Fleree, man ir pačiai kirba ta mintis paskutiniu metu...
Atsakyti
Tai va Lietuvai kaip visada dar toli grazu smile.gif as tai butinai desiuos bet tik geguzes gale, birzelio pradzioj smile.gif Nors 3 metam ne 5 kaip daugelis spiraliu, bet n prioritetu del ko ji geresne uz kitas bet cia mano nuomone. Tik gaila kad realios merginos nera cia kuri papasakotu. O seip kam idomu minispirale.lt smile.gif
Atsakyti
o kokia kaina jos?
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2014 04 05, 15:12)
o kokia kaina jos?


girdėjau virš 500lt
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2014 03 03, 00:42)
Jei neklystu, si spirale yra praeitu metu naujiena, tad ir info mazoka, o pagrindinis principas, kuo skiriasi nuo mirenos- tai hormono kiekis- beveik per puse maziau.

O jūs bandykit galvot ką realiai reiškia tas mažesnis hormono kiekis. A la saugiau moters sveikatai, bet... didesnė tikimybė įvykt apvaisinimui ir kad tada prireiks spiralės abortyvinio, trukdančio jau realiai užsimezgusiai gyvybei implantuotis poveikio ar ne? Galvokit ką reiškia kontraceptikų veikimas, kodėl ir kokia kaina tai "veikia". wink.gif

Apie hormoninę kontracepciją.

Gaila, kad mūsuose vaisingumo pažinimu grįsti metodai, natūralus šeimos planavimas yra vis dar mitais apipinta naujiena. Nors nenuostabu, kai į tai metama tiek pastangų, juk verslas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 07 balandžio 2014 - 15:36
Camelia e-vaistineje dabar 430 Lt, kitur kiek brangiau.
O natūralūs metodai kaip sakant "na liubitelia" arba tiems, kurie nieko prieš susilaukti dar vieno kito vaikelio. Kiekvienam poreikiui yra alternatyva, gerai, kai galim rinktis ne tik iš to, kuom saugojosi mūsų bočiai.
Natūralizmo propaguotojai turbūt irgi verslui neabejingi? Juk vaisingumo pažinimo metodo praktikavimui reikia termometrų temperatūrai matuoti, spec. mikroskopo gleivėms stebėti, eiti į paskaitas, kur viso to išmoko ir pan.
Būkim kritiški visais atvejais smile.gif

QUOTE(Dipsis @ 2014 04 05, 14:12)
o kokia kaina jos?

Atsakyti