Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė FLEREE

Įdomu, ar ši priemonė tiks moterims, kurių organizmas atmetė paprastą (varinę) spiralę unsure.gif Man siūlo Mirena arba Fleree, bet kyla abejonė ar nepasikartos vėl spiralės atmetimas, juk pinigėliai nemaži unsure.gif Gydytoja teigia, kad ši kart gali būti ir viskas gerai, aišku, neišbandžiusi šito nesužinosiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2014 05 15, 17:53)
Įdomu, ar ši priemonė tiks moterims, kurių organizmas atmetė paprastą (varinę) spiralę unsure.gif Man siūlo Mirena arba Fleree, bet kyla abejonė ar nepasikartos vėl spiralės atmetimas, juk pinigėliai nemaži unsure.gif  Gydytoja teigia, kad ši kart gali būti ir viskas gerai, aišku, neišbandžiusi šito nesužinosiu... blush2.gif

Tai, kad FLEREE vienintele spirale kuria deda negimdziusiom, tai manau ner ko tau bijot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2014 05 15, 17:53)
Įdomu, ar ši priemonė tiks moterims, kurių organizmas atmetė paprastą (varinę) spiralę unsure.gif Man siūlo Mirena arba Fleree, bet kyla abejonė ar nepasikartos vėl spiralės atmetimas, juk pinigėliai nemaži unsure.gif  Gydytoja teigia, kad ši kart gali būti ir viskas gerai, aišku, neišbandžiusi šito nesužinosiu... blush2.gif

Tikriausiai, kad reikia bandyti, kitaip nesužinosi smile.gif juk kiekvienas organizmas yra skirtingas, gal netiko vienas sprendimas, bet tiks kitas. smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

aš irgi pasitarusi su savo gydytoja nusprendžiau įsidėti šią spiralę. Daug metų vartojau kitas hormonines priemones (žiedą, įvairias tabletes), tačiau jau norisi šiek tiek pamažinti hormonų kiekį, be to kepenims nelabai sveika kasdien tabletes gerti.
Labai įdomūs būtų atsiliepimai tų, kurios jau įsidėjo spiralę ir ypač tų, kurios prieš tai vartojo tabletes, žiedą, pleistrą ar pan. Nes juos naudojant tikrai labai susitvarko ciklas, nėra skausmų, PMS ir labai ryškiai sumažėjo spuogų, oda išvis beveik nesiriebaluoja. Deja man labai pradėjo augti svoris (ko gero vienintelis tablečių minusas man). Todėl įdomu kokia organizmo reakcija į mažesnį hormonų kiekį tų, kurios jau įsidėjo? Gydytoja sakė, kad bent jau dėl svorio, tai greičiausiai, kad turėtų kristi (aišku reikės šiek tiek ir pasistengti dėl to), bet informaciniame lapelyje rašo, kad vienas iš spiralės šalutinių poveikių tai spuogai arba riebesnė oda. Tai vat labai labai įdomu kokia savijauta naudojančių šią spiralę. Prašau pasidalinkite visomis smulkmenomis, jei nesunku smile.gif
Suprantu, kad ko gero dar nedaug yra išvis ją naudojančių, bet nors kelių atsakymai būtų labai naudingi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toska90: 20 gegužės 2014 - 16:02
QUOTE(Toska90 @ 2014 05 20, 16:01)

Suprantu, kad ko gero dar nedaug yra išvis ją naudojančių, bet nors kelių atsakymai būtų labai naudingi smile.gif


Na, aš dar šviežia nešiotoja, tai parašysiu atsiliepimą rimtesnį turbūt tik po kokių 3 savaičių. Prieš tai keturis metus atnešiojau kontraceptinį žiedą. Su juo išties buvo tobulai reguliarus ciklas, pasitvarkė veido oda (o gal ir su amžium susitvarkė, nežinau).

Kol kas nieko nepastebiu aš nuo tos spiralės. Oda kokia buvo, tokia liko kol kas, nesureagavo organizmas per savaitę. Svoris vietoj, bet ir su KŽ buvo vietoj. Skausmų man nebūdavo tiek be žiedo, tiek su juo, bet mėnesinės buvo sutrumpėję iki 3 dienų viso labo, žiūrėsim, kaip bus dabar ir kada sulauksiu išvis mėnesinių, tikiuosi, kad ciklas išliks tas reguliarusis, suformuotas naudojant KŽ.

Kas nutiko per savaitę su spirale... buvau apsidžiaugus, kad mėnesinės pasibaigė ir neteplioja dėl spiralės, beett... kažkaip išlenda vis lengvas tepliojimas. Bet palyginus su tepimu pradėjus naudoti žiedą, šis atrodo niekinis, išgyvensiu. smile.gif Tikiuosi, neįsismarkaus ir netruks ilgiau nei mėnesį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2014 05 20, 16:22)
Na, aš dar šviežia nešiotoja, tai parašysiu atsiliepimą rimtesnį turbūt tik po kokių 3 savaičių. Prieš tai keturis metus atnešiojau kontraceptinį žiedą. Su juo išties buvo tobulai reguliarus ciklas, pasitvarkė veido oda (o gal ir su amžium susitvarkė, nežinau).

Kol kas nieko nepastebiu aš nuo tos spiralės. Oda kokia buvo, tokia liko kol kas, nesureagavo organizmas per savaitę. Svoris vietoj, bet ir su KŽ buvo vietoj. Skausmų man nebūdavo tiek be žiedo, tiek su juo, bet mėnesinės buvo sutrumpėję iki 3 dienų viso labo, žiūrėsim, kaip bus dabar ir kada sulauksiu išvis mėnesinių, tikiuosi, kad ciklas išliks tas reguliarusis, suformuotas naudojant KŽ.

Kas nutiko per savaitę su spirale... buvau apsidžiaugus, kad mėnesinės pasibaigė ir neteplioja dėl spiralės, beett... kažkaip išlenda vis lengvas tepliojimas. Bet palyginus su tepimu pradėjus naudoti žiedą, šis atrodo niekinis, išgyvensiu. smile.gif Tikiuosi, neįsismarkaus ir netruks ilgiau nei mėnesį smile.gif

Ačiū už atsakymą smile.gif Jei nepamiršit tai po tų trijų savaičių pasidalinkit savo patirtimi. Aš irgi 30 d .įsidėsiu, tai papildysiu temą savo pastebėjimais smile.gif

Dėl tepimo, tai atsimenu kai naudojau KŽ tai tikrai daug tepė, todėl perėjau ant KT, nes tabletėse daugiau hormono ir tada ne taip tepa (man taip gydytoja aiškino). Tai net neramu darosi kai pagalvoju jog spiralėje išvis tiek mažai hormonų. Bet kiek teko skaityti prie mirenos atsiliepimų, tai visoms patepa, trumpiau ar ilgiau, bet nustoja ilgainiui smile.gif Taigi ir jums turėtų susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toska90 @ 2014 05 20, 22:39)
Ačiū už atsakymą smile.gif Jei nepamiršit tai po tų trijų savaičių pasidalinkit savo patirtimi. Aš irgi 30 d .įsidėsiu, tai papildysiu temą savo pastebėjimais smile.gif

Dėl tepimo, tai atsimenu kai naudojau KŽ tai tikrai daug tepė, todėl perėjau ant KT, nes tabletėse daugiau hormono ir tada ne taip tepa (man taip gydytoja aiškino). Tai net neramu darosi kai pagalvoju jog spiralėje išvis tiek mažai hormonų. Bet kiek teko skaityti prie mirenos atsiliepimų, tai visoms patepa, trumpiau ar ilgiau, bet nustoja ilgainiui smile.gif Taigi ir jums turėtų susitvarkyti smile.gif


Hmmm, bijau per anksti prisidžiaugt, bet panašu, kad tepimas pasibaigė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2014 05 22, 10:52)
Hmmm, bijau per anksti prisidžiaugt, bet panašu, kad tepimas pasibaigė  thumbup.gif


Na, tai ne per anskti apsidžiaugėt? Tikrai nustojo tepti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Toska90 @ 2014 05 20, 17:01)
Sveikos smile.gif

Suprantu, kad ko gero dar nedaug yra išvis ją naudojančių, bet nors kelių atsakymai būtų labai naudingi smile.gif

As jau turiu menesi beveik, tai mano pasidalinimai tokie:

Oda, kokia buvo, tokia ir liko. Svoris tai man dar po gimdymo labai svyruoja, tai negaliu pasakyti.

O del tepliojimo, manau per anksti apsidziauge smile.gif
man vis dar pasirodo tepliojimas. bet toks net nemoku pasakyti koks. Nereikia nei iklotu, nieko. tiesiog nuejusi i tualeta pamatau, kad truputi kazkas yra. Pvz. jei bunu namie diena ir panesioju vaika, tai pasirodo. Jei visa diena dirbu, tai nepasirodo. g.gif toks vaizdas, kad panesiojus svori, pamaudiza pilva ir biski islenda. paskui vel kelia sdiena nieko. manau taip organizmas taikosi. nes pries tai 10 metu geriau tabletes, tai atsimenu jog pradzioje tas pats buvo.
tai tiek smile.gif
Atsakyti
Na, kaip ir ne per anksti apsidžiaugiau. Kaip nustojo, taip nustojo tepti. Kol kas vis dar švaru thumbup.gif penktadienį eisiu pas gydytoją patikrai, įdomu, ar ten viskas tvarkoj. Bet jokių pojūčių apskritai nejaučiu, tarsi nieko ten nėra ir nebuvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(takemyscars @ 2014 05 26, 10:24)
Na, kaip ir ne per anksti apsidžiaugiau. Kaip nustojo, taip nustojo tepti. Kol kas vis dar švaru  thumbup.gif  penktadienį eisiu pas gydytoją patikrai, įdomu, ar ten viskas tvarkoj. Bet jokių pojūčių apskritai nejaučiu, tarsi nieko ten nėra ir nebuvo. smile.gif

Tai gal cia man netinka? g.gif nors labai sunku ka dar spresti, kai po gimdymo tik 3 men. Tai dar tik karta sirgau, tada isidejau spirale, gal cia dar viskas tvarkosi. Palauksiu as dar koki menesiuka smile.gif manau turetu susitvarkyti, nes tikrai daugiau jokiu bedu nera smile.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau atsiliepimų spie šią spiralę amerikiečių moterų (ten ilgiau ją naudoja ir atsiliepimų daugiau). Tai jie iš tikrųjų labai įvairūs, bet daugeliui tepa ir labai ilgai, mėnesį ar net daugiau. Taigi manau, kad tikrai visoms susitvarkys - vienai anksčiau, kitai vėliau smile.gif

Man dar klausimas kilo dėl skausmų. Prisiskaičiau, kad daugeliui būna labai stiprūs pilvo skausmai, maudimas - na kaip per mėnesines nenaudojant jokios kontracepcijos (bent jau kiek žinau daugeliui dingsta skausmai ir maudimas kai pradeda gerti KT ar pan.). Ar jums būdavo tas toks maudimas? Ar stiprus? Nes skaičiau, kad kai kuriom taip skauda, kad net atsikelti negali ir labai stiprius vaistus geria... Gal čia tik tais atvejais kai netinka spiralė....

Tai vat lauksiu jūsų atsiliepimų apie tai smile.gif

Atsakyti