Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

QUOTE(saintlina @ 2014 02 25, 15:08)
o va paskaityk dar Rohfuss seriją - Vėjo vardas, Išminčiaus baimė. Tik čia irgi ta pati bėda - serija vis dar rašoma  smile.gif  Bet kiek suprantu, čia visgi tik trys knygos bus, ir tik viena liko neparašyta.


O apie ka sios knygeles ? begu filma ziuret po karo su vaikais ax.gif

As esu goodreads uzsiregistravusi smile.gif ir Balio Sruogos "Dievu Miska" radau, smagu net buvo smile.gif

Skaiciau nemokamai knyga www.readanybook.com, kol popierine atejo. ten turbut ir parsisiusti galima. As online skaiciau.

Dekui uz nauja temuke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kempiniukasss: 25 vasario 2014 - 23:11
QUOTE(Kempiniukasss @ 2014 02 25, 21:10)
O apie ka sios knygeles ?

Toks sword and sorcery reikalas, bet labai sunkiai skaitosi, sunkus rašymo stilius, ta prasme kad nesilieja kalba, bent jau man. Neįveikiau šito skaitalo, tai ir kitiems nesiūlau biggrin.gif
QUOTE(Kempiniukasss @ 2014 02 25, 21:10)
As esu goodreads uzsiregistravusi  smile.gif  ir Balio Sruogos "Dievu Miska" radau, smagu net buvo  smile.gif

Sakyčiau - draugaujam, bet kad aš pagrinde tik fantastiką skaitau, tai nelabai turbūt mano sąrašai įdomūs bus blush2.gif
QUOTE
Dekui uz nauja temuke.

Nėr už ką, kad tik kalbos daugiau būtų, nes turim tendenciją nudust biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 25 vasario 2014 - 23:40
QUOTE(Sorceress @ 2014 02 25, 23:39)
Toks sword and sorcery reikalas, bet labai sunkiai skaitosi, sunkus rašymo stilius, ta prasme kad nesilieja kalba, bent jau man. Neįveikiau šito skaitalo, tai ir kitiems nesiūlau biggrin.gif


matai, kaip skirtingai biggrin.gif Man labai lengvai susiskaitė smile.gif
Atsakyti
Saintlina, vakar pakalbėjom apie Sapkovskį, o šiandien pamačiau flibu 8 Raganiaus dalį. Nenori paskaityt? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2014 02 26, 09:55)
Saintlina, vakar pakalbėjom apie Sapkovskį, o šiandien pamačiau flibu 8 Raganiaus dalį. Nenori paskaityt?  mirksiukas.gif


kaži, kur aš jį pabaigiau unsure.gif Noriu paskaityt, ale kad tik prisiminčiau, apie ką pradžia buvo - seniai jau skaičiau biggrin.gif
Atsakyti
Sorceress galim draugaut bent viena turesiu biggrin.gif tik nepamenu kaip as ten vadinuos, parasyk man savo nika smile.gif

Nu as paveizeziu apie ka tas sunkus veikalas smile.gif

Turiu dar Geiman "Anansio vaikai", kaip ir fantastika sakyciau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 02 26, 06:07)
matai, kaip skirtingai  biggrin.gif  Man labai lengvai susiskaitė  smile.gif

Vertimas, ar originalo kalba? Man angliškai skaičiusiai, tai ten toks trepsėjimas kiekvienam sakiny jautėsi. Panašiai kaip Tolkienas, sako sako kažką, o gale sakinio nebeaišku kas ir kaip biggrin.gif
QUOTE(Kempiniukasss @ 2014 02 26, 09:42)
Sorceress galim draugaut bent viena turesiu biggrin.gif tik nepamenu kaip as ten vadinuos, parasyk man savo nika smile.gif

Goodreads nuoroda, nežinau ar suveiks tokiu būdu, bet bandom smile.gif
Atsakyti
Sorceress - padaryta smile.gif jeei turiu viena drauga biggrin.gif

Idomus atsiliepimai apie Rothfuss, visiski krastutinumai :-) bandysiu vasara paskaityt vietoj George rr martin.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2014 02 26, 17:31)
Vertimas, ar originalo kalba? Man angliškai skaičiusiai, tai ten toks trepsėjimas kiekvienam sakiny jautėsi. Panašiai kaip Tolkienas, sako sako kažką, o gale sakinio nebeaišku kas ir kaip biggrin.gif


vertimą.
Dėl Tolkieno tai sutinku biggrin.gif
Atsakyti
antras vakaras tupiu goodreads doh.gif. Kol kas bandau sužymėt skaitytas knygas ir bijau, kad tik nedidelę dalį sužymėjau. Žodž, užsiėmimas laugh.gif

Tolkienas man patinka. Nors Silmarillion kai skaičiau, jau buvo sudėtingiau, bet vis tiek patiko.
Atsakyti
QUOTE(Oseye @ 2014 02 26, 19:36)
antras vakaras tupiu goodreads doh.gif. Kol kas bandau sužymėt skaitytas knygas ir bijau, kad tik nedidelę dalį sužymėjau. Žodž, užsiėmimas laugh.gif

Va va, priklausomybė tuoj bus, ypač, kai pradeda rekomendacijos byrėt, tada tik sėdi akim išvarvėjusiom ir visko norisi biggrin.gif
Atsakyti
Nu ką, įsitraukiau į D. R. Martino "Karalių kovą". Skaitau rusų kalba. Gaila, primiršau pirmąją knygą, tai truputį jaučiuosi pasimetusi, kol atsimenu kas yra kas. O jei ir neatsimenu, tai tiek to. lotuliukas.gif Bet užtat sakiau, skaitysiu visas iš eilės ir be pertraukų, kiek bus. Kad nepamiršt veikėjų ir jų giminystės ryšių ir giminės istorijų. lotuliukas.gif
Knyga tikrai įtraukė, skaitau ir pergyvenu. Kaip trileris koks, tampo nervus. biggrin.gif
Atsakyti