Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

QUOTE(BigBang @ 2014 02 28, 10:30)
Bent kiek įmanoma įžiūrėt tai atrodo gana tvarkingas darbas  4u.gif

4u.gif

QUOTE(lilget @ 2014 02 28, 10:34)
Princese, kaip ba-ha juoda spalva, nesigalrbanoja UV lempoj, ji skystoka ar is iprocio tepi 3sl? netraukia nuo galiuku  g.gif


skystoka ji. bet bent nesigarbanoja 4u.gif po dvieju sluoksniu dar sviecia vietomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2014 02 28, 12:28)
įdėsiu ir aš savo darbelį jūsų teismui blush2.gif prastoka kokybė, nes su tel. fotkinta... bet gal įžiūrėsit kažka 4u.gif labai neteiskit blush2.gif biggrin.gif
ba-ha gelinis juodas 3 sl.

Nagi, labai viskas čia gražu wub.gif
Atsakyti
Paaiskinkit man, vistai, kaip issifruot lako galiojimo laika????? g.gif
Atsakyti
Zarutre mmmmm wub.gif fantastika bigsmile.gif
Atsakyti
Kad ir vėlu, vistiek keliu biggrin.gif Pirmosios kalendorinio pavasario dienos proga! HG sweet morning dew 3-5 sluoksniai, IBD balta, bluesky juodas.user posted image
Sweet morning ant vieno nago susigarbanojo,bet uždėjau dar vieną sluoksnį ir topą ir nebesimato, lakavosi visai padoriai, bet manau, kad man nepasivaideno ir traukėsi nuo šonų g.gif Bet čia gal mano kokia klaida. Apie IBD tai jau visi žino kad brudas ta balta, o juodo dar padoriai neišbandžiau... Ai, ir dar su folija neišmokau, kad normaliai atsispaustų...
Atsakyti
Aliunte, oij spalva kokia bigsmile.gif Bet 3-5 sluoksniai blink.gif Psio, metu is krepso lauk ja, kad garbanojas zinau, na bet 5 sluoksniu negaliu lakuot doh.gif

Biski paterliojai ant accent pirstu, bet nieko smile.gif

Merginos ar matet? bigsmile.gif

Gelish Summer 2014

Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2014 03 01, 00:41)

pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Aliunte spalva wub.gif
Atsakyti
Nu nesisekė vakar tai juodai... Sugebėjau įsipjauti pirštą prie nago su dilde, odeles karpydamasi apsikruvinau abu savo akcentinius pirštus ir dar taip nesisekė kairės rankos valdyt! doh.gif Su emi linijos tai žiaurios, nubet ką daryt kad neturiu dviejų dešinių rankų unsure.gif Spalva tai įdomi, brolis juokėsi, kad dabar galėčiau būt geležinkelietė biggrin.gif Ir labai įdomiai, vieniems nagams pilnai užteko 3sl, kitiems ir po 5 man nepatiko... Beje,neturiu nė vieno lako kuriam reikėtų mažiau nei 3sl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aliunte @ 2014 03 01, 02:41)
Kad ir vėlu, vistiek keliu  biggrin.gif  Pirmosios kalendorinio pavasario dienos proga! HG sweet morning dew 3-5 sluoksniai, IBD balta, bluesky juodas

Spalva tikrai vasariška, graži wub.gif wub.gif
Atsakyti
Du sluoksniai IBD Whipped Cream lyg tais taip vadinasi smile.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(lindrukas @ 2014 03 01, 00:06)

Merginos ar matet?  bigsmile.gif

Gelish Summer 2014

blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif Noriu visų wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, išduokit paslaptį, kaip apgaubti laku, topu nagų galiukus, nenutepant odos, kai nagučiai trumpi?... doh.gif g.gif
Atsakyti