Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Garseen, pirmi - žiauriai geri smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Garseen @ 2014 04 07, 10:19)
Ir tuomet dar ikelsiu keleta darbeliu...



ohmy.gif oho, kookie raštai... Šaunuolė... thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Garseen labai gražu,ypatingai pirmieji 4u.gif

Gal kuri turi IBD Serendipity ir gali pasakyti kaip ji jums lakuojasi? Nes man ji visai nedžiūsta tad ieškau priežaščių tam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2014 04 07, 10:56)
Gal kuri turi IBD Serendipity ir gali pasakyti kaip ji jums lakuojasi? Nes man ji visai nedžiūsta tad  ieškau priežaščių tam  g.gif


unsure.gif oi, aš kaip tik šią spalvą nusipirkau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 04 07, 09:59)
unsure.gif oi, aš kaip tik šią spalvą nusipirkau...  g.gif

Gal su spalva viskas gerai ,gal čia man pakliūvo koks brokuotas?Ant tipso šiaip užsidažė,bet dažiau draugei tai nuėjo po beacetonio valiklio valymo viskas,vietom tokiais mažais ploteliais uždžiūvo.
Atsakyti
Dekui merginos.
Dar taipogi norejau paklausti, galbut kuri bandete ar kazka girdejote apie Cuccio gelinius lakus? Salonpro ne taip seniai atsirado, idomu kaip jie.... g.gif
Atsakyti
Garseen labai gražūs pirmieji thumbup.gif
QUOTE(Birmania @ 2014 04 07, 10:56)
Gal kuri turi IBD Serendipity ir gali pasakyti kaip ji jums lakuojasi? Nes man ji visai nedžiūsta tad  ieškau priežaščių tam  g.gif

Turiu, pas mane ji mėgstama labai smile.gif lakuojasi (dažniausiai tepu 3 sl.) puikiai ir laiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2014 04 07, 11:13)
Garseen labai gražūs pirmieji  thumbup.gif

Turiu,  pas mane ji mėgstama labai smile.gif lakuojasi (dažniausiai tepu 3 sl.) puikiai ir laiko  thumbup.gif

nesuprantu tuomet kodėl ji pas mane reaguoja su beacetoniu valikliu g.gif gal kuri dar turite pabandykite padžiovinus ją nuimti perteklių su beacetoniu valikliu.
Atsakyti
QUOTE(Garseen @ 2014 04 07, 11:19)
Na isties gal ir ne nuo firmos tik kad ant progel taip pakliuvau pirma karta. Visi kiti lakai kiek turejusi na daugiausiai 3 sluoksniai... O su progel niekur be 4... Ir laiko uzima ir terlione gaunasi kai tiek sluoksnius tept ir tept. O dar ir 6 spalvas uzsipirkau. Zodziu, kazkaip reiks suktis.

Ir tuomet dar ikelsiu keleta darbeliu...

Darbai tai nuostabus thumbup.gif Tik jauciu laiko nemazai reikejo,kad su pirmais pasizaist doh.gif

O del Progel, as irgi Pelenej pasiemiau 5 spalvytes, nu skystos papuole, nervavaus siandien ant paletes dengdama, nu bet manau su laiku patirstes. Is anksciau turejau 2 spalvas, tai jos tamsesnes ir tikrai pasidengdavo per 2-3 sluoksnius, o sitie nauji pirkiniai visi 4-iu praso unsure.gif
Atsakyti
Garseen nuostabus darbeliai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Birmania @ 2014 04 07, 10:56)
Garseen labai gražu,ypatingai pirmieji  4u.gif

Gal kuri turi IBD Serendipity ir gali pasakyti kaip ji jums lakuojasi? Nes man ji visai nedžiūsta tad  ieškau priežaščių tam  g.gif


turiu viskas su ja gerai 4u.gif
Atsakyti
SVEIKOS, gal yra norinciu ryt pabuti modeliu priauginimui nuo 12h panevezyje ? rasyti asmeniskai
Atsakyti
QUOTE(rogrinta @ 2014 04 07, 12:38)
Tik jauciu laiko nemazai reikejo,kad su pirmais pasizaist  doh.gif

O del Progel...


Na taip, buvo ka veikti su tais pirmais, bet bent rezultatas ir man, ir klientei patiko tai negaila laiko smile.gif biggrin.gif
Man tai labiausiai gaila ne del progel sviesiu spalvyciu...sviesios yra sviesios ir turiu paemusi tokia rausva tai is bedos ja po prancuzisku kaip pagrinda sunaudosiu. Tik va turiu dar aubergine, atrodo grazi tamsi spalva su violetiniu atspalviu but turi...bet labai jau nelygiai dengiasi ir daug sviesesne. Kitos po 4 sluoksniu jau gerai atrodo.
Vadinasi ir man reikes tiketis, kad patirstes, nes pacios spalvos gan grazios, gaila jei niekad neis normaliai lakuoti su jomis, nes su 4 sluoksniais zaisti...nekazkas...
Atsakyti