Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas,Bendra tema

Na, man visur ta seashell pink gražiai atrodo wub.gif Mėčiausi tarp progelio paris rose ir šios. Visgi, jaučiu, pasiliksiu prie seashell pink wub.gif wub.gif
Atsakyti
aliunte, pas Jus visur sypseneliu storis skiriasi ir nagu formos issiskiria lakavimuose, man si pastaba kazkada paskatino atkreipt demesi i siuos dalykus tikiuosi ir Jus nesupyksite 4u.gif

Aistyte aciu uz pastebejima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 03 balandžio 2014 - 21:15
QUOTE(lilget @ 2014 04 03, 22:14)
aliunte, pas Jus visur sypseneliu storis skiriasi ir nagu formos issiskiria lakavimuose, man si pastaba kazkada paskatino atkreipt demesi i siuos dalykus tikiuosi ir Jus nesupyksite  4u.gif

Aistyte aciu uz pastebejima  wub.gif

Tikrai nepykstu, pati gi ne akla esu biggrin.gif Bet praktikuojuosi tik ant savęs, na ir dar tetai lakavau kartelį, tai sunku man žiauriai įvaldyti kairę ranką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė. @ 2014 04 03, 17:00)
as i nedziovinta topo sluoksni "pamerkiu" akmenukus ir i lempa. laikosi iki kito karto smile.gif

Aš sodindavau į spalvą ir ant viršaus sluoksnį topo tepdavau - man laikė lygiai dvi dienas. doh.gif O šiaip, sodinimas į topą geriau, nei į spalvą? Gal topas geriau įtvirtina? Nes mielai nieko netepčiau ant akučių, jos iš dalies pasislepia.
Atsakyti
Sveikos, ruosiuosi pradet gelini lakavima, del laku pagaliau apsisprendziau HG, o va del lempos vargstu, gal galit patart kokia Led, kad tikrai gerai stingtu ir koks turi but jos stiprumas? didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieter @ 2014 04 03, 20:54)
Na, man visur ta seashell pink gražiai atrodo  wub.gif  Mėčiausi tarp progelio paris rose ir šios. Visgi, jaučiu, pasiliksiu prie seashell pink  wub.gif  wub.gif

as vakar dariausi su HG vanila silk, tai puikiai tinka prancuzui.
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2014 04 03, 23:27)
Aš sodindavau į spalvą ir ant viršaus sluoksnį topo tepdavau - man laikė lygiai dvi dienas.  doh.gif  O šiaip, sodinimas į topą geriau, nei į spalvą? Gal topas geriau įtvirtina? Nes mielai nieko netepčiau ant akučių, jos iš dalies pasislepia.


as ant spavos isdziovintos taskiuka mazyti , ne didesni nei akute kliju ir tada akute ir ant virsaus topas, bet pastebejimas geros svarovskines laiko iki kito karto, kinietiskos iskrenta kokius varijantus bebandziau ypac nuo desines rankos 4u.gif
Atsakyti
Kinietiškos pas mane, nes tik į lakus investavau ir lempą, viskas kas dailei - paprasta, nes tik mokausi ir gadinu biggrin.gif O šiaip vienai pažįstamai kienietiškos atlaikė iki kito lakavimo, sodintos į spalvą ir su vienu sluoksniu topo. Aš "optimistiškai" nusiteikus, kad niekas man nelaikys...
Atsakyti
Sau dedu akutes i topa ir dar viena topo sluosni ant virsaus, atlaiko iki sekancio lakavimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidapos @ 2014 04 04, 14:32)
Sau dedu akutes i topa ir dar viena topo sluosni ant virsaus, atlaiko iki sekancio lakavimo smile.gif

Aš visad klijuoju su klijais. Tada laiko super duper. Klijuoju jau ant topo, tada ir blizga ( swarovsi)..
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2014 04 05, 20:37)
Aš visad klijuoju su klijais.  Tada laiko super duper. Klijuoju jau ant topo, tada ir blizga ( swarovsi)..


Man per nakt nukrito visos, kurios taip buvo detos biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, noriu tokio kvailo klausimo užklaust - pradedu dar tik namie sau darytis manikiūrą.
Kokio stiprumo lempomis kiek laiko reikia nagučius laikyti?
Nusipirkau 9 W (tik paskui temos pradžioj paskaičiau, kad reikėjo 36 W imti doh.gif ), tai laikau kiekvieną sluoksnį po 3 min.
Jei pirkčiau 36 W, kiek laiko riektų po lempa laikyt?
O jei 12W?

Iš anksto ačiū už atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti