Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Paleo moteris su jumoru biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
turetu but siek tiek mesingesne, ta prasme raumeningesne. o apdarai - liuks!

lydau kiaules koja letapuodi. paliksiu per nakti ant pacio silpniausio nustatymo. pirmakart pirkau, tokia nefaina ta kojike, dar vietom su plaukuciais, brrr, vargsas kiauliukas...
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 02 27, 21:13)
turetu but siek tiek mesingesne, ta prasme raumeningesne. o apdarai - liuks!

lydau kiaules koja letapuodi. paliksiu per nakti ant pacio silpniausio nustatymo. pirmakart pirkau, tokia nefaina ta kojike, dar vietom su plaukuciais, brrr, vargsas kiauliukas...



nusipirkit greitpuodi,jai esat lt,geras dalykas 40 minuciu ir kaulus ciulpt galima,jie tokie minksti ir sultingi:)
Atsakyti
Sveikos,

Vakarienei per prievartą suvalgiau morkų/kopūstų salotų. Galėjau nevalgyt, nors valgiau tik 1k./d. g.gif

QUOTE(Laisvė @ 2014 02 27, 06:18)
Viskas čia normalu. Aš jokių dietų nesilaikydama nieko ypatingo nenorėjau - nei agurkėlių, nei silkių, nei šampano, nei alaus. Ir naktimis MB nevaikiau į degalines kokio nors maisti ieškoti


Man su pirmu tik bloga buvo nuo MB ruošiamo mano mėgstamiausio omleto su saulėgrąžom biggrin.gif , su kitu buvo, kad norėjosi alaus ir ledų ant pagaliuko, aplietų šokoladu. Su mažiausia norėjosi braškių su....kietai virto kiaušinio tryniu cool.gif Bet buvau auksinė nestuke.gif ir niekur SB nevejodavau didis.gif

QUOTE(Simuute @ 2014 02 27, 13:44)
Laukiau, kad užsimanysiu kokių ledų su moliuskais

Kažkada buvo įmestas receptas pudingo su chia sėklom - šitas. Ar skanus daiktas? Turiu chia, bandysiu pusryčiams daryt.


biggrin.gif

Aš valgiau ne kartą-sveika, net gal ir skanu biggrin.gif

QUOTE(Nidulia @ 2014 02 27, 13:50)
Na, as dar duosiu viena sansa cikorijai, idedama zymiai maziau, bet jei ir dabar ji man nepraeis, tai Hipie, teks tau ja pasiimti


Laukiu, laikau kumščius bigsmile.gif

QUOTE(d'esprit @ 2014 02 27, 14:47)
Oi, o užsukau pas jus pasiklausti, kuriame skyriuje maximoj ar rimi galėčiau rasti kokosų pieno? Net neįsivaizduoju, kur ieškoti 

Hippie, kelis kartus mačiau klausei apie rafinuotą kokosų aliejų. Aš jį perku assorti.lt


Prie visų sušių ingredientų smile.gif

4u.gif Bet turbūt ne 7lt./kg kaip Voresta reklamavo ()Sanitexe rolleyes.gif

QUOTE(Elata @ 2014 02 27, 15:17)
dry.gif
NE VISŲ! Jis tiek pat biblija, kiek Paksas prezidentas.


biggrin.gif cool.gif


Atsakyti
Hippie, isidejau I puodeli ant sauksciuko galiuko, na tai toks variantas pakenciamas, bet tik pakenciamas. Kaip tu ten visa sauksteli dediesi, nesurantu:) Na, paziuresiu koks tos cikorijos likimas lauks:)
Atsakyti
QUOTE(erva @ 2014 02 27, 21:41)
nusipirkit greitpuodi,jai esat lt,geras dalykas 40 minuciu ir kaulus ciulpt galima,jie tokie minksti ir sultingi:)
oi ne, man letapuodis labiau patinka. iki 100C taip ir neuzkyla, o ant zemiausio nustatymo "virimas" saltuoju budu gaunasi 80C, kaip ciukcia ant ruonio lajaus lempikes visa diena vakariene verda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erva @ 2014 02 28, 00:41)
nusipirkit greitpuodi,jai esat lt,geras dalykas 40 minuciu ir kaulus ciulpt galima,jie tokie minksti ir sultingi:)


Aš jau paeksperimentavau su greitpuodžiu doh.gif Nusipirkau, porą kart pagaminau ir teko parduot. Man to maisto visai nevirškino, stovėjo visą dieną skrandis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2014 02 27, 17:17)

dry.gif
NE VISŲ! Jis tiek pat biblija, kiek Paksas prezidentas.



lotuliukas.gif Na taip, čia per drąsiai aišku
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 02 27, 19:32)
Mano iškrovos diena pasibaigė neprasidėjusi  doh.gif  Šįryt apturėjau migrenos priepuolį (pirmąkart per visą paleo) tai teko ir vaistų gerti, ir visą dieną nesiryžau be maisto būti  unsure.gif  Teks bandyti iškrovauti kitą savaitę



kazi kas suragavo?
neturi minciu?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 02 27, 16:35)
Jaicy 4u.gif
d'esprit @, kiek kainavo tas tyrimas? Del kiaulienos, tai tikrai keista.


Na, as taip pat ilgai del odos klaidziojau, nors IS simptomai dingo anksciau. Iseemus is mitybos kiauliena, o ypac lasinius, odos bukle pastebeimai pradejo gereti. Dabar kaiuliena valgau labai retai ir kuo lesesne, nes ir tokioje gana nemazai riebalu yra. O as itariu didziaussia beda kiaulienoje, tai netinkamas riebiuju rugsciu santykius. O taip pat, kad auginant kiaules pramoniniu budu jos be blogo maisto gauna ir visokiu vaistuku/papilduku. Visa tai kaupiasi riebaluose ir mes valgydami tokia mesa, net ir laikydamiesi paleo, daug leciau judesim i prieki. Dabar taip greit nerandu, bet kiauline ir virskinama ilgiausiai is visu gyvunu. Apie 5-6 val. Tuo tarpu zveriena ir jautiena iki 4 val.
Vistiena ir kalakutiena trumpiausiai - apie 2-2.5 h.
Ten dar buvo pastaba, kad neapdorota ar mazai apdorotos mesos virskinimo laikas gerokai sutrumpeja, o netvarkinga virskinimo sistema virskinama, net prailgina.
Tad, mano subjektyvia nuomone, kai mes valgome gerokai pakaitinta kiauliena (ar net pacirskinta) tai su ja Jusu kunui susitvarkyti reikia gana daug laiko + jei jus turite bedu su virskinimu/sveikata, vietoj to, kad Jusu kunas lopytu jusu silpnas vietas turi uzssimti tos mesos dorojimu ir galu gale pasalinimu.
Man dar ir dabar tik pavalgius kiaulienos keleta kartu ar dienu is eiles, jauciu kaip i tai reaguoja oda. Body Ecology net raso apie tai, kad kaitinti sotieji riebalai taip pat gali skaitinti uzdegiminius procesus kaip ir kiti paleo nevartojami produktai.
Keleta citatu:

"BE position is that people with digestive disorders usually have a problem digesting saturated fats, especially when they are cooked...."
"... Genetically, many people cannot metabolize saturated fats at all and should avoid them entirely. A recently developed nutritional genomics test in Australia, called SmartDNA, indicates that many people do poorly on saturated fats. Finally, recent research shows that saturated animal fat causes inflammation of the gut lining. ...."
"...Fats and oils are easier to digest when eaten raw. For example, some people may be able to eat raw butter and ghee if they are raw and if they eat them in very small amounts. But bottom line, eating large amounts of heavy, saturated fats doesn’t work for anyone."
"...As mentioned above, someone with a gut disorder cannot efficiently break down cooked fat, so the undigested fats will feed pathogens...."


Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 02 28, 07:47)
Aš jau paeksperimentavau su greitpuodžiu  doh.gif  Nusipirkau, porą kart pagaminau ir teko parduot. Man to maisto visai nevirškino, stovėjo visą dieną skrandis  schmoll.gif


gali but,nes as irgi ta pastebejau,atrodo ir nedaug suvalgydavau o stovedavo ilgai,alia saltienai jis man gerai,net is kauliuku kas likdavo padarydavau saltiena mamai,sustingdavo kapitaliai,nereik jokiu galvu ir koju det smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 02 28, 07:47)
Aš jau paeksperimentavau su greitpuodžiu  doh.gif  Nusipirkau, porą kart pagaminau ir teko parduot. Man to maisto visai nevirškino, stovėjo visą dieną skrandis  schmoll.gif


hm unsure.gif
Atsakyti