Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- giriam ir kritikuojam

QUOTE(Miaška @ 2006 08 07, 09:09)
sveikinu perkopus 70/60 ribą!


ačiū smile.gif

čia dar gabaliukas iš "100 PATARIMŲ NORINTIEMS SULIEKNĖTI":

Kaip suvalgyti daugiau daržovių?

* Vietoj kokakolos gerkite pomidorų ar kitų daržovių sultis

* Pagardinkite daržoves - morkas pašlakstykite klevo sirupu
(manau, mes galime naudoti medutį), o šparagines pupeles pabarstykite žiupsneliu kapotų riešutų.

* Sumaišykite trijų rūšių pupeles su lengvu padažu - šios salotos sveikos ir skanios.

* Nepamirškite, kad daržovių sriuba taip pat įeina į jūsų suvartojamų daržovių porcijų kiekį.

* Valgykite daugiau špinatų - dėkite jų į salotas, lengvus sumuštinius, sriubas, makaronų patiekalus.

* Jei neturite laiko, pirkite daržoves, kurios jau paruoštos - nuplautos ir supjaustytos.

* Jeigu tikrai negalite pakęsti daržovių, valgykite daugiau vaisių, ypač ryškiaspalvių (pvz. apelsinų, mangų, melionų).

* Visada turėkite šaldytuve mėgstamų šaldytų daržovių. sumaišykite kelias rūšis, pašildykite mikrobangų krosnelėje ir valgykite su lengvu padažu.


man visai nieko kai kurie patarimai (nors patarimas pirkti paruoštas daržoves gal nelabai, juk nuplovus ir susmulkinus reikia iškart valgyt arba gamint, nes vitaminų po truputį mažėja ilgiau palaikius. na bet žiauriai neturint laiko, gal geriau tokios nei jokių, bet aš tada šaldytas naudoju), o 3 rūšių pupelių salotas kažkada bandžiau daryti, tik ne šaltas, o karštas - ėmiau 3 dalis šparaginių pupelių (jos mažiau kaloringos) ir po 1 dalį raudonųjų ir sojos pupelių, bet visai būtų įdomu ir šaltas salotas panašias pasidaryt.
Atsakyti
Labas visoms smile.gif

ole ar dar pameni mane, a?

Tai va mano savaitgalio ir siandieninis valgiarasciai:

Sestadienisziaurus pms

Sekmadienis

PUSRYCIAI:avizu koses bliudelis kava su pienu
PIETUS:troskinta mesyte su morkom ir svieziom bulvikem{ mesyte apvoliojama miltuose, apkepama kelias minutes, tada metama i greitpuodi ipylama stikline vandens ir baigiant troskintis sudedamos morkos bei bulves ir imetamas maziukas gabalelis sviesto}, desertui daug pagalveliu
VAKARIENE:didziule sauja svieziu lazdyno riesutu

PIRMADIENIS:

PUSRYCIAI:vanilinis varskes surelis{cia ats be glaisto}, kava su pienu ir sauja gervuogiu
PIETUS:keptas eserys su svieziai agurkais, kokie 10 lazdyno riesutu
PAVAKARIAI:5konditeriniai sausainiai
VAKARIENE:bliudelis vysniu, miltuose apvoliotos sviestuke keptos sparagines pupeles, riekele duonos
Atsakyti
Pirmadienis:

Pusryčiai: maža riekelė juodos duonos su sviestu ir lapu rūkytos nugarinės.
Priešpiečiai: ~30 gr juodo šokolado, puspuodelis balintos kavos.
Pietūs: varškės apkepas (minus razinos) su grietine.
Pavakariai: ~ gr šakočio.
Vakarienė: tas pats, kas pusryčiams.
Naktipiečiai: virtuvėje šypsosi arbūzas smile.gif
Atsakyti
Laba!
Ole, su jubiliejiniu! jau netoli tikslo smile.gif

siandien dar ir su balsu problemos, puse nakties prasivarciau lovoje, tai neissimiegopjimas kerta per valgyma g.gif

pusryciai:
bananas

priespieciai:
kava su pienu becukre

priespietai:4 úlker sausainiai
pietai:
jogurtas
keptos bulvytes (is vegeratiskos kavines, tai atseit labai sveikos thumbup.gif lotuliukas.gif ) su jogurtiniu padazu ir krapais
ramuneliu arbata
du kasniai surio pyrago

pavakariai:
bananas
vienas sausainis
kava su pienu sucukre puse saukstelaicio

vakariene:
vel bananas
shavarma su lavashu ir daug darzoviu
Cia su tuo surio pyragu gerai ishejo:) atvariau i kavinuke ramuneliu arbatos uzsisakyt, vos prasvoksciu su savo uzkimusia gerkle,zmoniu daug, tai neisgirde vietoj ramuneliu arbatos (infusión de manzanilla) uzsake obuoliu pyrago (tarta de manzanas). tai kadangi jo neturejo, dave surio pyrago. tai jo ir paragavau, likusi bendradarbems sumaitinau. lai storeja, o man kas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Viskas, supykau ant savęs. Nusipirkau gražų ryškų sąsiuvinį ir dabar registruoju ten kiekvieną kąsnį cool.gif Dviguba kontrolė, tsakant- ir sau, ir jums ax.gif

Taigi, vakar diena:
Pusryčiai: 2 nedideli kiaušiniai, 40g "ajerų"duonos, kava su pienu (290 kcal)
Priešpiečiai: 2 avižiniai crispai (80)
Pietūs: balandėlis su kalakutienos faršu, 150g virtų bulvių (310)
Pavakariai: 400g agurkų (40), kava su pienu (50)
Vakarienė: užpiltinė košė, 200ml pieno (250)
Valanda po vakarienės: 3 avižiniai crispai (120)
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 08 08, 11:19)
Sveika prisijungusi, Ratatanke mirksiukas.gif Iškart, po mandagumų, klausiu: ką vakar valgei? cool.gif  biggrin.gif

pusryčiams-vaisinė arbata be nieko
pietums- 150 g jūros ešerio, 200 g cukinijos, truputį svogūno ir petražolių, keptų ant arbatinio šaukštelio rapsų aliejaus.
vakarienei- kivių trejybė (3 kiviai)
per dieną išgėriau du litrus negazuoto mineralinio
šiandien dar nevalgiau-tuoj valgysiu greifruktą.
Aš NEGALIU valgyt pieno, miltinių produktų, saldumynų, rūkyto maisto, cukraus, medaus, galiu valgyt tik dviejų rūšių kruopas-avižas ir miežius, trijų rūšių žuvį, vištieną, kalakutieną, beveik visus vaisius ir daržoves pioneer.gif
Valgau rotacijos principu-maistą pakartoju tik kas penktą dieną
ačiū už priėmimą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ratatankė @ 2006 08 08, 10:35)
1. pusryčiams-vaisinė arbata be nieko

2. Aš NEGALIU valgyt ...

1. nono.gif Pusryčiai būtini
2. Kodėl negali? Religija neleidžia? biggrin.gif
Atsakyti
Meškute Nida o tu ne per smarkiai ant savęs supykai man rodos vakar net 1200 kcal nesusidarė g.gif (atydžiai neskaičiavau bet permetus akim lyg ir mažoka)

Ratatanke
bet tu praktiškai nieko nevalgei vakar g.gif tu čia ką badauji g.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 08 08, 11:39)
1.  nono.gif Pusryčiai būtini



Pritariu šiam teiginiui visomis keturiomis! Nežinau, kaip ten dėl svorio kritimo, bet virškinimui man labai padėjo. Turiu lėtinį gastritą jau daugiau kaip 20 metų, irgi nevalgydavau pusryčių. Prisiverčiau, pradėjau pamažu - tai medaus šaukštelis vandens stiklinėje, tai jogurto keli šaukštai, per ilgą laiką įpratau. Po pusryčių skrandis lengviau ir pietus priima smile.gif
Atsakyti
na Ratatanke biškį leidau sau paskaičiuoti kiek tu vakar kcal suvartojai, tai sakyčiau tikrai mažai - manau kad iki 600 kcal.....jaučiu gausi čia barti tuoj nuo skyrelio senbuvių unsure.gif nes čia į sveiką lieknėjimą tikrai nepanašu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
aš čia pas Tulčiną taip, ne religija neleidžia, o ji valgiaraštį man pareguliuoja...
p.s.pusryčių nevalgiau, nes prieš žarnyno valymą valgyt negalima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ratatankė: 08 rugpjūčio 2006 - 10:52
QUOTE(Arinva @ 2006 08 08, 10:45)
Meškute Nida o tu ne per smarkiai ant savęs supykai man rodos vakar net 1200 kcal nesusidarė  g.gif

Susidarė biggrin.gif 2 savaites medikai leidžia gyvent su 1200, o paskui, savaime suprantama, didinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti