Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- giriam ir kritikuojam

Labas dienas,

penktadieninis niamniaraštis:

PUSRYČIAI: vanduo ir ko, bananas. Darbe - Activia ir balta kava.

PRIEŠPIEČIAI: 0,5 Rugelio su tep. lydytu varškės produktu, riekelė Montecampo sūrio, 1 Rimi krekeris.

PIETŪS: gab. daržovių kugelio, 3 v.š. kopūstų salotų, 2,5 krekerio.

PAVAKARIAI: 2in1, 2 banbonkės, 4 langeliai juodo šoko.

VAKARIENĖ: 1,5 sam. sriubos su keliais makarais, ant 3 r. kaimiško sūrio iškeptas kaiušinis, pomidoras, 2 7 grūdų duonelės.

NAKTIPIEČIAI:kakavos puodelis, 2 r grūdų duonelės.

Gero savaitgalio!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Net: 04 lapkričio 2006 - 13:21
QUOTE(Wild Flower @ 2006 10 31, 22:21)
Sveikutės mirksiukas.gif Tai štai, grįžtu pas jus ax.gif

Sveika sugrįžusi 4u.gif

QUOTE(Miaška @ 2006 11 03, 09:16)
Pastebėjau, kad kai kurios merginos pateikia meniu su kcal,

Miaška, čia kažkuri prašė, kad skaičiuojančios parašytų ir kcal- tai ir rašom. rolleyes.gif
Tavo paios labai gražūs valgiaraščiai (kol nefigūruoja "Meška šiaurėje" rolleyes.gif )
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 11 04, 18:10)
Tavo paios labai gražūs valgiaraščiai (kol nefigūruoja "Meška šiaurėje" rolleyes.gif )


Ačiū smile.gif . O tos "Meškos šiaurėje" tai gėris, kol jų nedaug... doh.gif

Raportuoju šiandieną:

Pusryčiai: dribsniai užpilti indeliu jogurto Activia (340).
Pietūs: 3 mamos cepelinai su spirgais (600? g.gif ), stiklas raudono vyno (130).
Pavakariai: 1 persimonas (80?).
Vakarienė: 2 pakeliai saulėgrąžų (360).

Viso: 1510 kcal, tik abejoju dėl tų cepelinų ir persimono. Gal kas žinot, kaip ten yra?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 11 04, 21:16)
Viso: 1510 kcal, tik abejoju dėl tų cepelinų ir persimono. Gal kas žinot, kaip ten yra?

Aš žinau rolleyes.gif Su persimonu viskas tvarkoj, o cepelinai gryni turi 600 kcal, be padažo. O padažui skaičiuok iš akies: 1 v.š.- maždaug 100 kcal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 04 lapkričio 2006 - 21:19
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 11 04, 22:21)
Aš žinau rolleyes.gif Su persimonu viskas tvarkoj, o cepelinai gryni turi 600 kcal, be padažo. O padažui skaičiuok iš akies: 1 v.š.- maždaug 100 kcal...


Dėkui, vadinas suvartojau kokiom 300 kcal daugiau... rolleyes.gif
Atsakyti
labutukas bigsmile.gif
griztu i seima wub.gif kompas buvo suluzes, dabar naujas jau stovi, tai skelbsim niamnius cool.gif

vakar iskrova, tai nieko idomaus 4 stiklines lieso kefyro su naturaliom bakterijom, 2 indeliai po 180g besukrio persikinio\passion fruit jogurto, 170g abrikosinio skyr(a lia varskes kremas 0,5% riebumo), 2 puodeliai juodos ir vienas ciut liesu pienu balintos kavos. is viso = 720kcal
siandieninis niamnius bus vakare, bo niekaip nenusprendziu ko noresiu vakarieniei unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineciukas: 05 lapkričio 2006 - 16:05
Inečiuk, sveika sugrįžus wub.gif
Na, kadangi mano 5dienį skelbtas meniu čion kažkodėl nepateko nulūžus ryšiui, skelbiu darkart:

PENKTADIENIS:
Pusryčiai - 5,5 v.š. 'Skanėja" dribsnių su 2,5 proc. pienu, gab. Salantų pyrago (čia toks tipo batonas be priedų, bet man laaabai skanu, ypač šviežias)
Priešpiečiai - sumuštinis (Salantų pyrago riekelė+sviesto gab.+keli kumpio griež.)
Pietūs - 1,5 samčio barščių, virtų bulvių cepelinas su šaukštu daržovių padažo
Pavakariai - obuolys
Vakarienė - 1/2 k. rūkytos skumbrės, gabaliukas juodos duonos, mažas indelis Maximos burokėlių salotų su majonezu, 0,5 l "Leduko" alaus

ŠEŠTADIENIS:
Pusryčiai - vanduo su citrina, aviž.dribsnių košė su gab. sviesto,3dž.slyvom, razinom ir pienu, persimonas
Priešpiečiai - sumuštinis (Salantų pyrago riekelė+paštetas+pomidoras), kriaušė
Pietūs - 2 samčiai vištienos-daržovių sriubos, pusė Salantų pyrago riekelės, virta vištienos šlaunelė (be odos)
Pavakariai - kapučino su pienu, persimonas, 2 šok. gabaliukai
Vakarienė - 2x0,5 l "Leduko" alaus, mažas jautienos kepsniukas, 3-4 v.š. ryžių-krabų lazd. mišrainės, pusė agurko, riekė duonos su paštetu, vėliau pilna lėkštė tos pačios mišrainės, 1 sviestinis sausainis

SEKMADIENIS:
(labai stresuota diena buvo, gal ne viską pamenu, bet iš meniu matyti, kad su stresu bandžiau kovoti maistu blush2.gif verysad.gif )
Pusryčiai - vanduo su citrina, 3 m. pieniškos dešrelės, pusė duonos riekutės su sviestu, pusė agurko, 6 sviestiniai sausainiai
Priešpiečiai - (nebuvo)
Pietūs - 2 samčiai vištienos-daržovių sriubos, pusė duonos riekelės, virta višt. šlaunelė (be odos)
Pavakariai - kriaušė
Vakarienė - 1 silkės filė su virtom bulvėm ir keliais v.š. mišrainės (žirneliai+svogūnas+majonezas), pusė duonos riekelės, kefyro puodelis, 3 gab. šokolado, gal 6 ar 7 sviestiniai sausainiai, 0,5 l "Ekstra" alaus

P.S. Taip pat matosi, kad 6dienį ir 7dienį iš namų kojos nebuvau iškėlusi doh.gif
Atsakyti
Sveikutes
mano vakar meniu

pusryciai 1,5 karsto sumustinio su desra ir suriu
priespieciai 2 obuoliai
pietus 3 orkaitej kepti vistos sparneliai ir 3 keptos ten pat bulves(viskas be riebalu nes kepiau rankovej), lekstele kalafioru salotu
kava su 2 sauksteliais cukraus (laaabai norejau)
vakariene tuno salotos is puses indelio tuno aliejuje ir darzoviu
persivalgius nesijauciau smile.gif
Atsakyti
Na ką, neprisiduodavau Valgiaraščiui, neliko kontrolės- kg ridi ridi ridi atgal užriedėjo blush2.gif

Todėl, norit ar nenorit- aš vėl su jumis (nes juk pirmadienis- puiki diena pradžiai rolleyes.gif )

Priešpusryčiai: stiklinė vandens su 1 vit.C tablete bei 1 a.š. medaus (50 kcal)
Pusryčiai: košė iš pakelio, 200 ml lieso pieno (230)
Priešpiečiai: braškių sriuba (300g atšildytų užšaldytų braškių, 100 ml pieno, 1 a.š. cukraus- 255)
Pietūs: kopūstų sriuba, 2 sumuštiniai iš 50g j. duonos, 120g kalakutienos vyniotinio (440)
Pavakariai: kava su pienu (40)
Vakarienė: 300g pomidorų salotų su nat.jogurtu, 25g kvietinės duonos (230)

VISO: 1245 kcal
Atsakyti
sestadienis

pusryciai kukuruzu dribsniai su pienu, kava, gabaliukas surio pygago (riebus gyvate)

pietus jautienos čili (pupeles, paprika, Cili pipirai,, pomidorai, jautienos farsas, pom. padazas)

pavakariai alaus bokalas krepsinio rungtynese Zalgiris-Neptunas

vakariene vistienos uzpiltinis su saukstu majonezo, sauja pop korno

sekmadienis

pusryciai cili likuciai, kava sok. saldainis

pietus bare: 4 rukyti sonkauliukai virti, darzoviu salotu kalnas, zirniai su spirguciais, bet ne lasiniu o kumpiuko, mazas alaus.

vakariene baravykai su svogunais ir aliejumi
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 11 06, 12:20)
Priešpiečiai: braškių sriuba (300g atšildytų užšaldytų braškių, 100 ml pieno, 1 a.š. cukraus- 255)


kodėl tiek daug kcal? bigsmile.gif braškės apie 100, cukrus 40, lieka praktiškai 100. g.gif pienas riebus kaimiškas gal, ar kaip, meškut? bigsmile.gif nes aš perku 1,5 proc.pieną, ten 55/100g.
Atsakyti
QUOTE(-Linda- @ 2006 11 06, 16:04)
kodėl tiek daug kcal?  bigsmile.gif  braškės apie 100, cukrus 40, lieka praktiškai 100.  g.gif  pienas riebus kaimiškas gal, ar kaip, meškut?  bigsmile.gif  nes aš perku 1,5 proc.pieną, ten 55/100g.

swoon.gif Niekur neradau braškių kcal, man pasakė, kad 55 kcal/100g, aš ir patikėjau... mastau.gif O pienas 1%, 39 kcal...
Atsakyti