Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(audrikea @ 2014 03 01, 23:21)
merginos,naikinkit vieną temą,o tai nebespėju per dvi skaityt lotuliukas.gif

panaikint tik moderatorė gali, čia ne skelbimų lenta, kad galėtum savivaliaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 01, 23:18)
o su Vilijos versija tai jau tikrai į TĄ konkursą važiuojam?tiek Vaido,tiek jos versijos iškrenta iš EV konteksto,tad... mirksiukas.gif

man tai neiškrenta rolleyes.gif EV svarbu, kad daina ir/ar pasirodymas atkreiptų į save dėmesį ir įsimintina daina.. pagal mane, Vilkos variantas atkreipia dėmesį...

QUOTE(tuktuk @ 2014 03 01, 23:18)
Nu va, šveicarai tuoj pasirodys thumbup.gif
Aha, būtų pasirinkęs originalą dainuot, tai ,įtariu, būtų panašiai kaip ir mergos
-------
Tai kad švedai patys komentaruose to lietuvių klausinėjo laugh.gif

wub.gif wub.gif biggrin.gif
------
lotuliukas.gif doh.gif a nu supratau - žymi švedė, kuriuos nelabai kas žino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 03 01, 23:21)
Šaunuolė Vilija, kad vėl pasistengė paieškot kažko naujo įvaizdyje, bet man, ko gero, tas jos pirmasis kelnių ir palaidų plaukų variantas geriausiai atrodė..


O man šitas jos įsvaizdis įdomus. Šventiškesnis. Ir truputį ektravagantiškas (tas sijonas).
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 01, 23:22)
panaikint tik moderatorė gali, čia ne skelbimų lenta, kad galėtum savivaliaut  biggrin.gif

O gal lai lieka, juk greit šitą priplepėsim, tai urmu varysim į Visgi temukę:
http://www.supermama...;#entry65898510
Atsakyti
o, Rybakas į Šveicariją persikėlė biggrin.gif
Atsakyti
Vienas dalykas man nelabai patikęs Vilijos pasirodyme tai buvo jos balerinos sijonėlis, o visa kita thumbup.gif , net Kirdeikis man visai žiūrėjosi šiandien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 03 02, 00:23)
O man šitas jos įsvaizdis įdomus. Šventiškesnis. Ir truputį ektravagantiškas (tas sijonas).

drinks_cheers.gif , nors ir kerzaijai tiko bigsmile.gif
šveicarai wub.gif
Vilija išsiveržė į priekį.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 03 02, 01:21)
blush2.gif mano kukliu matymu Vilijos dainavimas netempia iki visos aranžuotės ir to skambesio.
plius man pjauna ausį pati pradžia, jos rėkimas, tos galūnės Attenšėėėėn, ir visai neįmanoma suprasti pirmų eilučių, ką ji dainuoja  g.gif

bet sakyč jos variantas lygus Mios variantui aplink stulpą  biggrin.gif

drinks_cheers.gif visiškai su jumis sutinku,tik jau nebedrįstu kritikuot,visgi,greičiausia,mūsų atstovė EV mirksiukas.gif
Atsakyti
kaaaip gražiai ačiū pasakė wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
žiūrėdama į šveicarus pagalvojau, kad gal mes per daug stresuoti, dėl to mums nesiseka.
bet prisiminiau Pojavį, anas juk apsirelaksavęs visas buvo ir vis tiek nieko gero biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Holivudė @ 2014 03 01, 23:26)
Vienas dalykas man nelabai patikęs Vilijos pasirodyme tai buvo jos balerinos sijonėlis, o visa kita  thumbup.gif , net Kirdeikis man visai žiūrėjosi šiandien ax.gif

nežinau, kaip jis gali žiūrėtis doh.gif biggrin.gif schmoll.gif
Atsakyti
Nu va, nustebino Bjork bigsmile.gif
Atsakyti