Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Soled @ 2014 04 09, 10:47)
Šiaip tai čia kiekvienų metų eurovizijos tradicija sm forume pasidalint vyrus blink.gif RIMTAS reikalas cool.gif

Ir kaip sekas dalintis, pestyniu nebuna ? biggrin.gif
tai gal man kokia dainininke "prigriebt" biggrin.gif
Atsakyti
Visko būna cool.gif Griebkit, nors šiais metais nieko doro jau nebeliko, vienintelis šveicaras buvo geras biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soled: 09 balandžio 2014 - 09:18
QUOTE(Soled @ 2014 04 09, 09:47)
Šiaip tai čia kiekvienų metų eurovizijos tradicija sm forume pasidalint vyrus blink.gif RIMTAS reikalas cool.gif

Pataisau - šiemet galima ir moteris, o netgi - reikia. Palaikykim Daniją bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 04 09, 09:47)
Šiaip tai čia kiekvienų metų eurovizijos tradicija sm forume pasidalint vyrus blink.gif RIMTAS reikalas cool.gif



QUOTE(Robulis @ 2014 04 09, 10:08)
Ir kaip sekas dalintis, pestyniu nebuna ?  biggrin.gif
tai gal man kokia dainininke "prigriebt" biggrin.gif

Aš irgi skaitau, skaitau, jau keli puslapiai dalybų ax.gif . Ar nagučių neapsilaužysit besipešdamos bigsmile.gif ? Monteverte, nuo kada tau plaukuoti tinka? Ar čia noras pincetu pasidarbuot bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 09, 10:37)
Aš irgi skaitau, skaitau, jau keli puslapiai dalybų ax.gif . Ar nagučių neapsilaužysit besipešdamos bigsmile.gif ? Monteverte, nuo kada tau plaukuoti tinka? Ar čia noras pincetu pasidarbuot bigsmile.gif ?

Nesupratau aš klausimų g.gif Gi čia forumas, linksminamės ir tiek. Kažkas sugalvojo idėją, kad būtų smagiau laukti renginio, aš taip suprantu, tai ir prisijungėme prie idėjos, kas čia keisto? Negi reikia kažkokių raginimų? Matai mintį ir griebi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 09, 13:57)
Nesupratau aš klausimų g.gif Gi čia forumas, linksminamės ir tiek. Kažkas sugalvojo idėją, kad būtų smagiau laukti renginio, aš taip suprantu, tai ir prisijungėme prie idėjos, kas čia keisto? Negi reikia kažkokių raginimų? Matai mintį ir griebi smile.gif

Viskas OK. Aš gi irgi juokauju mirksiukas.gif . Neberandu ką man griebti ir užpavydėjau ax.gif . Tai taip moteriška bigsmile.gif .
Atsakyti
Apturėjau gerą pamoką šiemet, kai ilgai delsiau ir visi geri grobiai buvo išgraibstyti. Nu nieko kitam metui nuo rudens seksiu atrankas ir ankščiausiai pasiimsiu verčiausią grieko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 04 09, 14:15)
Viskas OK. Aš gi irgi juokauju mirksiukas.gif . Neberandu ką man griebti ir užpavydėjau ax.gif . Tai taip moteriška bigsmile.gif .

Moteriška sakai? O moteriškių dar daug laisvų tongue.gif Izraelę tik man palikte, prašom sunglasses2.gif
Atsakyti
user posted image

hihihi.gif Salasevičius naftalinu ir Viliją nupuošė
Atsakyti
Eurovizija 2014 (5)
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti