Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monteverte @ 2014 04 08, 12:19)
O čia pažiūrėk, į mano belytį padarėlį biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=A687Vj7q9IQ
Irgi nekaip vertina. Gyvai yra gyvai ax.gif Blankoka, ne? ax.gif

blink.gif darbe tik viena akim pažiūrėjau blink.gif
fuuuuu, nereik man tokios baisios chaltūros, tragedija kažkokia biggrin.gif

šiaip dar ėmė patikti Nyderlandų daina, ne pirmo įspūdžio:
https://www.youtube....h?v=hkrF8uC92O4
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 04 08, 18:25)
Jeigu vengras dar nepaimtas, tai imu aš,o jei paimtas tai lieku be vyro šią euroviziją biggrin.gif

Paimtas, mano vyras paėmė biggrin.gif Bet sakė, kad jau nebeima to su Mother, tai laisvas biggrin.gif Jėzau, gal imk, tokios jo rankytės tos bigsmile.gif
Atsakyti
Ok vengrą imu, nors širdis priklauso šveicarų švilpuolėliui biggrin.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 04 08, 22:19)
Ok vengrą imu, nors širdis priklauso šveicarų švilpuolėliui biggrin.gif  verysad.gif

Nesupratau? Juk rašau, kad paimtas g.gif

Kas čia jums darosi, aršios kokios, vis svetimo gero norisi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 08 balandžio 2014 - 21:25
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 08, 23:13)
Paimtas, mano vyras paėmė biggrin.gif Bet sakė, kad jau nebeima to su Mother, tai laisvas biggrin.gif Jėzau, gal imk, tokios jo rankytės tos bigsmile.gif

pala, motininis laisvas? tai gal man reik? g.gif
Atsakyti
Aš tai visai nearši tik maniau dar liko koks grobis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 04 08, 23:01)
pala, motininis laisvas? tai gal man reik?  g.gif

Jo, kažkaip jis antrą kartą pažiūrėjo ir išsigando biggrin.gif sako - ne, tiek to, tegu eina jis pas motinėlę biggrin.gif

Aš jam peršu dabar Izraelietę, nes man jinai patinka tongue.gif Sakau imk į porą vengrui.
Papildyta:
QUOTE(Soled @ 2014 04 08, 23:02)
Aš tai visai nearši tik maniau dar liko koks grobis biggrin.gif 4u.gif

Bilarusas turbūt laisvas tikrai bigsmile.gif O prancūziukai kaip? Aš kaip jau minėjau, tai to plaukuoto, kur ne pagrindinis, norėčiau. Godi aš. Ir galbūt tai dar ne viskas.
Papildyta:
O Končitos interviu kas nors žiūrėjot? Aš žiūrėjau kai Dubline buvo. Ot žavi mano mergytė wub.gif
Atsakyti
Ai ne nė vienas iš likusių grieko nevertas. Kažkoki vidutiniokai bernai blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 04 09, 08:36)
Ai ne nė vienas iš likusių grieko nevertas. Kažkoki vidutiniokai bernai blush2.gif  doh.gif

Tai ką tu nori, konkursas tai Danijoje, atitinkama ir chebrytė pagal šalies priplaukimą subėgo biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 09, 08:30)
Tai ką tu nori, konkursas tai Danijoje, atitinkama ir chebrytė pagal šalies priplaukimą subėgo biggrin.gif  mirksiukas.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Ka jus cia taip dalinates??? lotuliukas.gif
svajot megejos?
Atsakyti
Šiaip tai čia kiekvienų metų eurovizijos tradicija sm forume pasidalint vyrus blink.gif RIMTAS reikalas cool.gif
Atsakyti