Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus,pyragus ir kitus skanėstus

Aciu visiems, kam patiko mano darbeliai aciuks.gif

SZ, stoveli man atsiunte is amerikos dovanu mirksiukas.gif


===============

dar keli tortukai mano , pimpackiukas , kempiniukas

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 03 kovo 2014 - 21:42
Cola777,grazus tortukai smile.gif Koks isejo pimpackiuko svoris ir koks diametras?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliz@: 04 kovo 2014 - 09:46
Cola777...pasakiskai grazu, stilinga, spalvinga, laaabai wub.gif
Visu tortukai thumbup.gif
Kas klause del sokoladines glazuros, tai taip, reikia pilti ja pravesusia, nes kitaip labai nubega per sonus ir tortukas visas turi buti apdengtas sviestiniu arba ganasu.

Isbandziau papuosima "medziaginiais sonais", aisku dar mokytis ir mokytis 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Bite Maja, sakyciau papuosima reikejo nuo auksciau daryt, nes dabar atrodo kaip nusmuke sonai. Labai simpatiskos zuvytes smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
prisiziurejau i Jusu grozius ir uzsimaniau pabandyti pati ax.gif tuo paciu ir dukrai atrakcija kazka pagaminti paciai bigsmile.gif
bandziau daryti mase is marshmellow, bet sunkiai man su ja sekasi. Klausimai butu tokie: kai istraukiam is mikrobanges ir maisom, mase turi buti kaip vanduo ar lipni? KOdel idejus pudros, mase gumine, sunkiai kociojasi, padarius ispauda, jis prastai matosi unsure.gif
mamytes padekite, pleeeeease 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2014 03 04, 20:18)
Laba diena,
prisiziurejau i Jusu grozius ir uzsimaniau pabandyti pati  ax.gif  tuo paciu ir dukrai atrakcija kazka pagaminti paciai  bigsmile.gif
bandziau daryti mase is marshmellow, bet sunkiai man su ja sekasi. Klausimai butu tokie: kai istraukiam is mikrobanges ir maisom, mase turi buti kaip vanduo ar lipni? KOdel idejus pudros, mase gumine, sunkiai kociojasi, padarius ispauda, jis prastai matosi  unsure.gif
mamytes padekite, pleeeeease  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


ištraukus masė turi būti lipni, bet skystoka. Man masė gaudavosi kieta kai dariau iš paprastų marshmellow, su BBQ marshmellows viskas buvo puiku (aš dar dedu į masę truputį svieto ir įpilu vandens)
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2014 03 04, 19:42)
ištraukus masė turi būti lipni, bet skystoka. Man masė gaudavosi kieta kai dariau iš paprastų marshmellow, su BBQ marshmellows viskas buvo puiku (aš dar dedu į masę truputį svieto ir įpilu vandens)


na mase lengvai maisosi, bet tamposi kaip skysta guma. taip turi buti?
ir ka blogai darau, kad kai kocioju, ji atgal susitraukia? gal dar pudros idet? g.gif
Atsakyti
Cola777 wub.gif
Bite Majaa thumbup.gif

Netortukai, bet i papuosimu tema smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 04 kovo 2014 - 21:01
QUOTE(ramune.v @ 2014 03 03, 23:17)
beda kad grietinele buvo, o atsakyma pati gale paraset smile.gif

QUOTE(bitė Majaa @ 2014 03 04, 12:53)
Kas klause del sokoladines glazuros, tai taip, reikia pilti ja pravesusia, nes kitaip labai nubega per sonus ir tortukas visas turi buti apdengtas sviestiniu arba ganasu.

Labai ačiū už patarimus! 4u.gif
O kokiu santykiu ganašas padarytas nėra svarbu? ax.gif
Atsakyti
Cola777, superinis saldus stalas anukui! Ir pimpackiukas labai dailus. Nu apie popsus tai jau nebesikartosiu biggrin.gif

Mano pora tortuku

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2014 03 05, 00:02)
Cola777, superinis saldus stalas anukui! Ir pimpackiukas labai dailus. Nu apie popsus tai jau nebesikartosiu biggrin.gif

Mano pora tortuku


wow!!!! blink.gif bigsmile.gif nerealiai, Mingailiux!!! Ta skarbonke ore is fantastikos srities! Kaip ji ten laikos, kas per magija? bigsmile.gif O ir batas... wub.gif
Atsakyti

Netortukai, bet i papuosimu tema smile.gif
user posted image

Patarkite pradedančiai.......prie sausainio pagražinimas klijuojams sviestiniu kremu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paryžietė: 05 kovo 2014 - 10:38