Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į lavinimo įstaigas

Diskutuojam toliau.

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 02 kovo 2014 - 21:19
QUOTE(Forgete @ 2014 03 02, 20:39)
jei pažymos bus perkamos, tai teoriškai skiepijamo mastai bus pasiekti.

Aš bijau, kad taip lengvai jų niekas neparduos. Juk prisiminkite kaip medikai "prausia" mamas dėl to, kad jos neskiepija, kaip žiūri kaip į priešus, kai tėvai pasirašinėja, kad neskiepys ir t.t. Tai kaip jie norės parduoti pažymas? Jie tik trins rankomis, kad bus pagaliau (anot jų) privaloma.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 03 03, 00:11)
Aš bijau, kad taip lengvai jų niekas neparduos. Juk prisiminkite kaip medikai "prausia" mamas dėl to, kad jos neskiepija, kaip žiūri kaip į priešus, kai tėvai pasirašinėja, kad neskiepys ir t.t. Tai kaip jie norės parduoti pažymas? Jie tik trins rankomis, kad bus pagaliau (anot jų) privaloma.

Tikiuosi, kad taip nebus, nes, is tikruju, netikiu, kad tie gydytojau PATYS svajoja visus paskiepyti lotuliukas.gif Tiesiog jie turi ivykdyti plana, kad neturetu problemu su savo valdzia. Jei ant popieriu planas bus ivykdytas, tai manau jiems bus nusispjaut)))

Atsakyti
Skaitau as tas musu temas ir vis tikiuosi surasti irodyma kad as klystu - klystu, kad nepaskiepijau vaiko visais privalomais skiepais ir privalau ji paskiepyti...Mano vaikui nuo kudikystes padidejes vienos ausies limfmazgis. Tiesiog kai buvo kudikis as ji pastebejau, nezinau kada jis atsirado. Gydytojas ziurejo echoskopu prie progos - labai geras daktaras pasitaike - paziurejo betirdamas pilvuka, kai pasakiau apie limfmazgi paziurejo ir ji. Ziurejo ir daugiau gydytoju - nieko nemato blogo. Sake jis maziukas ir nieko blogo nemato jame, nieko negero. Tipo vis pasirodykite, po keliu menesiu. Nu ir pasirodeme, paskui vel gal pasirodykite...Ir ta pati uzsukta dainele.
(Gal kas su tuo susidures buvo?)
Dabar vaikui 4 metai. Limfmazgis nedingsta. O skiepyti juk galima tik visiskai sveikus vaikus. Ka gydytoja mums gales patarti - na ji suleis ta skiepa ir viskas...O kas atsakys, jei kas bus blogai nuo to paskui. (Zinoma, sakys, kad ne nuoto, kaip visada, jei kas nutiks - busim kalti mes, tevai) Esme tame, kad jei medicina negali atsakyti i visus klausimus be isimties, negali nustatyti visu simptomu. Taip pat ir mano vaikui. Negali nustatyti kokia vienos ar kitos alergijos, berimo priezastis - ji NEGALI leisti vaistu ( o kas yra skiepas, jei ne vaistai) be priezasties, nes reikia isgydyti liga cia ir dabar, ne gydymo o profilaktikos tikslais....
Visada galvoju, kaip mes dar daug ko nezinome... O dabar brukamos tiesos veliau bus su kaupu paneigiamos...Kaip anksciau nezinodavo, kad gyvsidabris yra nuodai - mano senelis vaikysteje namuose zaizdavo su gyvsidabrio rutuliukais. Sake, kaip smagu, paspaudi, istryksta, o paskui sudedi i dezute smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(gaudyk @ 2014 03 02, 11:00)
O kaip jums atrodo koks yra valstybes siekis? Is to neuzdirba nes vakcinos vistiek kainuoja, kaina perkant valstybiniu mastu yra kitokios taciau vistiek isleidziami pinigai, be to mokama uz darba medikams, tai koks yra valstybes interesas tada?
As kazkaip "nepagaunu" tos jusu samokslo teorijos  g.gif
Valstybe siekia nuodyti ir sargdinti vaikus ar kaip cia?

Valstybės siekiai susiveda į konkrečių žmonių, kurie yra valdžioje, siekius. Kaip manot, ar ministras nieko negauna už tai, kad būtų suskiepyta kuo daugiau vaikų? Įtariu, kad gauna....

QUOTE(mementoo @ 2014 03 02, 17:07)
Maisto kontrolė dėl konservantų yra griežta, pavartykite normas, reglamentuojančias kas leidžiama, o kas draudžiama darželiuose ir mokyklose. Nenupirks niekas ir nepadės virtuvėje draudžiamų dalykų. O jau tėvai ką į pirkinių vežimėlį deda, tai jų reikalas. Dėl utelių patikros nėra dėl tėvų išsidirbinėjimų, ne dėl valstybės.
Dėl tbc jūsų manymas klaidingas kaip ir dėl hepatito b. Kūdikis bet kuriuo momentu gali patekti į ligoninę ir gauti intevencines procedūras, kurių metu galima užsikrėsti.
Ne kiekvienas skiepas galioja 10 metų, yra ir "amžinų'. Kaip manote perskiepyti visą visuomenę, surišti ir nuvežti į skiepų kabinetą. O jei ir perskiepys visus, kaip žadate apsaugoti nuo stabligės?

Visai neseniai buvo atliktas tyrimas būtent dėl maisto kokybės Vilniaus darželiuose. Rezultatai pašiurpino. Dabar nebesistebiu, kodėl mano vaikas nuolat sirgo ten eidamas (šiais metais nebeleidau, susirgo tik kartą, kai leisdavau - sirgdavo kiekvieną mėnesį!).
Straipsnis http://www.delfi.lt/...u.d?id=63927562
Čia tyrimo rezultatų ataskaitos https://www.facebook...7...3561&type=1
Papildyta:
QUOTE(mėnulis @ 2014 03 03, 12:32)
Skaitau as tas musu temas ir vis tikiuosi surasti irodyma kad as klystu - klystu, kad nepaskiepijau vaiko visais privalomais skiepais ir privalau ji paskiepyti...Mano  vaikui nuo kudikystes padidejes vienos ausies limfmazgis. Tiesiog kai buvo kudikis as ji pastebejau, nezinau kada jis atsirado. Gydytojas ziurejo echoskopu prie progos - labai geras daktaras pasitaike - paziurejo betirdamas pilvuka, kai pasakiau apie limfmazgi paziurejo ir ji. Ziurejo ir daugiau gydytoju - nieko nemato blogo. Sake jis maziukas ir nieko blogo nemato jame, nieko negero. Tipo vis pasirodykite, po keliu menesiu. Nu ir pasirodeme, paskui vel gal pasirodykite...Ir ta pati uzsukta dainele.
(Gal kas su tuo susidures buvo?)
Dabar vaikui 4 metai. Limfmazgis nedingsta. O skiepyti juk galima tik visiskai sveikus vaikus. Ka gydytoja mums gales patarti - na ji suleis ta skiepa ir viskas...O kas atsakys, jei kas bus blogai nuo to paskui. (Zinoma, sakys, kad ne nuoto, kaip visada, jei kas nutiks - busim kalti mes, tevai)  Esme tame, kad jei medicina negali atsakyti i visus klausimus be isimties, negali nustatyti visu simptomu. Taip pat ir mano vaikui. Negali nustatyti kokia vienos ar kitos alergijos, berimo priezastis - ji NEGALI leisti vaistu ( o kas yra skiepas, jei ne vaistai) be priezasties, nes reikia isgydyti liga cia ir dabar, ne gydymo o profilaktikos tikslais....
Visada galvoju, kaip mes dar daug ko nezinome... O dabar brukamos tiesos veliau bus su kaupu paneigiamos...Kaip anksciau nezinodavo, kad gyvsidabris yra nuodai - mano senelis vaikysteje namuose zaizdavo su gyvsidabrio rutuliukais. Sake, kaip smagu, paspaudi, istryksta, o paskui sudedi i dezute smile.gif)))


Mėnuli, ankstėliau parašiau, kad mano mažėliui taip pat limfmazgis ant kaklo, po ausim išsiplėtė po antro skiepo ligoninėj ir iki šiol (jam jau šešti metai eina) nedingo, nei sumažėjo. Tyrė, žiūrėjo, ale nieko nerado ir mes vis dar nežinom, kas ir nuo ko jam. Dar tuo pačiu metu atsirado baltmės dėmė prie kojos. Tikrai nekėtinu jo skiepyti, net jei ir į mokyklą nuspręs neskiepukų nepriiminėt schmoll.gif

Taip, visiškai pritariu, kad žmonės daug ko nežino, o dedasi visažiniais. Anksčiau kokainu dantų skausmą gydė ir vaikams duodavo, kad geriau miegotų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Labruscum @ 2014 03 04, 09:46)
Mėnuli, ankstėliau parašiau, kad mano mažėliui taip pat limfmazgis ant kaklo, po ausim išsiplėtė po antro skiepo ligoninėj ir iki šiol (jam jau šešti metai eina) nedingo, nei sumažėjo. Tyrė, žiūrėjo, ale nieko nerado ir mes vis dar nežinom, kas ir nuo ko jam. Dar tuo pačiu metu atsirado baltmės dėmė prie kojos. Tikrai nekėtinu jo skiepyti, net jei ir į mokyklą nuspręs neskiepukų nepriiminėt schmoll.gif

Taip, visiškai pritariu, kad žmonės daug ko nežino, o dedasi visažiniais. Anksčiau kokainu dantų skausmą gydė ir vaikams duodavo, kad geriau miegotų doh.gif


Na va ir akivaizdu, kad ne dėl visko kalti skiepai mirksiukas.gif Jūs rašote, kad kaltas skiepas dėl limfmazgio išsiplėtimo, nes skiepijot... ...mėnulis rašo, kad išsiplėtė limfmazgis - o neskiepijo.

Gerai būti darželyje, mokykloje, kur visi vaikai paskiepyti, sveiki, o jūsiškis neskiepytas. Juk nesusirgs ir taip. Kažin ar saugiai jaustumėtės, jeigu darželyje visi būtų neskiepyti, prasidėtų ligos... norėtųsi tarp 100% neskiepytų vaikų įkišti ir savo? Ar čia požiūris tegul kiti skiepija, kad vaikai nesirgtų tom mirtį nešančiom, sveikatas luošinančiom ligom, o mano jau ir neskiepytas neturės nuo ko užsikrėsti.

Čia jus mama kokainu migdė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatina @ 2014 03 04, 10:51)
Na va ir akivaizdu, kad ne dėl visko kalti skiepai  mirksiukas.gif  Jūs rašote, kad kaltas skiepas dėl limfmazgio išsiplėtimo, nes skiepijot...  ...mėnulis rašo, kad išsiplėtė limfmazgis - o neskiepijo.

Gerai būti darželyje, mokykloje, kur visi vaikai paskiepyti, sveiki, o jūsiškis neskiepytas. Juk nesusirgs ir taip. Kažin ar saugiai jaustumėtės, jeigu darželyje visi būtų neskiepyti, prasidėtų ligos... norėtųsi tarp 100% neskiepytų vaikų įkišti ir savo? Ar čia požiūris tegul kiti skiepija, kad vaikai nesirgtų tom mirtį nešančiom, sveikatas luošinančiom ligom, o mano jau ir neskiepytas neturės nuo ko užsikrėsti.

Čia jus mama kokainu migdė  blink.gif

Nuo ko jie turi sirgti, kad ir visi būtų neskiepyti? Jūsų vaiko klasės vaikai kenčia badą, šaltį, drėgmę, nesiprausia metų metais? Jei taip, tai kuo skubiau praneškite atitinkamoms tarnyboms, nes tada tikrai pavojinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatina @ 2014 03 04, 10:51)
Na va ir akivaizdu, kad ne dėl visko kalti skiepai  mirksiukas.gif  Jūs rašote, kad kaltas skiepas dėl limfmazgio išsiplėtimo, nes skiepijot...  ...mėnulis rašo, kad išsiplėtė limfmazgis - o neskiepijo.

Gerai būti darželyje, mokykloje, kur visi vaikai paskiepyti, sveiki, o jūsiškis neskiepytas. Juk nesusirgs ir taip. Kažin ar saugiai jaustumėtės, jeigu darželyje visi būtų neskiepyti, prasidėtų ligos... norėtųsi tarp 100% neskiepytų vaikų įkišti ir savo? Ar čia požiūris tegul kiti skiepija, kad vaikai nesirgtų tom mirtį nešančiom, sveikatas luošinančiom ligom, o mano jau ir neskiepytas neturės nuo ko užsikrėsti.

Čia jus mama kokainu migdė  blink.gif

serga tiek skiepyti tiek neskiepyti. Jusu vaikus taip pat gali užkrėsti auklėtojos, auklytės kurios nesiskiepina pakartotinai.
Atsakyti
Dar papildomos vakcinos - http://kauno.diena.l...73#.UxWgKIVAf04
Atsakyti
QUOTE(Fatina @ 2014 03 04, 11:51)
Na va ir akivaizdu, kad ne dėl visko kalti skiepai  mirksiukas.gif  Jūs rašote, kad kaltas skiepas dėl limfmazgio išsiplėtimo, nes skiepijot...  ...mėnulis rašo, kad išsiplėtė limfmazgis - o neskiepijo.

Gerai būti darželyje, mokykloje, kur visi vaikai paskiepyti, sveiki, o jūsiškis neskiepytas. Juk nesusirgs ir taip. Kažin ar saugiai jaustumėtės, jeigu darželyje visi būtų neskiepyti, prasidėtų ligos... norėtųsi tarp 100% neskiepytų vaikų įkišti ir savo? Ar čia požiūris tegul kiti skiepija, kad vaikai nesirgtų tom mirtį nešančiom, sveikatas luošinančiom ligom, o mano jau ir neskiepytas neturės nuo ko užsikrėsti.

Čia jus mama kokainu migdė  blink.gif

Skiepijau, o paskui nustojau., o po jo jam ant rankos iskilo labai didelis pulinys, kaip didele pupa. Limfmazgis butent toj pusej kaip ir ranka, kad buvo uzpuliavusi. Iskilo labai didelis. Limfmazgiai buvo ir ant kaklo, o gal tebera, bet mazai jauciami. Nei vienas daktaras nesake, kad cia gali buti nuo skiepo, o dabar skaitau internete, kad butent jie ir buna padideje po TBC skiepo. Juos mano vaikas gavo...Tad kaip gali tiketi medicina aklai, jei gydytojai neistiria visu galimybiu? Minejo, kad nebent uzleistas uzdegimas, siunte pas hematologa, jis nieko nesake, o pasirodo ir nuo skiepo gali buti. Visa laime, vaikas jauciasi gerai. As ja ir buvau ta limfmazgi pamirsusi, dabar netycia paskaiciau ir prisiminiau. Jis tebera, bet lyg mazesnis. 4u.gif Nenoriu skiepyti.
Jei ir nebuciau skiepijusi, gydytojai be sirdagrauzio skiepytu vaika su issipletusiais limfmazgiais? Manote kad ne? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 04 kovo 2014 - 12:01
QUOTE(Monteverte @ 2014 03 04, 10:58)
Nuo ko jie turi sirgti, kad ir visi būtų neskiepyti? Jūsų vaiko klasės vaikai kenčia badą, šaltį, drėgmę, nesiprausia metų metais? Jei taip, tai kuo skubiau praneškite atitinkamoms tarnyboms, nes tada tikrai pavojinga rolleyes.gif


Nereikia pranešti, socialinės tarnybos ir taip žino socialinės rizikos šeimas. O gal vaiką iš tokios šeimos turėtumėm išspirti iš klasės blink.gif
Ir išvis kas per nuomonė, jeigu vaikas pavalgęs ir nusiprausęs - tai nesusirgs. Ir seniau, kai karaliavo šios ligos, sirgdavo bei mirdavo ir tie "nekaltieji" vaikučiai, gerai ir sočiai gyvenančių ponų mirksiukas.gif. O visuomenėje tiek tada, tiek dabar yra tų vargšų neprižiūrėtų, alkanų...

O jūs pati žinote, kokie vaikai, iš kokių šeimų bus jūsų vaiko klasėje?? Jūs galite garantuoti, kad jūsų mylimas, prižiūrėtas, tačiau neskiepytas vaikutis nepapuls į tokią aplinką, kur galėtų užsikrėsti? g.gif


Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2014 03 04, 11:06)
serga tiek skiepyti tiek neskiepyti.

Jusu vaikus taip pat gali užkrėsti auklėtojos, auklytės kurios nesiskiepina pakartotinai.


Išimčių būna.
Serga ir vitaminus, žuvų taukus gaunantys vaikai, tačiau vistiek duodame, nes tikimės, kad galimybė susirgti mažesnė mirksiukas.gif

Na, jeigu gali užkrėsti ir suaugę, ne tik vaikai - tai neskiepykim blink.gif

Ir dar, ar žinote, kad auklėtojos, auklytės, mokytojai... ir kiti asmenys dirbantys su vaikais kasmet privalomai turi pasitikrinti sveikatą, jiems daromos plaučių rentgeno nuotraukos ir pan. Vaikams seniau bent mantu mokyklose darydavo...

Atsakyti
Fatina čia ne išimtys, pasidomėkite statistika. Iš pernai sergančių kokliušu 70proc buvo skiepinti. Aš rimtai. Aš nesu prieš skiepus. O kasmetinės med patikros metu ką gali pamatyti? na gal tuberkuliozę nuotraukoj pamtytų.
Atsakyti