Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Klaipėdoje

Sveikos,

noriu labai rekomenduoti mūsų auklę-močiutę, t.y. savo mamą smile.gif Kadangi močiutė gyvena Klaipėdoje, o mes Vilniuje, tai su savo anūkų negali pabūti taip dažnai kaip norėtų. Todėl puikiai galėtų prižiūrėti Jūsų vaikutį Klaipėdoje. Ji ne tik labai myli vaikus, bet ir mėgsta juos lavinti, skaito knygeles, lipdo, piešia, stato lego miestus, moko pasakyti "ačiū" pavalgius, labai mėgsta išeiti į lauką ir skatina nežiūrėti filmukų per TV smile.gif Vienu žodžiu tikra šiuolaikinė močiutė 100%.
Vairuoja, turi automobilį. Yra dirbanti (pusę etato slenkančiu grafiku), todėl auklės darbas būtų kaip papildomas, valandinis, pvz išleisti mamytę į sportą, mokslus ar po parduotuves.
Jeigu domina rašykite man AŽ arba skambinkite mano mamai - Aldona 8 (603) 13555
Atsakyti
sveikos mamos,galiu priziureti jusu vaikuti savo namuose kartu su savo dukryte 2metuku.gyvename naujuose rajonuose,vyturio g. galiu priziureti arba visa diena,arba po kelias val,prireikus pabusiu ir nakti.vaikas gali buti bet kokio amziaus,patirties priziurint jau tikrai turiu.anksciau dirbau aukle kelis metus.kam reikia pagalbos kreipkites smile.gif

su vaiku galiu bendrauti taip pat ir rusu kalba. rasykit cia arba i tel. 860516096
Atsakyti
Ieskome aukles Mokyklos rajone, Verpeju gatveje. Reiketu pamiimti 3 ir 4 metuku vaikus is darzelio pirmadieni ir treciadieni parvesti namo(gyvenam salia darzelio) ir pabuti su jais iki kol grysim namo. Butu gerai, kad gyventu kur netoliese.Jai kas nutiktu kelyje, kad galeciau iskviesti. Taip pat reiketu priziureti ligos atveju abu vaikus, darzelio atostogu metu..Kartais isleisti tevelius.
Maisto tik pasildyti.
Lauksiu susidomejusiu zinuciu arba skambinkit 861530699.

Atsakyti
Labas visoms mamytėms.
Esu 22 metų mergina, labai mylinti vaikus, mokanti su jais užsiimti, rasti bendrą kalbą. Aš pati laukiuosi, bet vis dar galiu prižiūrėti jūsų mažylį SAVO NAMUOSE. gyvenu centre, senamiestyje. Yra šalia Ambertono viešbutis ir muzikinis teatras. Galite pas mane atvežti, ekstra atveju pabusiu ir savaitgaliais, paromis, naktimis.
KLAIPEDA
Atsakyti
Sveikos ...
Atėjo ta "laiminga" valanda, kai reikia prašyti pagalbos... Ieškau valandinės moterėlės, kuri , gan anksti ryte ( prieš 7h) galėtų ateiti ir pasirūpinti mano mažiausia atžala - aprengti, nuvesti į darželį( pradėjus dirbti ,ryte ,kelių mėn.bėgyje( iki gegužės),nuvesti į darželį nereikės) ir iš ten parvedus, pabūti (jei reikėtų) iki 19 h. Be abejo darbo užmokestį ir laiką aptartume . Darbo valandų nebus daug... Berniukas judrus, aktyvus . Reikėtų ne senolės, kad suspėtų paskui jo greitus žingsnelius

Darželis "Alksniukas" , vaikas gyvena Darželio g.
Pradėti reikia nuo balandžio 21d. ,prieš tai dar kelis kartus pasimatyti ir padraugauti su berniuku.
P.S.: darbo grafikas slenkantis- dvi darbo,dvi laisvos. ( bus išimčių)

Būkit malonios, rašykit asmenine žinute
Atsakyti
reikalinga aukle. beveik 4 metu berniukui.
dirbu slenkanciu grafiku ir vaikas eina idarzeli.tai reiktu kartais savaitgali pabuti, ar vakarais kelias valandas.
gyvenam zardes raj.
Atsakyti
Sveikos mamytės bigsmile.gif
Kadangi visą vasarą būsiu namie, galiu savo namuose prižiūrėti Jūsų vaikiuką. Patirties turiu labai daug, kadangi turiu dukrą 16m, sūnų 14m, jie jau savarankiški smile.gif ir mažiausią sūnelį 3 metukų, lanko darželį, bet liepą atostogaus. Pasiteiravimui 8 677 97575
Mes gyvename Žardėje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos ieškau valandinės auklės 2mergaitėms. Viena 5m, kita2m. Mergaitės judrios.Daugiausia reiktų rytais jeigu geras oras galima išeiti į lauką kokioms porai valandų,galbut ne kasdien. Ir kartais vakarais išleisti mamą su tėčiu. Mes gyvename centre prie poezijos parko.
Atsakyti
SKUBIAI ieškome auklės pilnai darbo dienai 3,3 m. mergytei. Gyvename Miško rajone, prie LCC universiteto.
Kreiptis asmenine žinute.
Atsakyti
galiu dirbti valandine aukle Jūsų arba mano namuose. Išleisti tėvelius į koncertą, kavinę, mamą į parduotuves ir panašiai. Gyvenu Miško rajone.
taip pat galiu padėti tvarkytis namuose, atlikti tam tikrus buities darbus po kelias val. per dieną, ne kasdien ax.gif

Rašykit a.ž
Atsakyti
Sveiki,

ieškome draugiškos, rūpestingos, atsakingos auklės 3 metų berniukui liepos mėnesiui darbo dienomis nuo 7:30 iki 17:30. Gali būti ir studentė smile.gif
Atlyginimas sutartinis. Daugiau informacijos a.ž.
Atsakyti
Sveikos mamytes, ieskau aukles darbo. Patirties turiu, rekomendacijas taip pat. Smulkiau galime bendrauti asmenine zinute. smile.gif
Papildyta:
Laba diena, ieškau auklės darbelio. Smulkesnė informacija galime bendrauti asmeninėmis žinutėmis. Rašykite. smile.gif
Atsakyti