Įkraunama...
Įkraunama...

Reduxcut

nu durna durna ka padarysi gyveni ir mokaisi smile.gif
per 5 d minus 2 kg manau neblogai,tik galvoju eisiu i darba kiek zinau negalima vandens nestis i gamybines patalpas tai kaip reiks kovoti su troskuliu ,kazi istrauksiu iki pertrauku.
Atsakyti
QUOTE(becka @ 2015 07 01, 11:32)
nu durna durna ka padarysi gyveni ir mokaisi smile.gif
per 5 d minus 2 kg manau neblogai,tik galvoju eisiu i darba kiek zinau negalima vandens nestis i gamybines patalpas tai kaip reiks kovoti su troskuliu ,kazi istrauksiu iki pertrauku.



As per 5 dienas 4 kg buvau numetus, nu bet sorry, bent jau taisiklingai geriau. Tiesa sakant jau nebegeriu javo darba jie padare - nebevartoju saldumynu, drusku ir gazuotu. Bet kai 4 dienas nepavartojus prasidejo tikru tikriausios lomkes, kad man reik tabletes - meciau lauk. Siai dienai mano svoris nuo 99 kg tapo 85. Sekmingai ir toliau metu svori, tik dabar jau be papildu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta.li @ 2014 03 03, 17:11)
Sveikos damos,

Gal teko susidurti su tokiomis tabletėmis kaip Reduxcut? Internete vien geri atsiliepimai, visi patenkinti meta svorį, o dar ir energijos įgauna. Ieškojau informacijos, bet neradau blogų atsiliepimų, tik tiek, kad troškina. Jokios informacijos apie jų legalumą ir pan.

Pati pradėjau jas vartoti daugiau nei prieš savaites. Su mityba jau buvau susitvarkiusi-tik sveikas maistas iki 1200 kalorijų per dieną, tačiau pradėjau gerti, nes jos degina riebalus ir priduoda energijos. Pirmas 6 dienas viskas buvo puiku, tik padidėjas troškulys. Kaip valgiau sveikai taip ir valgiau ir žinoma sotumas jausdavosi greičiau ir ilgiau. Bet pusryčius, pietus ir vakarienę visada pavalgydavau. Tačiau pastarasias 3 dienas jaučiuosi nelabai gerai. Pradėjo tirpti sprandas bei galvos dalis, labai nemalonus jausmas. Ir nežinau ar tai gali būti tik sutapimas ar tai šalutinis poveikis, toks jausmas, kad kartais ir ausys užkrenta trumpam.

Gal Jums teko susidurti ir turite kuo pasidalinti?



Sveiki, Paieškokit mano senesnių komentarų - aš jau senokai vartoju... Per du mėn išgeriau vieną pakuotę, o dabar jau po viena piliule per savaite tiktai... kazkaip lyg ir pavyksta psichologiskai susiimt paciai:D man salutiniai poveikiai praėjo mazdaug po menesio - bet buvo ir akyse keistas jausmas, troskulys aisku nezmoniskas...kartais maudimas sirdies plote... dabar jau nieko nejauciu - bet sakau as ir geriu nedaug...
Atsakyti
Noriu ir aš pasidalinti savo patirtim..
vakar pradėjau vartoti reduxcut, išgėrus ryte ir surūkiusi cigaretę pasijutau prastai, mane supykino. po kiek laiko suvalgiau jogurto ir apsivėmiau. visą dieną jaučiausi silpnai, mušė karštis, vėliau pasimatavau temperatūrą, buvo 37,1. skaudėjo galvą, bet maniau kad tai nesusiję, nes ją pradėjo skaudėti jau vakar vakare. per visą dieną suvalgiau bananą ir tai per kelis kartus, nes truputį pavalgydavau ir nebenorėdavau. nemigos nebuvo, tačiau atsikėliau 5val ir jaučiausi žvali, išsimiegojusi, po to vėl užmigau ir atsikėliau 7val. išgėriau antrą tabletę ir taip pat supykino, jaučiau silpnumą. nutariau internete paieškoti jūsų atsiliepimų, ir supratau kad tai dėl šių tablečių. labai mėgstu saldumynus, tačiau jau kelinta diena jų nė nenoriu, nors realiai nenoriu nieko. prisiverčiau suvalgyti kiaušinį, dabar jaučiuosi geriau. maniau kad naudodama reduxcut sportuosiu, tačiau nesirįžtu, nes manau kad nepajėgsiu. dauguma jaučia troškulį energijos antplūdį ar nuotaikos pakitimus, aš to nejaučiu. manau prisiversiu po truputį valgyti, gerti skysčius ir viskas bus gerai, o jei ne tai teks nustoti vartoti šį produktą, kad ir kaip noriu atsikratyti svorio.
Atsakyti
As 85kg buvau, isgeriau 30 kapsuliu gal per 2 men, nes kai pradedavau gert man kazkaip blogai jis ejo, atrode atvirksciai kad drambli suvalgyciau, prisimenu kai geriau Lida, visai kitoks pojutis buvo, troskino pastoviai, apie valgi net nesigalvojo, su reduxu kitaip, bet labai susiemiau, pradejau sportuot, siai dienai tik 5 kg numeciau, bet pradejau suprast kad reduxas visgi kazkiek man padedavo daugiau isgerti vandens, ir kazkiek atbaidydavo nuo maisto:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 22 rugpjūčio 2015 - 12:21
Sveiki. Dairiaus as nusipirkti sio gerio, bet nezinau, kaip jis veiks..
Atsakyti
Kas zinot kodel niekas neturi sio preparato? Kur galima isigyti?
Atsakyti

 ! 
Prekyba liekninamaisiais preparatais forume draudžiama!
Atsakyti
Sveikos, po gimdymo priaugau svorio ..na dabar +14 kg:) Paciai numesti nepavyksta, nesugebu, neturiu valios gal..buvo metas kaip buvau liekna ir mumesti svori jeigu kazkiek priaugdavau nebuvo sunku..Dabar gal ir amzius daro savo, ir mano nesugebejimas sveikai maitintis..tai darau per prievarta ir jauciuos nuolatos blogai:) Tai va gal galvoju isgelbetu mane va sis papildas Reduxcut...
Tik deja jis buvo dinges is rinkos, todel itariu kad naujas bus jau ne toks veiksmingas, nes geri papildai ilgai rinkoje nesilaiko deja:)...Gal kas jau uzsisakete is naujos siuntos? dabar nesenai?
Atsakyti
QUOTE(Asta.li @ 2014 03 03, 17:11)
Sveikos damos,

Gal teko susidurti su tokiomis tabletėmis kaip Reduxcut? Internete vien geri atsiliepimai, visi patenkinti meta svorį, o dar ir energijos įgauna. Ieškojau informacijos, bet neradau blogų atsiliepimų, tik tiek, kad troškina. Jokios informacijos apie jų legalumą ir pan.

Pati pradėjau jas vartoti daugiau nei prieš savaites. Su mityba jau buvau susitvarkiusi-tik sveikas maistas iki 1200 kalorijų per dieną, tačiau pradėjau gerti, nes jos degina riebalus ir priduoda energijos. Pirmas 6 dienas viskas buvo puiku, tik padidėjas troškulys. Kaip valgiau sveikai taip ir valgiau ir žinoma sotumas jausdavosi greičiau ir ilgiau. Bet pusryčius, pietus ir vakarienę visada pavalgydavau. Tačiau pastarasias 3 dienas jaučiuosi nelabai gerai. Pradėjo tirpti sprandas bei galvos dalis, labai nemalonus jausmas. Ir nežinau ar tai gali būti tik sutapimas ar tai šalutinis poveikis, toks jausmas, kad kartais ir ausys užkrenta trumpam.

Gal Jums teko susidurti ir turite kuo pasidalinti?




Ne vien geri atsiliepimai - jei atidziai paskaitytum šitą temą matytum, kad ne visos ir gerti ji gali...

As manau, kad toks salutinis poveiki gali buti, man dazniausiai tai miegas trinka, buna kad veida ir kuna kad nosis staiga parausta, uzkaista...kartais rijimo jausmas keistas buna, kartais sirdis intensyviai plaka... As geriu kas antra diena.

Ir šiaip as manau - jei tau iseina mityba pasikoreguoti paciai, nepratruksti ryti beleko: tai ir negerk tu tu tableciu - jos skirtos tokioms kaip as - kur buna nevaldomi edimo priepuoliai, kai negali be saldainio istvert nei dienos:) Tikrai negerk ju vien del energijos - energijai skirtas Lkarnitinas - jis ir riebalu skaidyma skatina ir energijos suteikia. Sitas preparatas yra amfetamino pusbrolis:) jis skirtas panaikinti alkio jausma, saisku sukelia ir energijos antpludi - bet nepiknaudziauk;)
Atsakyti
Ar kas bandete reduxcut to naujai atsiradusio po pertraukos? Tas pats poveikis?
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2015 10 25, 16:58)
Ar kas bandete reduxcut to naujai atsiradusio po pertraukos? Tas pats poveikis?


Taip, bandžiau ir dabar geriu. Nuo naujesnės versijos nebėra tos blogos savijautos, nemigos, troškulio, stipraus širdies plakimo, galvos svaigimo ir t.t. Na o dėl apetito, tai galiu pasakyt, kad irgi lygiai taip pat mažina, kaip ir senasis reduxcut smile.gif
Atsakyti