Įkraunama...
Įkraunama...

Reduxcut

QUOTE(saulyte621 @ 2016 01 10, 23:58)
Taip, bandžiau ir dabar geriu. Nuo naujesnės versijos nebėra tos blogos savijautos, nemigos, troškulio, stipraus širdies plakimo, galvos svaigimo ir t.t. Na o dėl apetito, tai galiu pasakyt, kad irgi lygiai taip pat mažina, kaip ir senasis reduxcut  smile.gif


As turiu naujo nisipirkusi bet dar negeriau... Jooo aenojo ta nemiga tai netvindavo...veidas is nyovargio kaip ligobes pasidarydavo:D
Atsakyti
QUOTE(jolitajolka @ 2016 01 11, 00:00)
As turiu naujo nisipirkusi bet dar negeriau... Jooo aenojo ta nemiga tai netvindavo...veidas is nyovargio kaip ligobes pasidarydavo:D

Sveikos merginos, o kaip matyti kuo skiresi senas nuo naujo reduxcut?
Atsakyti
QUOTE(jolitajolka @ 2016 01 10, 23:00)
As turiu naujo nisipirkusi bet dar negeriau... Jooo aenojo ta nemiga tai netvindavo...veidas is nyovargio kaip ligobes pasidarydavo:D

Taip, pasaliniu maziau, bet ir poveikio nebera, nebeslopina apetito kaip senasis. Neverta moketi tokius pinigus. Cia kaip su lyda: senoji buvo veiksminga, o naujoji labai silpna.
Atsakyti

 i 
Pirkti/parduoti papildus forume draudžiama!
Atsakyti
Zinau,kad negalima,bet gal kuri esate gerusi si preparata vartodaos antidepresantus?
Atsakyti
QUOTE(ir_mute227 @ 2016 04 07, 13:12)
Zinau,kad negalima,bet gal kuri esate gerusi si preparata vartodaos antidepresantus?


jie ir vieni labai kenksmingi, o jus dar norit su antidepresantais, nedurniuokit!!!
Atsakyti
Pradejau ir as vakar gert. pries kokius 6 metus geriau reductil, tada ji dar pardavinejo vaistinese. poveikis panasus. reductil tada man labai padejo, per tris menesius numeciau apie 25 kg. Zinau, kokia buna savijauta vartojant panasias tabletes, tikrai nebuna viskas gerai, ir galva svaigsta, ir pykinimas atsiranda, bet, kai greitai reikia numest svorio, galima ir pakenteti pora menesiu smile.gif Vakar suvalgiau salotu, siandien per visa diena tik puse ananaso iveikiau per jega.
Atsakyti
QUOTE(aniuta666 @ 2016 04 09, 22:03)
Pradejau ir as vakar gert. pries kokius 6 metus geriau reductil, tada ji dar pardavinejo vaistinese. poveikis panasus. reductil tada man labai padejo, per tris menesius numeciau apie 25 kg. Zinau, kokia buna savijauta vartojant panasias tabletes, tikrai nebuna viskas gerai, ir galva svaigsta, ir pykinimas atsiranda, bet, kai greitai reikia numest svorio, galima ir pakenteti pora menesiu :) Vakar suvalgiau salotu, siandien per visa diena tik puse ananaso iveikiau per jega.

Sveika,
Parasyk kaip sekasi vis, as ir pradejau siandien jas. Man reik 15 numest kg. kazkaip.:)
Atsakyti
Nebūkit kvailos,panos. Kam gerti tokį š? Žinau ką reiškia sverti daug ir norėt daug numesti. Bet visokių papildų gerimas yra tik savęs nuodijimas. Tikiuosi tai suprasit visos. Aš buvau irgi išprotėjusi ir nusipirkau pakuotę. Gėriau kas antrą dieną,taip svoris krito,beeet kiek šalutinių poveikių atėjo. Labai kirto per nuotaiką,visas gyvenimas tapo pilkas,vyras pats blogiausias. Ačiū D kad atėjau į protą ir mečiau visas tabletes į wc. Nes tikrai žinau,kad jei ne tai,šeimą tikrai būčiau praradusi. Lygiai taip nutiko su drauge,kuri gėrė papildus labai ilgai. Tapo visiškai kitas žmogus su kuriuo neįmanoma susikalbėti (nuotaikų kaita,nuolatinis pyktis dėl nieko). Ir tikrai netikėkit reduxcut FB puslapiu. Visi blogi komentarai ten yra labai staigiai ištrinami.

Esam storos,tokios ir liksim,jei tingėsim savo sėdimąsias pakelti į stadioną ar sporto klubą. Čia stebuklo nėra,tik pinigų plovimas. Suderinta mityba+sportas ir nereikės jokios chemijos ir nesakykit,kad oi negaliu,oi laiko nėra,oi ne man. JUM,tik pripažinkit,kad didžiausios tinginės esat ir geriau gerti tabletes ant sofos sėdint ir nieko nedaryt. Greiti rezultatai atsilieps labai staigiai ir organizmui

Man net pačiai gėda,kad buvau tokia kvaila ir gėriau juos.
Atsakyti
o kaip suprasti kuris ''senasis''kuris ''naujasis' doh.gif
pradejau siandien...isgeriau ryte tik atsibudus,paskui isejom su suniu...gryzus valgyt tikrai nesinorejo,seip netaip iveikiau viena sumustinuka su lasisa..noris kazko gaivaus,vaisiu,kokiu kokteiliu gal g.gif
matysiu kaip seksis..ir kas darysis toliau
Atsakyti
Sveikos, kreipiuosi i tas kurios vartojo siuos papildus smile.gif sakykit, kaip yra su tustinimusi? Vistiek zymiai maziau valgoma vartojant juos, kiek skaiciau apie juos, niekas nieko neuzsiminta apie tai g.gif
Atsakyti
Labukas. Aš vartoju jau trečią piliulę. Tiksliau 4 dienas laikausi dietos, bet vakar dariau pertraukėlę vienos dienos, nes širdį duria ir šiurpas per galvą eina. Jum taip nebuvo ?
Šeip alkį tikrai malšina.
Atsakyti