Įkraunama...
Įkraunama...

Reduxcut

Sveiki , noriu išsisakyti apie reduxcut. Geriau jau būčiau gėrus Lida nei reduxcut'ą. Prieš 10 metų buvau gėrus lida, tokių šalutinių nebuvo kaip gėrus dabar reduxcut. Viduriai sukietėjo iki tokio lygio kad tiesiog ,, suplėšė,, išeinamają ... blink.gif labai pradėjo skaudėt inkstai ir kepenys, ko beje nejaučiau gėrus lidą. Tiesiog siaubingai skaudėjo, vieną naktį negalėjau nei įkvėpt. Pradėjau prarast sąmonę nors ir valgiau 3 kart dienoi, buvo žiauriai bloga ir siaubinga. Vieną vvakarą man iškvietė greitąją, praėjo jau 2 mėn po įvykio o aš dar geriu atstatančius organizmą vaistus, vitaminus. Susigadinau skrandį. .. taip pati durna, tai suprantu. Reduxcut blogiau už lida 100 kartų. Mano išvada : daugiau jokių vaistų lieknėjimui - tik VALIA ! IR UŽSISPYRIMAS! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(emilia999 @ 2014 07 10, 22:04)
Sveiki , noriu išsisakyti apie reduxcut. Geriau jau būčiau gėrus Lida nei reduxcut'ą. Prieš 10 metų buvau gėrus lida, tokių šalutinių nebuvo kaip gėrus dabar reduxcut. Viduriai sukietėjo iki tokio lygio kad tiesiog ,, suplėšė,, išeinamają ...  blink.gif  labai pradėjo skaudėt inkstai ir kepenys,  ko beje nejaučiau gėrus lidą. Tiesiog siaubingai skaudėjo, vieną naktį negalėjau nei įkvėpt. Pradėjau prarast sąmonę nors ir valgiau 3 kart dienoi, buvo žiauriai bloga ir siaubinga. Vieną vvakarą man iškvietė greitąją,  praėjo jau 2 mėn po įvykio o aš dar geriu atstatančius organizmą vaistus, vitaminus. Susigadinau skrandį. .. taip pati durna, tai suprantu.  Reduxcut blogiau už lida 100 kartų. Mano išvada : daugiau jokių vaistų lieknėjimui - tik VALIA ! IR UŽSISPYRIMAS!    drinks_cheers.gif

Pikta man darosi skaitant tkias zinute, nemegstu komentuoti bet kantrybes jau nebeturiu.. emilia999 juokingas man jusu pasisakymas, as numeciau virs 25kg jau virs 2 menesiu nebevartooju papildo ir sugryzo tik 2kg, bet as ne apie tai noriu pasisakyti. Visu pirma reikia pries vartojant bet koki papilda nesvarbu kam jis skirtas perskaityti rekomendacijas ir grieztai ju laikytis, siuo atveju del jusu iseinamosios angos, inkstu bei kepenu problemu kalta pati reikia minimum 2 litrus vandens vartoti bei 3 kartus valgyti per diena nors kazka, treneris man aiskiai viska pasake kaip ka daryti, be to yra isverstas lietuviskas lankstinukas kuriame taipogi viskas isdestyta aiskiai. Visu antra jei nuo pradziu pajautei kad jos tau netinka o tiksiau vartoji ne pagal rekomendacijas, tai ko nenutraukiai kurso??? Siulau kita karta pasiimti aspirino 100 tablleciu ir isgerti kaip saldainius tada paziuresi ir suprasi ka reiskia vaistus ar papildus vartoti netinkamai. Paguodos nesulauksi is manes pati laaaabai kvaila esi, eksperimentuok toliau...
Atsakyti
lENKIU GALVA SVENTAM NAIVUMUI, JOG TAI YRA SAUGU.... TA PATI LYDA TIK KITOJ RANKOJ:) REDUKTILIS, REDUKSIL, LYDA, REDUXCUT, TAS PATS SIBUTRAMINAS, TIK SKIRTINGI PREPARATO KIEKIAI PILIULKESE doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Ar yra dar gerianciu si prieparata ir galinciu pasidalinti savo patirtimi?
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif išgėriau prieš pusvalandį pirmą, žiūrėsim, kas bus:D pirkau fb „Papildai jam ir jai“ ar kažkaip panašiai. Greit ir maloniai aptarnavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MausMa: 09 gruodžio 2014 - 14:00
QUOTE(MausMa @ 2014 12 09, 14:59)
Sveikos mergaitės smile.gif išgėriau prieš pusvalandį pirmą, žiūrėsim, kas bus:D pirkau fb „Papildai jam ir jai“ ar kažkaip panašiai. Greit ir maloniai aptarnavo smile.gif

Pirma, kiek zinau, reikia is ryto kuo anksciau gert, kad energija per visa diena galima butu speti isnaudoti.
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2014 12 10, 00:29)
Pirma, kiek zinau, reikia is ryto kuo anksciau gert, kad energija per visa diena galima butu speti isnaudoti.



kai gavau, iškart ir išgėriau:)labai smalsu buvo. O šiandien gėriau ryte, kaip ir rašo:)
Atsakyti
QUOTE(MausMa @ 2014 12 10, 16:57)
kai gavau, iškart ir išgėriau:)labai smalsu buvo. O šiandien gėriau ryte, kaip ir rašo:)

Ir kaip pojuciai? Pasidalinkit, idomu. Kaip ar lengvai uzmigot?
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2014 12 10, 19:18)
Ir kaip pojuciai? Pasidalinkit, idomu. Kaip ar lengvai uzmigot?


šiandien bus trečia diena.
dažnai keliuosi anksti, pvz. 5 val, esu vyturys:) vakar irgi 4.50 atsikėliau, todėl sunku sakyti, ar čia šiaip ar dėl tablečių smile.gif

parašysiu daugiau po savaitės smile.gif


Atsakyti
QUOTE(MausMa @ 2014 12 11, 10:07)
šiandien bus trečia diena.
dažnai keliuosi anksti, pvz. 5 val, esu vyturys:) vakar irgi 4.50 atsikėliau, todėl sunku sakyti, ar čia šiaip ar dėl tablečių smile.gif

parašysiu daugiau po savaitės smile.gif


o dėl pulso ir spaudimo, kaip čia kažkas rašė, kad širdelė kalatojasi. Po darbo grįžau ir "jaučiu kaip man pakilo pulsas ", pasimatavau spaudima ir pulsa, jokių pokyčių..
matuojuosi kasdien kai pradėjau gerti ir stebiu, ar nekinta. Jei kažkas pasikeis, iškart nustosiu gerti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MausMa @ 2014 12 11, 10:50)
o dėl pulso ir spaudimo, kaip čia kažkas rašė, kad širdelė kalatojasi. Po darbo grįžau ir "jaučiu kaip man pakilo pulsas ", pasimatavau spaudima ir pulsa, jokių pokyčių..
matuojuosi kasdien kai pradėjau gerti ir stebiu, ar nekinta. Jei kažkas pasikeis, iškart nustosiu gerti. unsure.gif

Bendra savijauta gera? Ar yra jau kazkokiu svorio pokyciu?
Kad anksciau keliates, tai tik pliusus matau ir, manau, daug kas galetu pavydet lengvo atsikelimo rytais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Marija* @ 2014 12 11, 17:07)
Bendra savijauta gera? Ar yra jau kazkokiu svorio pokyciu?
Kad anksciau keliates,  tai tik pliusus matau ir, manau, daug kas galetu pavydet lengvo atsikelimo rytais smile.gif


Parašysiu,kiek nukrito antrad,kai savaitė bus:) vakar vėl matavausi spaudimą,pulsą. Jokiu pokyčių.

Man atrodo,kad galva svaigsta tada,kai nieko nevalgoma. Aš paužkandžiauju darbe. Tai datulę,tai riešutą. Tik daug mažiau negu anksčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MausMa: 12 gruodžio 2014 - 05:58