Įkraunama...
Įkraunama...

Reduxcut

QUOTE(MausMa @ 2014 12 12, 06:57)
Parašysiu,kiek nukrito antrad,kai savaitė bus:) vakar vėl matavausi spaudimą,pulsą. Jokiu pokyčių.

Man atrodo,kad galva svaigsta tada,kai nieko nevalgoma. Aš paužkandžiauju darbe. Tai datulę,tai riešutą. Tik daug mažiau negu anksčiau smile.gif

Bus idomu suzinot.
Svaigti gali, jei tarkim buna daznai pakiles spaudimas ir dar, pvz, kokios kavos ar stiprios arbatos isgeria, nes ReduxCut ir taip kofeino pakanka, nerekomenduojama ji su dar kazkokiais stimuliantais maisyti.
Atsakyti
Idomu pasidare isbandyti si preparata biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 06 sausio 2015 - 20:08
sveikos mamytes. na as geriau viena menesi ir tikrai galiu pasakyti, kad valgyti nesinori. i savaite po kilograma numesdavau. pries tai visa laika turejom problemu su saiku, o vartojant net nesinorejo i maista ziureti. valgiau po 3-4 kartus i diena bet labai mazom porcijom ir realiai galima laisvai susiderinti maista, nes nera poreikio riebiam maistui ar saldumynam.

tik toks klausimas kilo kur galima butu originalo isigyti nes mano tiekejas, taip ji pavadinkime, nebegauna papildu, o is ebay kazkaip nelabai noris pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sskyey @ 2015 01 12, 02:53)
sveikos mamytes. na as geriau viena menesi ir tikrai galiu pasakyti, kad valgyti nesinori. i savaite po kilograma numesdavau. pries tai visa laika turejom problemu su saiku, o vartojant net nesinorejo i maista ziureti. valgiau po 3-4 kartus i diena bet labai mazom porcijom ir realiai galima laisvai susiderinti maista, nes nera poreikio riebiam maistui ar saldumynam.

tik toks klausimas kilo kur galima butu originalo isigyti nes mano tiekejas, taip ji pavadinkime, nebegauna papildu, o is ebay kazkaip nelabai noris pirkti  smile.gif


internete pilna, tik ar originalūs nežinau. Papasakokit plačiau, ar buvo koks nors šalutinis poveikis jums?
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2015 01 12, 13:17)
internete pilna, tik ar originalūs nežinau. Papasakokit plačiau, ar buvo koks nors šalutinis poveikis jums?




is salutiniu poveikiu tai sakyciau pirma savaite buvo idomi savijauta tokia kazkaip be vietos buvau, na ir nzn ar cia prisidejo tas ar siaip taip sutapo kad galima sakyti, kad kaip ir depresija bande pulti, bet paskui viskas susireguliavo ir buvo gerai. troskinti netroskino bet vandens daugiau vartojau. tai tiek

o del tiekejo tai zinau, kad ju pilna bet vat nesinori del to i ligonine atsigulti, nes prisiklausius tai visokio beso yra. Bandziau susisiekti su ju pagrindine atstovybe bet jau kelios dienos praejo o atsakymo jokio
Atsakyti
QUOTE(sskyey @ 2015 01 13, 00:49)
is salutiniu poveikiu tai sakyciau pirma savaite buvo idomi savijauta tokia kazkaip be vietos buvau, na ir nzn ar cia prisidejo tas ar siaip taip sutapo kad galima sakyti, kad kaip ir depresija bande pulti, bet paskui viskas susireguliavo ir buvo gerai. troskinti netroskino bet vandens daugiau vartojau. tai tiek

o del tiekejo tai zinau, kad ju pilna bet vat nesinori del to i ligonine atsigulti, nes prisiklausius tai visokio beso yra. Bandziau susisiekti su ju pagrindine atstovybe bet jau kelios dienos praejo o atsakymo jokio

Kiek maciau internete, daug kas is Anglijos siuncia.
Jus kiekviena diena gerete? Ar pertraukas darydavot? Kiek is viso kg numetet?
Atsakyti
Kaip vyksta pasiruosimas vasara? Ar nedailinat figuru ? smile.gif
Atsakyti
Isbandziau ir as. Kiek numeciau geriau nesakysiu biggrin.gif Bet tuomet buvau gavusi tikra originala. Labai veiksmingas buvo. Dabar turiu itarimu, kad gavau padirbta, neveikia visai. Bandau ieskoti galu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodabagyra @ 2015 03 18, 12:00)
Isbandziau ir as. Kiek numeciau geriau nesakysiu  biggrin.gif  Bet tuomet buvau gavusi tikra originala. Labai veiksmingas buvo. Dabar turiu itarimu, kad gavau padirbta, neveikia visai. Bandau ieskoti galu.  doh.gif

Kodel nesakysit? Kaip tik idomu, kiek numetet. Mano viena pazistama apie 20 kg numete.
Atsakyti
Pabandėme reduxcut ir mes su draugė.

Ji vartoja dvi dienos. Apetito nėra visai, yra nerimo jausmas, vakare truputį permusa širdis (jai 40m, nesportuoja) . labai troškina, nuotaika tokia liūdnoka sakyčiau, naktį prastas miegas.

Man 28 metai, sportuoju kasdien. Šiandien gėriau pirmą dieną. Po išvedimo praėjus maždaug valandai atsirado toks euforijos jausmas - jaučiausi labai laiminga, lengvai apsvaigusi (lyg po taures vyno- bet man taip nuo stiprios kavos buna~), daug energijos- sporto salėje kaip vėjas: D troskino visa dieną, apetitas pradėjo atsirasti vakare, bet vos truputį uzvalgiau storumo jausmas atsirado iš karto. Miegasi prastai ,va ir dabar yra 3.40 o aš zvalut zvalutele:D bet kadangi miegas neima tai sakau nuveiksiu ką nors naudingo ir aprasysiu potyrius.smile.gif

Manau šiame papilde tikrai yra sibutramino, Nes kolegė anksčiau buvo gerusi lida, tai sakė jausmas panašus, be to ir visur aprašomi šios medžiagos poveikiai sutampa. Tad jei kam nuo šios medžiagos buvo blogai ar esate šiaip nusistate tai galit nepirkti šio preparato: )

Mano pačios požiūris toks: nėra vaisto neturinčio šalutinio poveikio. Puikiai suprantu, kad ir šis preparatas ji turi bet kol nesijaučiu blogai pavartosiu: )

O apie tai kiek pavyko numesti svorio galėsiu informuoti vėliau: )
Atsakyti
QUOTE(jolitajolka @ 2015 03 21, 04:41)
daug energijos-  sporto salėje kaip vėjas: D

Ir man viena pazistama pasakojo, kad sporto saleje 3kart daugiau pratimu padare, o grizusi dar ir namus iskuope net ten, kur 5 metus net ziurejus nebuvo smile.gif
Atsakyti
Man treneris pasiule reduxcut,as esu juo patenkinta.Geriu jau savaite,pirma diena buvo tik truputi galvos svaigimo,o poto jokio salutinio poveikio,energijos daug,svoris krenta,valgau labai mazai...Tai man tiko ir patiko rolleyes.gif
Atsakyti