Įkraunama...
Įkraunama...

Techninė apžiūra

savo masina peisiziuriu ir pati nors turiu vyrą,ir pas meistra nuvarau ir technikini praeinu, lotuliukas.gif dar ne karto nesu davus kysio ir nezinau uz ka jiems duoti g.gif juk jie tik apziuri tavo auto jei ji tvarkinga nera ko ir bijoti
Atsakyti
gal zinot ar galima vazineti jei tecnikine pasibaigus ir nepraejau jos (isdave toki raudona lapa, kur trukumai surasyti). ar dbar isvis negaliu vaziuot g.gif
o nepraleido del keliose vietose esandziu rudziu doh.gif g.gif nu kazkokia nesamone. tai ir galvoju kada dabar kur remontuot, tai net nezinau ar galiu vazineti kol sutvarkys ta masina g.gif
Atsakyti
QUOTE(etsia @ 2006 07 07, 17:22)
gal zinot ar galima vazineti jei tecnikine pasibaigus ir nepraejau jos (isdave toki raudona lapa, kur trukumai surasyti). ar dbar isvis negaliu vaziuot  g.gif 
o nepraleido del keliose vietose esandziu rudziu  doh.gif  g.gif  nu kazkokia nesamone. tai ir galvoju kada dabar kur remontuot, tai net nezinau ar galiu vazineti kol sutvarkys ta masina  g.gif


As jums sakau, reikia visur duori kysi, kad praleistu del tokiu nieku kaip rudys ar varvantys tepalai smile.gif
O jus man tauskiat apie saugu vaziavima!
Korupcija
Atsakyti
QUOTE(etsia @ 2006 07 07, 17:22)
gal zinot ar galima vazineti jei tecnikine pasibaigus ir nepraejau jos (isdave toki raudona lapa, kur trukumai surasyti). ar dbar isvis negaliu vaziuot  g.gif 


Negalima važinėti, juk tam lape ir yra parašyta, kad negalima. schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Šiaip tai galima ir į mažesnius miestus varyt, ten tikrai niekas nesikabinėja ir nesitiki jokių kyšių.Aš tik nusipirkus važiavau, tai nepraėjau, bet neturėjau vaistinėlės ir numerio apšvietimas nedegė, tai nuvarėm nusipirkt vaistinėlę ir lemputes apšvietimui ir antrą kartą nulėkėm, tai, kai nuėjom pas tą patį, tai net mašinos nereikėjo varyt, jis tik pasiklausė, ar vaistinėlę nusipirkot, o dėl apšvietimo, tai sako, pasitikiu, kad susitvarkėt, o jei ne, tai policija nubaus biggrin.gif Nesutaupysit doh.gif Ir viskas pasirašė.Žodžiu jokių kabinėjimųsi, tik dar šiaip apie mašinas pabendravom, apie važiuoklę pakalbėjom ir viskas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(marpl @ 2006 07 09, 16:08)
As jums sakau, reikia visur duori kysi, kad praleistu del tokiu nieku kaip rudys ar varvantys tepalai smile.gif
O jus man tauskiat apie saugu vaziavima!
Korupcija



davaice nedarom korupcijos, kur jos nera, paskui verkia visi oi, kokia musu lietuvele korumpuota.
Kaip cia rasiau, kad mano tevu masinos nepraleido del sviesu, pasiparinom, susiremontavom ir praleido.
Atsakyti
as ejau pries 2 metus, tai nepraejau todel kad pamirsom gesintuva ir netolygiai stabde stabdziai, teko keisti stabdziu kaladeles, bet manau tai kaip tik gerai kad susitvarkai masina, o taip buciau vazinejus ir nezinojus kad stabdziai blogai veikia blink.gif o antra karta nuvaziavau susitvarkius ir jokiu problemu nekilo smile.gif dabar reiks vel po menesio vaziuoti, paziuresim kaip jie ar nori ar ne kysiu smile.gif
Atsakyti
o kažin, jei pas mane yra gumbelis ant padangų, nepraleis??
Atsakyti
I padangas taip pat kreipia demesi, na manau svarbu, kad vasara nebutu zieminiu, o ziema vasariniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsike @ 2006 08 14, 10:46)
o kažin, jei pas mane yra gumbelis ant padangų, nepraleis??


a tai jau labai tas gumbelis matosi? g.gif jie pagrinde ziuri visa vaziuokle lenda po masina o i padangas nelabai ir ziuri blink.gif bent jau man taip atrodo
as savaja variau praeita savaite tai is pirmo karto praejau ir niekam jokio kysio nereikejo duot tongue.gif
Atsakyti
Manau kad tu kisiu duot visai nereikia, jie net patys sako kad jus sutvarkikit geriau uz tuos pinigus masina - jums patiems geriau bus. Aisku kam duoti kisi jei pas tave tarkim neveikia rankinis stabdys ar dar kas - sutvarkyk ir vazinek ramiai mirksiukas.gif . Zinau kad nepraleidzia jeigu labai surudyjius masiniukas, su skilem kebule rolleyes.gif
Atsakyti
ne sykį teko varyt mašiniuką į technikinę ir nieks jokių kyšių neprašė schmoll.gif
Atsakyti