Įkraunama...
Įkraunama...

Techninė apžiūra

mano mašinos nepraleido technikinėj dėl to kad... per garsiai dirba duslintuvas doh.gif
jis ne kiauras ar sutrukęs, tiesiog sportinis toks "bosinis", tai Jutoj man kažka užlanktė, kad tipo keisk duslintuvą nes kenkia ozono sluoksniui... nu ne ozono, bet kažkam ten kenkia, o buvo tas duslintuvas rpies men istatytas uz nemazus pinigus, taip kad... nuo to karto technikinę praeidinėju mokėdama ne į kasą o kišenę. ir man ramu ir jiem gerai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zajoncek @ 2006 08 15, 16:48)
mano mašinos nepraleido technikinėj dėl to kad... per garsiai dirba duslintuvas  doh.gif
jis ne kiauras ar sutrukęs, tiesiog sportinis toks "bosinis", tai Jutoj man kažka užlanktė, kad tipo keisk duslintuvą nes kenkia ozono sluoksniui... nu ne ozono, bet kažkam ten kenkia, o buvo tas duslintuvas rpies men istatytas uz nemazus pinigus, taip kad... nuo to karto technikinę praeidinėju mokėdama ne į kasą o  kišenę. ir man ramu ir jiem gerai.  blush2.gif


nu tai uzsidek senaji duslintuva pries TA ir nereiks moket 2xkarto brangiau... siaip dabar VLN stavkes eina apie 100 LTL...

as tai savo masina priziuriu, tode man nereik kazkam kazkur dar moket..... cool.gif
beje i kasa vis tiek man atrodo reik moket, nes kiekvienas TA talonas turi savo Nr. ir siaip turetu buti kontroliuojamas liepduku kiekio isdavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desperado911: 16 rugpjūčio 2006 - 10:07
QUOTE(Desperado911 @ 2006 08 16, 10:04)
nu tai uzsidek senaji duslintuva pries TA ir nereiks moket 2xkarto brangiau... siaip dabar VLN stavkes eina apie 100 LTL...

as tai savo masina priziuriu, tode man nereik kazkam kazkur dar moket..... cool.gif
beje i kasa vis tiek man atrodo reik moket, nes kiekvienas TA talonas turi savo Nr. ir siaip turetu buti kontroliuojamas liepduku kiekio isdavimas.

TA mokestis 34lt, pries pora savaiciu variau, be jokiu kysiu ir t.t. Man svarbu, kad masina butu tvarkinga.
Atsakyti
Jokiu kysiu duot nereikia.
Paprasciausiai reikia priziureti savo masinas.
Ir pacioms bus saugiau ir maloniau vazinet. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(llauruze @ 2006 07 10, 14:57)
Šiaip tai galima ir į mažesnius miestus varyt, ten tikrai niekas nesikabinėja ir nesitiki jokių kyšių.

Mes prieš gerą mėnesį bandėm mažam mieste praeiti doh.gif Nepraleido- pažymėjo, kad galiniai stabdžiai nestabdo unsure.gif Iškart nuvažiavom pas meistrą, priprašėm, kad sutvarkytų (jis kažkur skubėjo ir nelabai norėjo sutikti doh.gif ), tai meistras buvo laaabai piktas, nes pasirodė, kad nėra ką tvarkyti- kaladėlės naujos blink.gif unsure.gif Grįžom į TA ir tada jau praleido...
Kišenėn nesiūlėm, tai tikriausiai supyko tongue.gif Juolab, kad mašina ta dieną ir įregistruotą buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimik @ 2006 08 22, 22:08)
Jokiu kysiu duot nereikia.
Paprasciausiai reikia priziureti savo masinas.
Ir pacioms bus saugiau ir maloniau vazinet. biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Aš tik už tokias mintis.Juk žmones vežame ne malkas,reikia jausti šiokią tokią atsakomybę ax.gif
Atsakyti
Nesitikėjau, bet mus iškart praleido (varėm vos užregistruotą ir aš tiesiog tikėjausi sąrašiuko ką reikia tvarkyt). Viena posūkio lemputė tik vos ne taip šviečia tongue.gif Ai dar "D" ženklą nusilupt liepė ir tada lipdukus užklijavo biggrin.gif Varėm "Regitroj" . smile.gif
Atsakyti
Vilniuj geriausia vieta praeiti TA Autobusų parkas wub.gif
Kabinėjas minimaliai,nebent rimta priežastis būtų.
O ir darbuotojai turi humoro jausmą.Aš ten užtrukau gal dvidešimt minučių.Rekomenduoju. thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien iškart praėjau thumbup.gif vyras tai net nesitikėjo, o aš kaip nujausdama dar jam liepiau šviesas sureguliuoti ir pirmyn. Ir va, pasisekė, be jokio kyšio. Aš dar savo nestuke.gif pilvu pasimojavau lotuliukas.gif Įtariu, kad nebūtų tas pilvas suveikęs, jei krūva trūkumų būtų buvusi thumbup.gif
Apžiūrą ėjom Regitroj, Chemijos pr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 30 rugpjūčio 2006 - 18:40
QUOTE(Pupsike @ 2006 08 14, 09:46)
o kažin, jei pas mane yra gumbelis ant padangų, nepraleis??


na ziurint koks tas gumbelis? nes padanga su gumbu gali buti pavojinga ir bet kada sprogti, tai nereikia juokauti smile.gif mano brolis su gumbu ant rato nepraejo technikines, turejo naujas padangas pirktis smile.gif o as galiu pasigirti kad praejau technikine is pirmo karto ir be jokiu kysiu liezuvis.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
As Vilniuje praeidinejau, uz Keliu policijos yra punktas. Pries vaziuodama irgi bijojau, galvoaju suras daug trukumu, tai moraliskai pasiruosiau rolleyes.gif Nusprendziau: kaip bus - taip bus. Tai net nieko neziurejau pries ta apziura tongue.gif Ir ka Jus galvojat? Praejau thumbup.gif na tiesiog neitiketina thumbup.gif
Manau, geriuaisa nuvaryti nieko pries tai netvarkant, suzinoti visus trukumus ir tada vaziuoti i pakartotine. Yra aiku servisu, kur siulo toki pat patikrininma uz 15 Lt, bet manau, kad gali specialiai ka nors rasti, kad tik pas juos remontuotum.
Atsakyti
Is asmenines patirties zinau tiek, kad senesnes auto (bent jau iki '93 metu) jie iskart nepraleidzia.. dazniausiai prikimba, kad sviesas reikia susireguliuot doh.gif Nors jos visai puikiai sviecia smile.gif
As variau masina i TA kartu su jos naujais pirkejais (visi servisai uzimti, o zmones butinai norejo patikrint).. Prisikabino prie sviesu, nes is tikruju faros buvo sudetos naujos po vagystes, tai sviete viena Dievui i langus, o kita isvis velniazin kur biggrin.gif Nors siaip tai labai supratinga liaudis buvo, kiekvienos gumeles prisispyre pirstu nebaksnojo - mate,kad pardavineju thumbup.gif Masina buvo tvarkinga siaip, bet visvien buciau nepraejus
Atsakyti