Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(aqvilux @ 2014 03 13, 10:36)
ir turbūt klausimas - kas geriau - vonia ar dušas - tai yra pakankamai bevertis?  4u.gif

Kaip ir minejo, tai individualu 4u.gif Bet jei klausiat nuomoniu, tai atsakysiu - tik dusas thumbup.gif Nenaudojam vonios visai, nors dar siai minutei turim ax.gif Nepatinka nei man, nei vyrui jokios relaxacijos biggrin.gif Vaika ir pripratinau duse maudytis mirksiukas.gif
Atsakyti
o as uz vonia biggrin.gif tiesiopg ji man reikalinga ir tiek, nusipraust gali kaip ir po dusu taip lygiai ir vonioje, o dusas jau vonios funkciju jum neatliks
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 13, 16:06)
o as uz vonia  biggrin.gif  tiesiopg ji man reikalinga ir tiek, nusipraust gali kaip ir po dusu taip lygiai ir vonioje, o dusas jau vonios funkciju jum neatliks

drinks_cheers.gif o jei dar mazi vaikai, tai tik vonia. Kas is jaunu seimu neturi voniu, tai aj, kaip jie pergyvena.. bet.. gal kazkam ir net su mazais vaikais nereikia ju. seniems zmonems irgi sako smagu paguleti. man tai labai patinka, prisinesu zvalkiu, smilkalu, kompa su filmu ir relaksuoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 13, 16:19)
drinks_cheers.gif  o jei dar mazi vaikai, tai tik vonia. Kas is jaunu seimu neturi voniu, tai aj, kaip jie pergyvena.. bet.. gal kazkam ir net su mazais vaikais nereikia ju. seniems zmonems irgi sako smagu paguleti. man tai labai patinka, prisinesu zvalkiu, smilkalu, kompa su filmu ir relaksuoju biggrin.gif

Man su mazu nereikejo, nors ir turejom mirksiukas.gif Kudiki dar maudziau vonytej, o tik pradejo stovet is karto i dusa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 03 13, 18:45)
Man su mazu nereikejo, nors ir turejom mirksiukas.gif  Kudiki dar maudziau vonytej, o tik pradejo stovet is karto i dusa ax.gif

Atemet is vaiko tooooki malonuma rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 03 13, 18:45)
Man su mazu nereikejo, nors ir turejom mirksiukas.gif  Kudiki dar maudziau vonytej, o tik pradejo stovet is karto i dusa ax.gif



o kiap vaikui tik uzpakali nuplaut? maniske ryta vakara vonioje pastatau ir plaunames uzpakaliuka, kojytes. Kai maudosi as ja palieku pasiturkst sau su zaisliukais, as ka nors nuveikiu i ta laika. Duse jau taip negaleciau palikt jos nei minutei g.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 13, 19:00)
o kiap vaikui tik uzpakali nuplaut? maniske ryta vakara vonioje pastatau ir plaunames uzpakaliuka, kojytes. Kai maudosi as ja palieku pasiturkst sau su zaisliukais, as ka nors nuveikiu i ta laika. Duse jau taip negaleciau palikt jos nei minutei  g.gif

Cia aisku, jau ne i tema, bet ir musu budavo didziausias ramybes metas - tai vaikas vonioj... O paauges tai ten kelia tikrus spektaklius, kad ciauskas, kai duodasi toj vonioj lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 13, 17:00)
o kiap vaikui tik uzpakali nuplaut? maniske ryta vakara vonioje pastatau ir plaunames uzpakaliuka, kojytes. Kai maudosi as ja palieku pasiturkst sau su zaisliukais, as ka nors nuveikiu i ta laika. Duse jau taip negaleciau palikt jos nei minutei  g.gif

lygiai taip pat, kaip ir vonioj biggrin.gif keistas klausimas blink.gif
vaiko vieno vonioj nepalikciau nei minutei schmoll.gif per daug nelaimingu istoriju zinau verysad.gif o duse drasiai galiu palikt, nes nera kur nuburbuliuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 03 13, 18:24)
lygiai taip pat, kaip ir vonioj biggrin.gif  keistas klausimas blink.gif
vaiko vieno vonioj nepalikciau nei minutei schmoll.gif  per daug nelaimingu istoriju zinau verysad.gif  o duse drasiai galiu palikt, nes nera kur nuburbuliuot ax.gif


O as ir cia girdejau nelaimingu istoriju, tai nera kriterijus smile.gif

Jei kalbant apie tai, ko reikia - tai ka megsti, ta ir renkiesi. Jei seimoje niekas visiskai neguli vonioje, tai kam ja statyti? Mes jau treti metai gyvenam be vonios. Negaliu sulaukti, kada pagaliau ja isirengsim, nes per tiek laiko taip ir neatpratau nuo to kaifo paguleti vonioje su putomis, druska ar burbuliukais wub.gif
O ir mazajai eiti praustis motyvacijos jokios, budama pas senelius tai pati i vonia tempia, o va i dusa tai varyt tenka.
Atsakyti
Pasakykit man, kokios geriau/patogiau/gražiau kopetėlės (gyvatukas) lenktos ar tiesios?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 13 kovo 2014 - 18:48
QUOTE(ptashka @ 2014 03 13, 17:35)
O as ir cia girdejau nelaimingu istoriju, tai nera kriterijus smile.gif

Jei kalbant apie tai, ko reikia - tai ka megsti, ta ir renkiesi. Jei seimoje niekas visiskai neguli vonioje, tai kam ja statyti? Mes jau treti metai gyvenam be vonios. Negaliu sulaukti, kada pagaliau ja isirengsim, nes per tiek laiko taip ir neatpratau nuo to kaifo paguleti vonioje su putomis, druska ar burbuliukais  wub.gif
O ir mazajai eiti praustis motyvacijos jokios, budama pas senelius tai pati i vonia tempia, o va i dusa tai varyt tenka.

Taip uzsigauti gali ir duse neneigiu, bet tikimybe mazesne mirksiukas.gif
Man kaifas kokiose SPA centro voniose pagulet, bet namuose nesuprantu to malonumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 03 13, 18:47)
Taip uzsigauti gali ir duse neneigiu, bet tikimybe mazesne mirksiukas.gif 
Man kaifas kokiose SPA centro voniose pagulet, bet namuose nesuprantu to malonumo biggrin.gif


Gerai, jei dusas neslidus. O pas mus pvz dabartinis tikrai pavojingas. Reikia sugalvoti koki nors silikonini kilimeli.

Ziurint kokios tos SPA vonios. Man kazkaip namie tai zinau, kaip ir kuo ir ar apskritai valiau ir ploviau, tiek kalbant apie vonia, tiek apie pirti. O tos jacuzzi ir kubilai tai is viso brrrr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 13 kovo 2014 - 19:24