Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 15, 21:16)
Man patiktu tokis dusas,bet nebijokit tu zarnu biggrin.gif is ties jos reikalingos,juk ne tik galva plausit,bet ir vonia,plyteles po priemoniu,ar sveitimo,su stikline juk nelaistysi.

tai vat užtat ir galvoju kaip šį reikalą išspręsti. Prieinu išvadą, kad darysiu lubose dušo galvą kaip foto, o iš sienos arba iš vonios-kraną, o šalia ištraukiamą dušą. g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2014 03 15, 21:21)
tai vat užtat ir galvoju kaip šį reikalą išspręsti. Prieinu išvadą, kad darysiu lubose dušo galvą kaip foto, o iš sienos arba iš vonios-kraną, o šalia ištraukiamą dušą.  g.gif  4u.gif

Turesit pacia patogiausia vonia 4u.gif vonios,neluosinciau,geriau siena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 15, 21:25)
Turesit pacia patogiausia vonia  4u.gif  vonios,neluosinciau,geriau siena biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif na kažkaip norisi viską pasidaryti arti idealo. Mielai nupieščiau, ką matau vaizduotėje, bet kad neturiu tokių įgūdžių. Gal turit atsiliepimų apie mano įkeltą vonią? Kaip ir nutariau pirkti, apipurkšti prieš montuojant tomis putomis, tik bijau dėl vidaus, kas ten per akrilinė danga, prasta ar nebloga. Visko prisiskaičiau, bet daugiau apie ravak, tai db kryžkelėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2014 03 15, 21:31)
lotuliukas.gif  thumbup.gif na kažkaip norisi viską pasidaryti arti idealo. Mielai nupieščiau, ką matau vaizduotėje, bet kad neturiu tokių įgūdžių. Gal turit atsiliepimų apie mano įkeltą vonią? Kaip ir nutariau pirkti, apipurkšti prieš montuojant tomis putomis, tik bijau dėl vidaus, kas ten per akrilinė danga, prasta ar nebloga. Visko prisiskaičiau, bet daugiau apie ravak, tai db kryžkelėje doh.gif

Man nupiest lengviau nei su programa grybaut doh.gif
Nepatarsiu,skardines zinau,kad apipurksdavo,bet kam akrila g.gif ar nesureguos kokie cheminiai junginiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 15, 21:19)
Ten kartais ne pelesis g.gif rudi,rudys,vandens apnasos,
balksvi,muilai, juodi ,tik pelesi zinau.

gali būt pelėsis, nes šiam bute daug kur sienos pelyja doh.gif

buvom ermitaže, abiems su vyru lipo šis variantas, tiksliau plytelės, dabar nete radau jas interjere. kaip jums?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 15, 22:01)
Man nupiest lengviau nei su programa grybaut doh.gif
Nepatarsiu,skardines zinau,kad apipurksdavo,bet kam akrila g.gif ar nesureguos kokie cheminiai junginiai biggrin.gif

tai vat, man taip pat doh.gif
na kiek paskaitinėjau, sako tas akrilas irgi plonokas, ne baisiai atsparus, ne maximum išlaiko šilumą. Mano atveju tai būtų dėl papildomo tvirtumo, stabilumo, garso ir šilumos izoliacijos g.gif na dėl sureagavimo reiks pasidomėti, nebuvau susimąsčiusi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 03 13, 16:06)
o as uz vonia  biggrin.gif  tiesiopg ji man reikalinga ir tiek, nusipraust gali kaip ir po dusu taip lygiai ir vonioje, o dusas jau vonios funkciju jum neatliks



QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 13, 18:19)
drinks_cheers.gif  o jei dar mazi vaikai, tai tik vonia. Kas is jaunu seimu neturi voniu, tai aj, kaip jie pergyvena.. bet.. gal kazkam ir net su mazais vaikais nereikia ju. seniems zmonems irgi sako smagu paguleti. man tai labai patinka, prisinesu zvalkiu, smilkalu, kompa su filmu ir relaksuoju biggrin.gif


Pagaliau radau bendraminčių, nes čia aplinkiniai mane spaudžia, kad nereikalinga ta vonia, kas dėl senesnių žmonių-tai irgi sako, kad su amžiums jau sunku į ją įlipti...tiesa, retai kada joje paguliu, bet visiškai atsisakyti schmoll.gif kad ir į pusę metų kartą man jos prireikia, negaliu niekaip, kur daugiau parelaksuot, vistik labai gerai nuovargį nuima...
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 03 15, 22:09)
gali būt pelėsis, nes šiam bute daug kur sienos pelyja  doh.gif

buvom ermitaže, abiems su vyru lipo šis variantas, tiksliau plytelės, dabar nete radau


Pelesiui yra priemoniu, arba su stipriu sodos tirpalu kazkiek sumazint galima.

Man,labai grazu,bet tik plyteles, juosta su piesineliais,geriau butu balta.
Kitas reikalas kokio dydzio jusu vonios k. Jei nedidelis, gali buti per aitru akim, stiprus kontrastas,
ir jausites kaip tarp pagaliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 16, 09:37)
Pelesiui yra priemoniu, arba su stipriu sodos tirpalu kazkiek sumazint galima.

Man,labai grazu,bet tik plyteles, juosta su piesineliais,geriau butu balta.
Kitas reikalas kokio dydzio jusu vonios k. Jei nedidelis, gali buti per aitru akim, stiprus kontrastas,
ir jausites kaip tarp pagaliuku 4u.gif

piešinėlių juosta būtų kitokia, tamsesnė, tik nebuvo pavyzdy

vonia mūsų apie 6kv. vėliau įmesiu apstatymą, nebus tiek daug plikų sienų, kad jaustumėmės tarp pagaliukų smile.gif be to ta balta nėra tokia akinanamai balta gyvai, ji tokia šiek tiek į gelsvumą, dramblio kaulą... aš vis žiūriu į ta paveiksliuką, nu kol kas gražu. jei po šimto žiūrėjimų neatsibos, vadinas lips biggrin.gif nes būna, kad pabosta po kiek laiko, tada reiškias, tai ne mano spalvos smile.gif

na va maždaug taip išdėstyta
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 16 kovo 2014 - 10:29
Man tai dilema su grindu plytelem. Labai jau norejau tu baldu su juodais intarpiukais, bet sudurimo juostos bus murzinos, tai labai neteks to grozio. O baltas plyteles daryti su tamsiais tarpais - man negrazu unsure.gif
Tai vis tik teks kazka tamsaus.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 03 16, 10:02)
piešinėlių juosta būtų kitokia, tamsesnė, tik nebuvo pavyzdy

vonia mūsų apie 6kv. vėliau įmesiu apstatymą, nebus tiek daug plikų sienų, kad jaustumėmės tarp pagaliukų smile.gif be to ta balta nėra tokia akinanamai balta gyvai, ji tokia šiek tiek į gelsvumą, dramblio kaulą... aš vis žiūriu į ta paveiksliuką, nu kol kas gražu.

Jei tik panasu,tai ne tas pats.
Isplanavimas galutinis? Ar dar tik bandymai?
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2014 03 16, 12:54)
Jei tik panasu,tai ne tas pats.
Isplanavimas  galutinis? Ar dar tik bandymai?

vonia, wc ir spintelės galutinis. neapsisprendžiu tik dėl to kampo, kur prie wc, ar statyt kokį krepšį skalbiniams, ar kokią aukštą spintelę. bet kadangi praustuvų spinteles noriu kabint, tai klausimas, kaip ta aukšta pakabinta atrodytų, gal ir nebus ten jos.
gale vonios noriu kažkokios kėdės, krėslo ar pan, kad atsisėst būtų. tai sakykim, kad galutinis išplanavimas. dėl plytelių, dar visai svarstomas variantas, kad sienas tik tom plytelėm, kur viršuje klijuot, be tų visų dryžuotų ir papuošimo juostų, t.y. tik tokiom
user posted image

žiūriu, kad duris ne į tą pusę nupiešiau, bet didelio skirtumo turbūt nėra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 16 kovo 2014 - 13:08