Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(sbo @ 2017 03 20, 12:13)
Sveikos merginos, gal galite rekomenduoti kreminę pudrą kuri būtų panaši savo savybėmis ir lengvumu į Bobbi Brown?  4u.gif  Ačiū.


Bobbi Brown yra gamintojas ir turi ne vieną produktų, esu bandžiusi iš jų net labai nelengvų. Sukonkretinkit kurią turit omeny. Arba tiesiog išmėginkite lengvas.
Atsakyti
QUOTE(sadjola @ 2017 01 28, 16:40)
Noriu paklausti, kas naudoja (o) Giorgio Armani kremines pudras. kaip jos?  kaip maskuoja?
domina pudros, kurios gerai maskuoja. tokia buvo Guerlain  parure... patobulintos maskuoja jau ne taip.  gal turite kokiu variantu?    aciu 4u.gif


Man GA Luminiuos Silk yra nesusipratimas uz didele kaina, ziauriai kemsa oda ir veidas susiriebaluoja jau po keliu val.nors neesu riebiaode....Siulyciau pabandyt DiorSkin Nude Glowing, vienintele , kuria vis kartoju, niekada nepaveda...nors vienu metu visada turiu apie 5-6 pudras.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2017 03 20, 18:37)
Bobbi Brown yra gamintojas ir turi ne vieną produktų, esu bandžiusi iš jų net labai nelengvų. Sukonkretinkit kurią turit omeny. Arba tiesiog išmėginkite lengvas.

Pas mane Moisture Rich Foundation SPF15, Font de Tint, Ultra Hydratant SPF15. Jau beveik baigiau ją. Tad norėčiau kažko panašaus smile.gif Ji labai lengva.
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2017 03 20, 20:50)
Man GA Luminiuos Silk yra nesusipratimas uz didele kaina, ziauriai kemsa oda ir veidas susiriebaluoja jau po keliu val.nors neesu riebiaode....Siulyciau pabandyt  DiorSkin Nude Glowing, vienintele , kuria vis kartoju, niekada nepaveda...nors vienu metu visada turiu apie 5-6 pudras.

mano oda visai sausa ir tai vaizdelis labai ne koks buvo su ja. Nuvyle. O kaina tikrai auksta.
Atsakyti
Parekomenduokite makiažo pagindą su kempinėle mišriai odai, kad neblizgėtų, bet ir neryškintų odos pasausėjimų. Maskavimo reikia lengvo - vidutinio 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Galvoju apie YSL, bet nedrįstu pirkti dar.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 07 balandžio 2017 - 20:10

Aš taip pat norėčiau rekomendacijų. Oda mišri, apie lūpas net sausa, t zona riebi. Ieškau lengvai maskuojančios, nes nelb yra ką maskuot, bet labiau reik sulygint veido atspalviui. Nemėgstu ir visiško matiškumo. Ilgą laiką naudojau mineralinę, bet oda vietom taip išsausėjus, kad neguli gražiai. Žinau, reik pirma tvarkyt odą, bet gal ir ta mineralinė dar pasausina.

Atsakyti
Merginos,gal kas naudojat Artisty pudras? Mano T zona lb blizga.Visa archyva turiu pudru ir skystu ir biriu.Neatrandu tos vieninteles.Gal kas is riebiaodziu naudoja? kokias butent? ar tikrai oda neblizga?
Atsakyti
Atėjau palikti atsiliepimą ir prikelti iš pamirštųjų Clinique Acne Solutions (arba Europoje Anti-blemish) pudrą smile.gif Mano oda per kelis metus iš sausos tapo mišria, klasikinis atvejis - riebesnė T zona, tačiau ryškūs išsausėjimai ties skruostais ir aplink lūpas, ypač viršutinę. Vienas kitas spuogelis ties nosimi, kakta ir smakru bei užsikimšusios poros (nepaisant kasdienės kruopšios priežiūros). Ši pudra paskutiniu metu man vis labiau patinka, nes yra pusiau matinė, turi vidutinį dengimą (bet jau link pilno labiau) ir kas svarbiausia - nekemša porų ir turi lašelį salycil rūgšties sudėtyje. Naudojant šią pudrytė pagerėjo veido odos būklė, mažiau kemšasi poros ir paretėjo spuogų atsiradimas. Paminėsiu, kad aknė niekad nekamavo, bet vis atsirasdavo ties kakta arba smakru vienas kitas didesnis spuogelis. Tai dabar tik su menstruacijomis išdygta koks nelauktas svečias, bet ir tai vos pastebimas ir greitai pranyksta. Tai va, nors produktas rinkoje ju šimts metų, bet man - didžiausias atradimas. Ką kamuoja panašios bėdos, rekomenduoju! thumb_yello.gif first.gif

P.S. Prieš tepant pudrą visad veidą sudrėkinu Biodrmos Hydra serumu, nes ant nepadrėkintos odos gali paryškėti išsausėjimai.
Atsakyti

Merginos, vis ieškau alternatyvos pamėgtoms ELDW ir Chanel "Matt lumiere". Man aktualu ilgas išsilaikymas, geras maskavimas, kad oda atrodytu skaisčiai, bet ir matiškumą gerai laikytu.Dabar tokia gausybė firmų, kad nežinau nuo ko pradėt :hmm: Galvojau gal MUFE ultra HD, ar Dior "Nude", o gal iš MAC ką pamėgint..Urban Decai..gal ir Chanelis ką naujo turi.. Rekomenduokit prašau į ką vertėtu atkreipt dėmesį  :angel_not: 

Atsakyti

Sveikos merginos,

Gal galite patarti kokia pudryte sausai odai? Iki siol naudojau Lancome Teint Miracle bet dienos begyje nubega ir truputi islenda blizgesys. Noreciau vidutinio maskavimo :unsure:

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Akivaizdus nesusipratimas už dar nesuprantamesnę kainą unsure.gif Maksavimas gal ir neblogas, bet ant odos atrodo nekai, labai matosi, MB net užklausė, ką pasidariau kad atrodau mažiausiai 5metais pasenus blink.gif Kelioms valandoms praėjus ėmė skeldėt, net nemoku pasakyt, lyg nupleiskanojau, lyg lopais išmušė, oksidavosi, nes užrudavo spalva ir blizgėjau visa blink.gif Žodžiu džiaugiausi kad tai tik mėginukas, nes jei sumokėt 100Eur ir turėt toooookią pudrą, nu nusišauk vietoj doh.gif


Visai kita kalba apie šią Sisley pudra, oda sulygina, skaistina, gražina, matiškumo duoda ir neblizga nei po visos dienos, lengva, bet jos net nesimato ir maskuoja puikiai - vieni pliusai, išskyrus kainą biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2017 03 20, 21:50)
Man GA Luminiuos Silk yra nesusipratimas uz didele kaina, ziauriai kemsa oda ir veidas susiriebaluoja jau po keliu val.nors neesu riebiaode....Siulyciau pabandyt  DiorSkin Nude Glowing, vienintele , kuria vis kartoju, niekada nepaveda...nors vienu metu visada turiu apie 5-6 pudras.

Keista.. mazai kam ji netinka verysad.gif bet aisku kiekvienam savo.. nors ziuriu cia raso dar ir kitom, kad nepatiko.. bet sita pudra viena populiairiausiu ir perkamiausiu is Armni.. ir visazistu viso pasaulio megiama.. bet kai ji tokia populiari gal zm tikisi stebuklo is jos... ir jei netitinka lukesciu, tai poto taip ir buna..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amberr.: 18 vasario 2018 - 12:41