Įkraunama...
Įkraunama...

Sportuojame namuose toliau

Kokia treniruote radau su kim kardasian, na ir balselis jos doh.gif
https://www.youtube....h?v=OJz217A6YYY
Papildyta:
va kojoms, uzpakaliui https://www.youtube....h?v=29yXBUHjvfs biggrin.gif
Papildyta:
https://www.youtube....h?v=_IpJM29PJR4 1991 metu cardio smile.gif
Atsakyti
Reikės gal kada pažiūrėti, kas tose 8min mankštose gero ax.gif

Nežinau, kaip kitoms, bet net negalėčiau sportuoti pagal tokią trenerę, kaip KK biggrin.gif Kur prakaito upeliai? Kur suraukta kakta? Kur stenėjimas darant pratimus? biggrin.gif O čia.. išdažė, pastatė ir šypsosi ištisai cool.gif

Visai fainai tas suoliukas pratimams daryti, kažin, ar labai brangus g.gif
Atsakyti
Man išvis treneris turi būti įkvėpėjas ir atrodyti gerai, tada man psichologiškai lengviau daryti, tarsi siekiu tokių rezultatų, o moterų trenerių figūros retai kuri daili būna, gal todėl užkabino Shaun T. Ir šiaip man vyriška kompanija smagesnė blush2.gif O tokių kaip KK prisižiūrėjau sporto klube kur nieko neveikia, vaikšto iš kampo į kampą ir didelį darbą primeta išsipuščiusios biggrin.gif

Mano vakarinė treniruotė baigta, insanity+abs 1 level+3x12 atvirkštinių atsilenkimų (gulint ant pilvo).
Atsakyti
Šiais laikais visas pasaulis pamišo dėl sveiko gyvenimo būdo. Žmonės pažįsta naujas metodikas, perprogramuoja ne tik savo treniruočių, fizinių krūvių, mitybos režimus, bet ir keičia savo kvėpavimą ir minčių eigą.
Nesakau, kad tai yra blogai, bet dauguma iki šiol nežino pačių paprasčiausių draudimų. Taigi, ko negalima daryti treniruočių metu?

1. Bėgioti rytais
Skirtingai nuo kitų punktų, šis, greičiausiai, yra rekomendacinio pobūdžio. Tikite Jūs savo bioenergetika ar ne, bet šis mokslas aiškiai teigia: išnagrinėjus žmonių bioritmus buvo nustatyta, kad sveikiausia bėgioti yra 20:00 – 22:00 val. tarpe, praėjus maždaug valandai po vakarienės. Po „pasilakstymo“ valgyti patariama ne anksčiau kaip po 40 minučių.

2. Bėgioti asfaltu
Asfaltas blogas tuo, kad praktiškai nesugeria smūgių, sukeliamų bėgiojant. Tai gresia jūsų blauzdiniams pėdų sąnariams, kelių ir dubens sąnariams ir netgi juosmeniui. Todėl, jeigu nėra galimybės bėgioti specialią dangą turinčiais bėgimo takais, bėgiokite parkuose, kur yra lygių takelių.

3. Bėgioti šaligatviais šalia kelio
Bėgimo metu suintensyvėja kvėpavimas ir pagreitėja medžiagų apykaita. Jeigu įkvepiate švarų orą, jūsų organizmas valosi ir rūpinasi tuo, kad kiekviena ląstelė gautų maksimalų leistiną deguonies kiekį. Užterštas automobilių išmetamosiomis dujomis oras užteršia organizmą, bėgimo metu veikiantį „dulkių siurblio“ režimu.

4. Treniruotis „skuduruose“
Tai reiškia, kad bėgimui turite išsirinkti ne senus marškinėlius, kurių „negaila išmesti“ bei šortus, užsilikusius spintoje nuo 9-os klasės. Neverta pirkti sportinio kostiumo iš 100% medvilnės: ji greitai sugeria prakaitą, limpa prie odos ir trikdo kvėpavimo procesą. Geriausia rinktis aprangą, kurios sudėtyje yra likros, poliesterio, elastano arba neilono. Tik tokia sportinė apranga gerai išsisaugos ir neišsitampys po mėnesio intensyvių treniruočių.

5. Sportuoti basomis
Sportuodami basomis, su kojinėmis ar netgi avėdami sportbačius plokščiu padu jūs didinate krūvi savo stuburui ir praktiškai garso greičiu verčiate dilti trapius slankstelius. Toks sportas ypač kenksmingas tiems, kurie turi problemų su kraujagyslėmis, kadangi minėtu atveju jos patiria dvigubai didesnį krūvį.

6. Gerti tada „kai norisi“
Apie tai, kad treniruočių metu gerti skysčius yra tiesiog būtina, žino visi. Tačiau tai netrukdo mums gerti „tik panorėjus“, o tai, labai intensyviai sportuojant, gresia dehidratacija (organizmas netenka skysčių). Jeigu Jūsų tokia perspektyva netenkina, įsiklausykite į profesionalių fiziologų patarimą ir padarykite 2-3 gurkšnius vandens kas 20 minučių. Net jei dar nemirštate nuo troškulio.

7. Naudotis antiperspirantu
Treniruočių metu žmogus stipriai prakaituoja – kūnas tokiu būdu aušinasi ir šalina šlakus. Organizmas nesugeba vykdyti savo funkcijų todėl, kad antiperspirantai labai sėkmingai trikdo minėtą procesą.

8. Klausytis grotuvų (pvz. MP3)
Kyla klausimas: „O kaip gi kitaip?“. Bent jau sumažinkite garsą. Kanadietis Viljamas Chodžetsas iš Albertos Universiteto išsiaiškino, kad fiziniai krūviai derinyje su garsia muzika anksčiau ar vėliau gali sukelti visišką klausos netekimą. Įvyksta tai, beje, netikėtai, o ne palaipsniui.

9. Blaškytis ir būti blogos nuotaikos
Iš dalies šis punktas panašus į 8-tą. Jeigu tu kalbiesi, žiūri TV arba mąstai apie pašalinius dalykus, tu blaškai (neleidi sportuoti) patį svarbiausią kontrolės organą – smegenis. Tokiu atveju smegenys „nestebi“ raumenų veiklos, jos pradeda „chaltūrinti“ ir treniruotės efektyvumas nukrenta praktiškai iki NULIO. Būtent todėl profesionalūs instruktoriai rekomenduoja treniruočių metu stebėti savo veiksmus ir pojūčius, „užmegzti su savo kūnu psichologinį kontaktą“.

10. Sportuoti pavargus
Jeigu neišsimiegojote arba esate pervargę, fizinis krūvis nesuteiks jokių pozityvių rezultatų. JOKIŲ! Viskas, ką galite gauti tokiu atveju – tai tik streso hormonų „išmetimo“ į kraują…
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2014 03 12, 22:43)
Man išvis treneris turi būti įkvėpėjas ir atrodyti gerai, tada man psichologiškai lengviau daryti, tarsi siekiu tokių rezultatų, o moterų trenerių figūros retai kuri daili būna, gal todėl užkabino Shaun T. Ir šiaip man vyriška kompanija smagesnė blush2.gif O tokių kaip KK prisižiūrėjau sporto klube kur nieko neveikia, vaikšto iš kampo į kampą ir didelį darbą primeta išsipuščiusios biggrin.gif

Mano vakarinė treniruotė baigta, insanity+abs 1 level+3x12 atvirkštinių atsilenkimų (gulint ant pilvo).


drinks_cheers.gif Man taip pat labai didelę motyvacijos dalį sudaro treneris, ko gero Shaun T ir Jillian man labiausiai patinka iš visų trenerių savo taip energetika (jei galima taip pavadinti biggrin.gif ) ax.gif

Laukine prerija apie keletą šių punktų net nebuvau pagalvojus, nors šiaip visai logiškai atrodo beveik visi smile.gif
Atsakyti
Begiojimas atfaltu , tikrai turi daug minusu. Antkaulio uzdegima turejau jau ne karta, butent nuo atfalto . smile.gif

O muzika as visad garsisi klasau , man jegu suteikia daugiau biggrin.gif
Atsakyti
KIM KARDASIAN net nepadaro kitų pratimų pilnai, trenerė atsirado biggrin.gif ai bet čia seni įrašai mirksiukas.gif

suoliukas vadinamas stepu, kainuoja su akcijomis apie 60 Lt. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 13, 09:22)
Begiojimas atfaltu , tikrai  turi daug minusu. Antkaulio uzdegima turejau jau ne karta, butent nuo atfalto .  smile.gif




Labas, kiek km per dieną šiais metais planuoji bėgioti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 13 kovo 2014 - 10:33
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 13, 08:07)

7. Naudotis antiperspirantu

8. Klausytis grotuvų (pvz. MP3)


Apie šituos nežinojau, dėkui. Visada muziką garsiausiai pasileidžiu bėgant, kaip ir KaraLindai, jėgų suteikia labiau smile.gif
Penktadienį startuoju su Insaniti cool.gif
Atsakyti
O kaip smagu radau pazistamu veidu ir siame puslapyje.
As jau kaip minejau kitoje temoje- varau keliais frontais : lauko tenisas, truputuka saleje + namai ( krosiukas + darbas namuose su savo turimu invenroriumi) BArbe Devyndarbe, bet kazkodel rezultatu nerasta lotuliukas.gif
Atsakyti
Laukinė prerija, įdomi informacija, o kaip tik mintyse rytinis bėgimas, nes vakare treniruotė, abiems vienu metu jėgų nepakaktų niekaip g.gif Ir dezodorantą prieš treniruotę naudoju. Na bus apie ką pamąstyt tikrai drinks_cheers.gif

Aš šįryt pasidariau foto, kad turėčiau "prieš". Tai buvo klaida. Nemaniau, kad taip prastai atrodau, nesistebiu kodėl į veidrodį visu ūgiu nežiūriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 03 13, 10:12)
drinks_cheers.gif Man taip pat labai didelę motyvacijos dalį sudaro treneris, ko gero Shaun T ir Jillian man labiausiai patinka iš visų trenerių savo taip energetika (jei galima taip pavadinti  biggrin.gif ) ax.gif

Laukine prerija apie keletą šių punktų net nebuvau pagalvojus, nors šiaip visai logiškai atrodo beveik visi  smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif man Shaun T ir Jillian labiausiai patinka. Bet dabar taip pat džiaugiuosi pradėjusi STRONGER treniruotes, daug naujų pratimų ir treneris man tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 13, 09:34)
KIM KARDASIAN net nepadaro kitų pratimų pilnai, trenerė atsirado biggrin.gif ai bet čia seni įrašai mirksiukas.gif

suoliukas vadinamas stepu, kainuoja su akcijomis apie 60 Lt.  4u.gif
Papildyta:
Labas, kiek km per dieną šiais metais planuoji bėgioti?  4u.gif

Sveika . Neplanuoju tiek daug begioti, kaip praitais metais , bijau sukust lotuliukas.gif bet vienu begimu 10 km tikrai planuosiu isbegti smile.gif begsiu kokius 3 kartus savaitei smile.gif bet as cia dbr taip sneku smile.gif o gali but kai pradesiu begioti, vel uzsikabliuosiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vasara_ @ 2014 03 13, 09:54)


Aš šįryt pasidariau foto, kad turėčiau "prieš". Tai buvo klaida. Nemaniau, kad taip prastai atrodau, nesistebiu kodėl į veidrodį visu ūgiu nežiūriu doh.gif

Tikrai ne klaida, as lb dziaugiuosi kad fotkinaus pries, dbr turiu su kuo palyginti . smile.gif kai pradesi matyt rezultatus , busi pati sau motyvacija smile.gif 4u.gif
Atsakyti