Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms

QUOTE(Dideja @ 2014 03 12, 09:30)
O kaip ir su kuo planuoji juos deveti?  smile.gif Apart dzinsu smile.gif Ar jie butu tinkami  , tarkim, prie kokio pencil sijono  g.gif  tongue.gif


tiesa sakant dar labai negalvojau, nes kol kas salta su jais smile.gif bet mano kuklia nuomone tiktu su pencilu net labai, kodel ne? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriziukas @ 2014 03 12, 10:35)
laba,

išsiunčiau atgal tarpininkei pakabuką, dar negavo, neįsivaizduoju kiek laiko gali iki USA keliaut.. g.gif  sake grąžins smile.gif


aciu uz info 4u.gif o kada issiuntet? kad orientuotis per kiek nueis daugmaz ax.gif
vat su batais pasirodo sudetingiau - reikia grazinti su dezute, o jos tai neber unsure.gif

ir tuo paciu ikelsiu broko foto

user posted image
user posted image
Atsakyti
As pasimetusi esu g.gif gavau Jcrew wedges ir nezinau -ar jos man tinka, ar reikia puse dydzio didesniu g.gif paziurekit blush2.gif plius truputi apspausta priekine dalis, gal kas tokias turit ir galit pasakyt is patirties -prasitampo ten kiek nors ar ne g.gif nzn, ka daryt, ar pasilikt ar ne....(aisku bus devimos be kojiniu)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 03 12, 11:50)
As pasimetusi esu g.gif gavau Jcrew wedges ir nezinau -ar jos man tinka, ar reikia puse dydzio didesniu g.gif paziurekit blush2.gif plius truputi apspausta priekine dalis, gal kas tokias turit ir galit pasakyt is patirties -prasitampo ten kiek nors ar ne g.gif nzn, ka daryt, ar pasilikt ar ne....(aisku bus devimos be kojiniu)

Dydis idealiai, manau, prasitemps. Arba kai jau planuosit autis, nuneskit batsiuviui pratempti, bet iskart po pratempimo reikia pradet avet, nes man grizo i ankstesne padeti oda. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 03 12, 11:20)
aciu uz info  4u.gif o kada issiuntet? kad orientuotis per kiek nueis daugmaz  ax.gif
vat su batais pasirodo sudetingiau - reikia grazinti su dezute, o jos tai neber  unsure.gif



na taip, su batais gal prastesnė situacija unsure.gif įtariu tarpininkės nepasilieka dežučių, nes užsiverstų kalnais save unsure.gif

išsiunčiau praeitą pirmadienį, dar negavau, kad nuėjo... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pumpica @ 2014 03 12, 11:50)
As pasimetusi esu g.gif gavau Jcrew wedges ir nezinau -ar jos man tinka


o koks čia dysis pas jus? kiek cm.pėdutė?

šiaip atrodo gražiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 03 12, 12:20)
o kada issiuntet? kad orientuotis per kiek nueis daugmaz  ax.gif


Aš kiek esu grąžinusi prekių į JAV, registruotu nukeliaudavo per max 8 dienas.

QUOTE(pumpica @ 2014 03 12, 12:50)
As pasimetusi esu g.gif

Pumpica, o Jums ne per siauros jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 03 12, 12:53)
Aš kiek esu grąžinusi prekių į JAV, registruotu nukeliaudavo per max 8 dienas.


Aciu, Temide 4u.gif o paprastu siunciat ar pirmenybiniu?
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 03 12, 13:12)
Aciu, Temide  4u.gif o paprastu siunciat ar pirmenybiniu?

Aš manyčiau, kad dėžutėse būtina grąžinti šiaip jei nepatinka ar dydis netinka, o brokuotiems batams šį sąlyga negalioja. Grąžinau brokuotus ilgaaulius batus, tiesa ne jcrew, jokios dėžutės nei aš, nei tarpininkė neturėjo.
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 03 12, 14:12)
Aciu, Temide  4u.gif o paprastu siunciat ar pirmenybiniu?

Pirmenybiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 03 12, 14:22)
Aš manyčiau, kad dėžutėse būtina grąžinti šiaip jei nepatinka ar dydis netinka, o brokuotiems batams šį sąlyga negalioja. Grąžinau brokuotus ilgaaulius batus, tiesa ne jcrew, jokios dėžutės nei aš, nei tarpininkė neturėjo.


bigsmile.gif o man sake, kad ne tik crew, bet ir jokia kita parduotuve nepriima atgal batu be dezuciu unsure.gif g.gif

QUOTE(Temidė @ 2014 03 12, 14:35)
Pirmenybiniu  smile.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 03 12, 15:44)
bigsmile.gif o man sake, kad ne tik crew, bet ir jokia kita parduotuve nepriima atgal batu be dezuciu  unsure.gif  g.gif

tai gal nuo tarpininkės priklauso bigsmile.gif ax.gif
Aš išsiunčiau, nes batų odos faktūra skyrėsi. Man pinigus grąžino, tai aš ir nesigilinau, ar tarpininkė į savo nuostolius tai nurašė, ar visgi grąžino ji batus į parduotuvę.
Bet jei įsigilinus, tai nesąmonė, kad brokuotus batus tik dėžutėse priima, nes bent jau ES batams suteikiama 24 mėnesių garantija, taigi defektas gali paaiškėti batus panešiojus, ir tikrai niekas negali reikalauti, kad tu laikytum dėžutes nuo batų. Manau, kad tarpininkės nenori sau darbo prisidaryti, todėl taip ir sako. Galima pačiam jcrew puslapy juk užklausti, net ir nuotrauką nusiųsti. Pažiūrėsit, ką atsakys.
Bet, jei tai būtų LT, jums dėl tokio defekto galėtų batų ir nepriimti, nes neaišku, ar tai gamyklinis brokas, ar jūs pati tą dėmę padarėte. Turėtų spręsti vartotojų teisių apsaugos institucija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 12 kovo 2014 - 16:17
QUOTE(linamog @ 2014 03 12, 12:28)
Dydis idealiai, manau, prasitemps. Arba kai jau planuosit autis, nuneskit batsiuviui pratempti, bet iskart po pratempimo reikia pradet avet, nes man grizo i ankstesne padeti oda. doh.gif

nu gal reiks bandyt pratampyt g.gif kazkaip pirma kart pasimeciau ar tinka man batai ar ne biggrin.gif

QUOTE(Kriziukas @ 2014 03 12, 12:44)

o koks čia dysis pas jus? kiek cm.pėdutė?

šiaip atrodo gražiai 4u.gif

cia yra 9.5 dydis, o mano peda 26 cm mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Temidė @ 2014 03 12, 12:53)

Pumpica, o Jums ne per siauros jos  g.gif

nu siek tiek taip g.gif bet man jos fainos, tai vat ir mastau ka daryt...
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 03 12, 16:12)
tai gal nuo tarpininkės priklauso bigsmile.gif  ax.gif
Aš išsiunčiau, nes batų odos faktūra skyrėsi. Man pinigus grąžino, tai aš ir nesigilinau, ar tarpininkė į savo nuostolius tai nurašė, ar visgi grąžino ji batus į parduotuvę.
Bet jei įsigilinus, tai nesąmonė, kad brokuotus batus tik dėžutėse priima, nes bent jau ES batams suteikiama 24 mėnesių garantija, taigi defektas gali paaiškėti batus panešiojus, ir tikrai niekas negali reikalauti, kad tu laikytum dėžutes nuo batų. Manau, kad tarpininkės nenori sau darbo prisidaryti, todėl taip ir sako. Galima pačiam jcrew puslapy juk užklausti, net ir nuotrauką nusiųsti. Pažiūrėsit, ką atsakys.
Bet, jei tai būtų LT, jums dėl tokio defekto galėtų batų ir nepriimti, nes neaišku, ar tai gamyklinis brokas, ar jūs pati tą dėmę padarėte. Turėtų spręsti vartotojų teisių apsaugos institucija.


tai vat neaisku kas labiau gina vartotojus ES ar Amerika. Nors kiek teko girdeti Amerikoj nereikia jokiu vartotoju teisiu, patys suinteresuoti neprarasti kliento ir be kalbu keicia ir priima ir t.t.
pas mus tai tikrai turbut reiktu irodineti doh.gif bet kad ten ne deme, ten oda nusilupus toj vietoj ir padas naujut naujutelis, matyti kad nenesioti. Kam man specialiai gadint batus reiktu biggrin.gif g.gif
Atsakyti