Įkraunama...
Įkraunama...

Jcrew mylėtojoms

QUOTE(pumpica @ 2014 03 12, 16:18)
nu gal reiks bandyt pratampyt g.gif kazkaip pirma kart pasimeciau ar tinka man batai ar ne  biggrin.gif
cia yra 9.5 dydis, o mano peda 26 cm mirksiukas.gif


ačiū, mąstau kokį dydį man imti su pėda 24,5 cm g.gif laukiu 7,5 balerinų, tikiuosi tiks, kažin basučių dydžiai atitinka lyginat su balerinom? g.gif

Didėja, labai gražu wub.gif marškinukai nuostabūs, su sijonuku tobulai atrodo wub.gif
Atsakyti
Gyte66 - puferis gerai atrodo, dydis tinka
Dideja - grazu, su kelnem garstyciu splavos man irgi itin grazus spalvinis derinys. Tik as kai darbe atsivaikstau su marskiniais, man tokio tipo marskiniu laisvalaikiu niekas neuzvilktu lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, siek tiek i tema, bet ne i tema paklausiu ax.gif Ar jcrew dzinsiniai marskiniai kazkiek tempiasi ar ne? Bandysiu pagal jcrew del kitos firmos orientuotis ax.gif Jei parasyta Cotton, be jokiu stretch ir pan., tai, matyt, nesitampo ne kiek? g.gif
Niekas nesat pirke is cwonder? blush2.gif Firma kazkaip su Tory Burch susijusi, pasirinkimas mazas, bet kai kas panasu i jcrew. Nusiziurejau situos
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 03 13, 10:47)
Merginos, siek tiek i tema, bet ne i tema paklausiu ax.gif Ar jcrew dzinsiniai marskiniai kazkiek tempiasi ar ne?


Kad turbut nelabai tampysis ax.gif sakyciau vers judesy 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2014 03 13, 11:59)
Kad turbut nelabai tampysis  ax.gif sakyciau vers judesy  4u.gif


Na, reiskia man netinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 03 13, 11:04)
Na, reiskia man netinka ax.gif


turiu tokius jcrew dzinsinius (chambray popover) ant ribos. Tai rankas nuleidus netgi laisvoki atrodo, bet va jeigu reikia rankas pakilnot ar panasiai tai pasijaucia. Nesioti galima, bet vis tiek sioks toks diskomfortas. Tik kad siaip man jie labai faini tai nekreipiu demesio i tai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, aciu visoms uz komentarus del popover smile.gif 4u.gif

Lauksiu db vasaros ir silumos smile.gif

Nors jie visai gerai ziurisi ir po melynu factory svarku, derinyje su melynom kelnem, tik foto jau nedejau, nes labai tamsi gavosi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2014 03 13, 11:47)
Niekas nesat pirke is cwonder? blush2.gif

Aš turiu nemažai rūbų CWonder 4u.gif O džinsiniai marškinukai nesitampo schmoll.gif Man vieni net pasitraukė išskalbus šiek tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 03 13, 11:19)
Aš turiu nemažai rūbų CWonder 4u.gif O džinsiniai marškinukai nesitampo schmoll.gif Man vieni net pasitraukė išskalbus šiek tiek g.gif


Bet tai kokiu fainu rubu yra bigsmile.gif oi Zaraza kam uzrodei dar viena "liga" doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2014 03 13, 12:19)
Aš turiu nemažai rūbų CWonder 4u.gif O džinsiniai marškinukai nesitampo schmoll.gif Man vieni net pasitraukė išskalbus šiek tiek g.gif


O kaip rubu kokybe? g.gif Kol kas nusiziurejau tik verini ir pavadeli suniui blush2.gif Na, ir batu su banginiu laukiu kol kaina nuleis biggrin.gif
Papildyta:
Tikiuosi, moderator labia neuzpyks, kad siek tiek nuo temos nukrypom doh.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kas turit tokį megztuką? įdomu, kaip ilgis jo? nėra labai trumpas?http://factory.jcrew...p;bmUID=khLYbGp
Atsakyti
Gal kuri turite JCrew Emma ballet flats? Ar tiktu platesnei pedai?
Atsakyti