Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant II

Labas, merginos,
skaitau temą seniai, bet vis neprisijungiu.
Man irgi aktuali mitybos tema, sportuoju seniai, seniai esu vegetarė. Baltymų sumetimais pradėjau valgyti kiaušinius.
Šiandien sportavau vidurdienį, po sporto valgiau: laukinius ryžius su garintais brokoliais/ žiediniais kopūstais/ cukinija, pagardinau alyvų aliejum ir parmezano sūriu.
Pavakare - žalia arbata ir migdolai.
Vakare- daug salotų: lapai (įvairūs), agurkas, pomidoras, paprika, cukinija, moliūgų aliejus/citrina.
Duoniukas ir liet.varškės sūris.
Žolelių arbata.

Ryt pusryčiams galvoju grūdėtą varškę su bananu ir kiviu valgyt.
Pietums, jei niekas nesikeis bus pupelių sriuba ir cukinija troškinta.

Papildų negeriu, bet eisiu tikrintis kraują, nes pavasariškai nuvargus jaučiuosi.
Atsakyti
Šiandien vakarienei buvo varškėčių blyneliai iš liesos varškės su mėtų arbata (po vakarienės sportuoju) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2014 03 13, 22:28)
Labas, merginos,
skaitau temą seniai, bet vis neprisijungiu.
Man irgi aktuali mitybos tema, sportuoju seniai, seniai esu vegetarė. Baltymų sumetimais pradėjau valgyti kiaušinius.
Šiandien sportavau vidurdienį, po sporto valgiau: laukinius ryžius su garintais brokoliais/ žiediniais kopūstais/ cukinija, pagardinau alyvų aliejum ir parmezano sūriu.
Pavakare - žalia arbata ir migdolai.
Vakare- daug salotų: lapai (įvairūs), agurkas, pomidoras, paprika, cukinija, moliūgų aliejus/citrina.
Duoniukas ir liet.varškės sūris.
Žolelių arbata.

Ryt pusryčiams galvoju grūdėtą varškę su bananu ir kiviu valgyt.
Pietums, jei niekas nesikeis bus pupelių sriuba ir cukinija troškinta.

Papildų negeriu, bet eisiu tikrintis kraują, nes pavasariškai nuvargus jaučiuosi.



Labai malonu matyti esant vegetarę - aš porą metų nevalgau mėsos, intensyviau sportuoti pradėjau prieš pusmetį, tai idėjos, kaip palepinti savo organizmą po/ prieš sportą, man labai svarbios smile.gif

Šiaip iki sportavimų nemėgau riešutų - dabar džiaugiuosi atradusį, jog jie idealiai tinka kartu su salotom - aš tik porą min. ant sausos keptuvės pakepinu, kad būtų minkštesni. Kartu įdedu linų sėmenų, saulėgrąžų, sezamo sėklyčių - tai ir žarnynui gerai.

Papildams sakau griežtą NE - chemijos organizmai, manau, ir taip gauna per daug sad.gif renkuosi natūralius būdus stiprint organizmą - pvz., geriu cinamono + medaus + truputį pipirų arbatą (stiprina imunitetą, greitina medž. apykaitą), vartoju daug žolių (kiekviena skirtingai, bet teikia naudos tiek geležies, tiek kalcio pavidalu).

Dar laaaaabai nekukliai valgau ankštines daržoves (žiemą - avinžirniai, pupos, lešiai,etc., vasarą žirneliai, šparaginės, ...), avokadus, bananus.

Jei sugebėčiau atsisakyti miltų (kiaušinienė man yra mano narkotikas) ir duonų (sumuštiniai, sumuštiniai ... velnio išmislas), tai labai savim didžiuočiaus smile.gif
Atsakyti
MB negali atsidžiaugt jo pietumis į darbą. Kadangi abu sportininkai, abu prisižiūrim mitybą. Nesinori pridėt šlamtmaisčio, o kažką normalaus ir sotaus pagamint pietums nevisada bespėju. Taigi dažniausiai paskutiniu metu perku grūdėtą auksės sumuštinių duoną, dedu ten pilna iceberg salotų, agurkų, sūrio gabalėlį, ir vietoj kokios dešrytės dedu vištienos krūtinėlės pakeptos thumbup.gif labai sotu ir sveikiau už paprastus sumuštinius.

Pati pamėgau dabar valgyti vištienos troškinį su įvairiausiomis daržovėmis. Šparagai, kukurūzai, pupelės, paprikos, salierai ir t.t. Dar susirandu kartais kokį padažiuką be krakmolo normalesnės sudėties,omnomnom ax.gif

Vakar viriausi sriubą. Tik burokėliai, morkos ir vištienos krūtinėlė. Na ir prieskonių pagal skonį. Bulvių niekad į sriubas nebededu, senai atpratau ax.gif

Saldžiosios bulvės buvo mano atradimas. Nors košė man neskanu ir bulvių košei neprilygsta tikrai, bet pvz supjaustytos lazdelėmis, apibarstytos saldžiąja paprika ir rozmarinu, bei pašlakstytos alyvuogių aliejumi ir pakeptos orkaitėje, labai skanu. Tiesiog, be nieko, arba su kitomis daržovėmis smile.gif saldžioji bulvė labai sveikas ir naudingas reikalas, kaip daržovė turinti ir nemažai baltymų.

Prieš treniruotę kartais valgau angliavandenių užtaisą. Verdu apvaliuosius ryžius 50/50 santykiu vanduo/pienas, dedu šaukštelį medaus, cinamono ir įpjaustau bananą. Primena vaikystę, labai skanu, greit virškina bent jau man, ir po to pilna jėgų treniruotėje.
Atsakyti
Norėjau dar paklausti, ar teisybė, jog pusryčiams labai gerai yra košės? kaip ten sako, ryte angliavandeniai, vakare baltymai..., taip? gal papasakosit, gal kokių košių atradimų turit? smile.gif

[/B]Pumpum, nepasakokit apie sumuštinius, o tai neišlipsiu iš tos balos:D (kitą vertus, gal per daug save varžau, iš taip išeina.... :/)
Atsakyti
QUOTE(noriu_keliauti @ 2014 03 14, 11:47)

Jei sugebėčiau atsisakyti miltų (kiaušinienė man yra mano narkotikas) ir duonų (sumuštiniai, sumuštiniai ... velnio išmislas), tai labai savim didžiuočiaus smile.gif



kiaušinienę kepuir be miltų ir be pieno, puikiai gaunasi:)
Atsakyti
Aš šį rytą pradėjau ryžių dribsnių koše su 1% pienu ir vandeniu 60/40, linų sėlenom su džiovintom slyvom ir uogienės šaukšteliu. Pasaka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu_keliauti @ 2014 03 14, 10:54)
Norėjau dar paklausti, ar teisybė, jog pusryčiams labai gerai yra košės? kaip ten sako, ryte angliavandeniai, vakare baltymai..., taip? gal papasakosit, gal kokių košių atradimų turit? smile.gif

[/B]Pumpum, nepasakokit apie sumuštinius, o tai neišlipsiu iš tos balos:D (kitą vertus, gal per daug save varžau, iš taip išeina.... :/)

Teisybė. Neturiu košių atradimų. Va ta ryžiu nebent. O taip avižines rytais valgau, labai sveika ir naudinga.
Juoda duona su grūdais 1 riekutė kartais nieko blogo nepridarys. Yra ir ten naudingų medžiagų. Atsisakyt reiktų nebent varžyboms ruošiamasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 14, 11:58)
kiaušinienę kepuir be miltų ir be pieno, puikiai gaunasi:)


O kaip jūs darot?
Atsakyti
QUOTE(noriu_keliauti @ 2014 03 14, 11:21)
O kaip jūs darot?

tiesiog išplakam kiaušinio baltymus, įmušam vieną trynį, ir kepam biggrin.gif aš dar vištienos krūtinėlės įpjaustau arba kalakutienos faršo dedu. ir su salotom bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
skaitau jūsų temą ir visas kitas susijusias su sportu smile.gif pati sportuoju, bet neintensyviai, maistą ir stengiuosi prisižiūrėti, bet pasitaiko visokių nukrypimų blush2.gif begalo žaviuosi pumpum, visuose temuose viską paaiškina, pataria po 10kartų tapatį thumbup.gif Šaunuolės visos kas prisižiūri, juk moteris tokia ir turi būti 4u.gif
Turiu maltos mėsos, ir nesugalvoju ką skanaus, neišbandyto ir sveiko galėčiau pasigaminti, gal jūs turit minčių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(herber @ 2014 03 14, 14:20)
Sveikos merginos 4u.gif
skaitau jūsų temą ir visas kitas susijusias su sportu smile.gif pati sportuoju, bet neintensyviai, maistą ir stengiuosi prisižiūrėti, bet pasitaiko visokių nukrypimų  blush2.gif begalo žaviuosi pumpum, visuose temuose viską paaiškina, pataria po 10kartų tapatį thumbup.gif Šaunuolės visos kas prisižiūri, juk moteris tokia ir turi būti 4u.gif
Turiu maltos mėsos, ir nesugalvoju ką skanaus, neišbandyto ir sveiko galėčiau pasigaminti, gal jūs turit minčių? g.gif

Ačiū 4u.gif
aš darau mėsos maltinius orkaitėje, įdarytus špinatais, morkomis, žirneliais, galima truputėlį sūrio 4u.gif
Atsakyti