Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant II

QUOTE(noriu_keliauti @ 2014 03 15, 13:24)
Na, as miltu nedaug dedu, bet jeigu i kiausiniu plakini ipyli pieno ir nenori, kad iseitu omletas, tie miltai taip fainai "sulipdo" mase, tad koki pamiroda, varskes surio gabaliuka kartu kepi... toks it apkepas iseina.

Visur matau rasant, kad tik baltymus + 1 tryni naudoja, o tai kur kitus trynius- ismetat? o kodel? smile.gif man taip gaila maista ismetinet, gal kuri kur kitur panaudojat?
Papildyta:
sveika likimo sese biggrin.gif as tai leidziu sau kava isgert su 1 s. cukraus (arba be cukraus, bet su pieno slakeliu). karta per diena nieko baisaus. su medum man tikrai neskanu - ir medus sugadintas, ir malonumo ner.

Pastebejau, kad jei neleidziu sau tu batonu kokias 3-4 dienas is eiles, tai po to ir nesinori. reikia tik pradines valios. gal ir jus pabandykit;)

Kam išmest trynį jei kitur suvalgysi? biggrin.gif trynys turi 60 proc dienos cholesterolio normos. Tačiau tuo pačiu kaip ir sakė turi daug naudingų medžiagų, vitaminų. Todėl 1 trynį suvalgom. Bet jei valgyt pilnai su visais tryniais, tai tampa ganėtinai kaloringu ir riebiu sunkiai virškinamu maistu, o vien baltymas labai puikus reikalas biggrin.gif aš trynius šunims atiduodu, jiems galima lotuliukas.gif
Atsakyti
Na dar į kiaušinio temą smile.gif jei pati prisižiūri maistą, tai vaikams ar sutuoktiniui galima šventę padaryti biggrin.gif
http://www.15min.lt/...nius-724-401293
Papildyta:
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 17:30)
...Bet jei valgyt pilnai su visais tryniais, tai tampa ganėtinai kaloringu ir riebiu sunkiai virškinamu maistu,...

man suvalgius daugiau trynių tikrai ir skrandis apsunksta, ir rūgštys ima kilti doh.gif
Papildyta:
ar vartojate konservuotas namines daržoves? kokius sūrius (džiugą, pelėsinį ar pan.)?
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2014 03 15, 17:57)
Na dar į kiaušinio temą smile.gif jei pati prisižiūri maistą, tai vaikams ar sutuoktiniui galima šventę padaryti biggrin.gif
http://www.15min.lt/...nius-724-401293
Papildyta:

man suvalgius daugiau trynių tikrai ir skrandis apsunksta, ir rūgštys ima kilti doh.gif
Papildyta:
ar vartojate konservuotas namines daržoves? kokius sūrius (džiugą, pelėsinį ar pan.)?

ką tik pigesnę džiugo versiją patarkavau ant salotų truputėlį. biggrin.gif pelėsiniai fui, o ir nieko gero, kiek žinau. valgau dar varškės sūrį, arba saldaus pieno sūrį rokiškio gamybos. varškės turbūt sveikiau, bet jau tas saldaus pieno tai kažkokia pasaka, pasilepinu kartais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 18:44)
ką tik pigesnę džiugo versiją patarkavau ant salotų truputėlį.  biggrin.gif

kokią? smile.gif
Atsakyti
Ereba,
taip, sūrius valgau, įvairus: varškės, mozarelą, parmezaną (ir "Džiugą" liet.), kartais brinzą ir fetą (bet itk tą tikrąją, avių/ ožkų pieno), kartais, nedažnai mėlyną pelėsinį (u-kepėlėm, ar taip), kartais ožkos su baltu pelėsiu (kokiam šventiškam patiekalui). Kartais Edam'o fermentinį.
Daugiausiai namuose suvalgom lietuviško varškės sūrio, kieto (parmezaninio) ir mozarelos.
Lietuviškas varškės sūris folijoje keptas su pipiriukais, česnaku, čiobreliais ir medaus šaukštu yra puiki vakarienė.
Atsakyti
As visiskai jokio surio nevalgau biggrin.gif fui neskanu . O del kiausinio tryni gera minti davei kad suniui atiduot, o as ismesdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 15, 20:37)
As visiskai jokio surio nevalgau biggrin.gif fui neskanu . O del kiausinio tryni gera minti davei kad suniui atiduot, o as ismesdavau biggrin.gif

PAskui sunys uz mus geriau atrodys. Gi sunims nuo kiausiniu kailis blizga labia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 15, 21:21)
PAskui sunys uz mus geriau atrodys. Gi sunims nuo kiausiniu kailis blizga labia  biggrin.gif

Mano šunys už mane ir valgo geriau ir atrodo geriau jau senai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ereba @ 2014 03 15, 19:00)

nepamenu, bet labai skanus thumbup.gif kai netingėsiu iki šaldytuvo nurėpliot pasakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 21:55)
Mano šunys už mane ir valgo geriau ir atrodo geriau jau senai  lotuliukas.gif




Taip? user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo "Ramune": 15 kovo 2014 - 22:17
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 21:55)
nepamenu, bet labai skanus  thumbup.gif  kai netingėsiu iki šaldytuvo nurėpliot pasakysiu  lotuliukas.gif

ok, įsidėmėsiu ateičiai wink.gif
Atsakyti
Spengla, aciu uz keksiuku recepta, labai sugunde, nurims audra, eisiu produktu ir bandysiu sekmadienio vakarui:)

Bandysiu prastumt kiausinio trynius katei. Manoji tokia keista, valgo keisciausius dalykus, gal patiks..

O varskes surius (ypac, kaip kuri minejot, paprieskoniuota, folijoj pakepta) tai labai megstu. Dziugu "lipinu" salotas (dedu negausiai, labai skanu). Uzeina fetos etapu. Retai, bet naudoju fermentini. Zodziu, surius valgau:)
Atsakyti
Vaikai pas uosviene isvesti, tai sis savaitgalis su sveika mityba kazkaip prasilenke doh.gif Su vyru vuienudu jau taip seniai buvom like. Ir vynu, ir ledais, ir sokoladu pasilepinom doh.gif Na nieko, svarbu kad tik kartais taip nutinka. Uztat labai pailsejom nuo pastovaus triuksmo smile.gif
Galvojau bent jau pabegiosiu, nu bet kad toks oras unsure.gif verysad.gif
QUOTE(spengla @ 2014 03 15, 15:20)
Vakar vakarienei kepiau daržovių ir sūrio keksiukus be miltų:

Užkandžiui po sporto man labai patinka makadamijos ir graikiniai riešutai, nes užkandžio prisireikia kai sportuoju tarpe tarp darbų, apie vidurdienį.


Bandysiu ir as sita receptuka, dekui 4u.gif

O man trenere riesutu leidzia tik labai labai nedaug. Siaip as irgi juos labai megstu. Ir zemes, ir anakardziu, ir migdolai labai skanu thumbup.gif

QUOTE(Pumpum @ 2014 03 15, 17:30)
aš trynius šunims atiduodu, jiems galima  lotuliukas.gif

Gera mintis, kazkaip niekada nepagalvodavau. O kiek per savaite tryniu gali suest suo? Bijau, kad paskui kokiu viduriu nepaleistu biggrin.gif
Atsakyti