Įkraunama...
Įkraunama...

Išlaidos maistui

Man tai baisu ir skaičiuoti, kiek išleidome, nes paskutinę savaitę kaip reikiant lepinom skrandžius. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2014 04 02, 13:30)
kiek asmenų šeima?

dėl darbo nešimosi,tai pabandyk pradėt taip kartą į sav kurią dieną visada neštis, daugiau kitą įjung, pamažu įprasi gal.



Esame 2 suaugę.
Dėl nešimosi tai bandžiau planuotis vakaro meniu kažką tokio, ką būtų skanu valgyti kitą dieną šaltą ar šildytą mikrobangėje. Tačiau šiuo klausimu labai pritrūkstu fantazijos, nes dauguma patiekalų šildyti mikrobangėje man tampa nevalgomi,guminiai ir beskoniai (namuose šildau keptuvėje/puode ir viskas ok), o vakarienei visada gaminu kažką šilto. Na užburtas ratas kažkoks..

Gal kas galėtų pasidalinti ką nešatės į darbą pietums? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2014 04 02, 11:41)
Esame 2 suaugę.
Dėl nešimosi tai bandžiau planuotis vakaro meniu kažką tokio, ką būtų skanu valgyti kitą dieną šaltą ar šildytą mikrobangėje. Tačiau šiuo klausimu labai pritrūkstu fantazijos, nes dauguma patiekalų šildyti mikrobangėje man tampa nevalgomi,guminiai ir beskoniai (namuose šildau keptuvėje/puode ir viskas ok), o vakarienei visada gaminu kažką šilto. Na užburtas ratas kažkoks..

Gal kas galėtų pasidalinti ką nešatės į darbą pietums? 4u.gif

na jei permestum pirmus temos psl ar seną temą nežinau kur ten buvo nemažai idėjų nešimuisi į darbą..

man asmeniškai nekyla problemų pasišildyti mirkobangėj, aš kaip tik nemėgstu keptuvėj šildyt, apekpa papildomai ar dar kas, papildomas plovimas, nepatinka..

aš pati nešuos ką gaminau prieš tai vakare, ar tai būtų plovas,guliašas koks, višitenos verinukai su ryžiais pvz. sriuba, kotletas.. tą valgau šaltą su daržovėm.
patinka pasidaryt įvariias makaronų salotas. išsiverdu makaronų iš vakaro, išsikepu ar išsiverdu vištienos krūtinėlę, irtada susipjaustau, dar plius paprikos, agurko, kokių konc, kukurūzų, vištiena, makaronai, majonezas.
salotos su tunu. atsinešu atskirai indelyje, prieš valgant viską susimaišau.
bet kokios mėgiamos salotos+rūkyta žuvis.
galų gale sumuštinis..
Atsakyti
Arba dar vienas variantas - neštis iš namų maistą termose. Tada bet kokį maistą ryte galima pasišildyti keptuvėje/puode ir pietums valgyti dar šiltą. g.gif
Atsakyti
Dviese kovo mėn. maistui išleidom 850 lt. Pietus valgėm darbe ir namie, kavinėse lankiausi tik aš porą kartų, bet nurašiau prie pramogų biggrin.gif Ir daugiau jau niekaip negalėtume sutaupyti, nebent maisto 'sveikumo' sąskaita, nesipirkom praktiškai jokio nereikalingo maisto ir/ar saldumynų, pirkom pigius, paprastus produktus. Išvada: daug valgom biggrin.gif
Atsakyti
Skaiciuojam ka mes isleidom (2 suauge):

Maisto produktai - 475 lt
Maistas kavinese, vaises i svecius ir pqn. - 257 lt doh.gif doh.gif doh.gif
Skanumynai, uzkandziai - 144 lt doh.gif
Pietus darbe - 18 lt
Vyro alus - 29 lt

Suma sumarum - 924 lt/men doh.gif apie 30lt/d
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 04 02, 16:52)
Išvada: daug valgom biggrin.gif


Eikit jau.Isvada-maistas pabrango.
Ir brangsta akyse,paziurekit kaip puciasi pieno produktu kainos doh.gif
Ir kaip makse kieveina ketvirtadieni po truputi,nemaciom-negirdom kainas kelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 03 balandžio 2014 - 15:22
sveikutes , net neskaiciavau kiek isleidziu , bet teoriskai maziau nei anksciau , nes daug pirkta kitu dalyku ( ne maisto produktu ) , gaminu namie , I darbuka maista nesuos -valgau du kartus tai buna sriuba ir antras kazkoks , arba salotos tokios ukiskos , nes mase namie produktu like stiklainiuose 4u.gif
Atsakyti
Tikrai pabrango, ir dėl pieno produktų pritariu. Dabar pradėjom pirkti Norfoj, ten varškė, tunas pigiau. Kruopų užsiperkam su akcija, kiaušinius 'narve auginamų vištų' perkam, šaldytų daržovių prištabeliuojam pilną Minsko šaldiklį, kai būna akcija, vištos krūtinėlei jau turim pažįstamą pardavėją Urme, tai po 11,9 Lt/kg perkam.. Dar prieskoniai, arbata, aliejus, viena kita šviežia daržovė, vaisius ar koks adžikos indelis, na ir viskas blink.gif Bet be 150-200 Lt savaitinis apsipirkimas niekaip schmoll.gif
Atsakyti
Pastebėjau, kad mažiau pradėjom leisti pinigus, kai aplenkiam Maximą. unsure.gif
Viena priežastis - Maximoj tikrai daug kas brangiau gaunasi. Iš pieno produktų perku tik sviestą ir grietinę, rečiau pieną, tai Norfoje man pigiau išena. O perku to paties gamintojo. cool.gif
Antra - norfoje pasirinkimas ne toks platus, gal net skurdesnis kas nors įvardintų. O man geriau - akys mažiau mato pagundų, nuperkam tik tai kas būtina ir viskas. Ypač kas liečia visokius užkandžius, sūrius ir tt. Norfoje jų nepastebim, tai ir neperkam. Bet nuo to neliekam alkani. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2014 04 03, 18:51)
Tikrai pabrango, ir dėl pieno produktų pritariu. Dabar pradėjom pirkti Norfoj, ten varškė, tunas pigiau. Kruopų užsiperkam su akcija, kiaušinius 'narve auginamų vištų' perkam, šaldytų daržovių prištabeliuojam pilną Minsko šaldiklį, kai būna akcija, vištos krūtinėlei jau turim pažįstamą pardavėją Urme, tai po 11,9 Lt/kg perkam.. Dar prieskoniai, arbata, aliejus, viena kita šviežia daržovė, vaisius ar koks adžikos indelis, na ir viskas  blink.gif  Bet be 150-200 Lt savaitinis apsipirkimas niekaip  schmoll.gif


o zoleliu pacios uzaugintu neitu pakeist I tuos parduotuvinius prieskonius?
nes realiai tai viisi misiniai,kai paskaitai ju sudeti,tai viso labo zoliu misinys.

Savaitei 150-200 lt,tai sakyciau lb netgi liuks suma dar palyginus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 04 03, 21:45)
o zoleliu pacios uzaugintu neitu pakeist I tuos parduotuvinius prieskonius?
nes realiai tai viisi misiniai,kai paskaitai ju sudeti,tai viso labo zoliu misinys.

Savaitei 150-200 lt,tai sakyciau lb netgi liuks suma dar palyginus thumbup.gif


Man neišeina pačiai taip išdžiovinti žoleles, nors dziovinu vaisių dziovykleje. Beto reikia proporcijas žinoti kaip kokį mišinį gaminti.

O man tokia suma savaitei tai prabanga. Jei čia dar dviems asmenims...
Bet kiekvienam savo.
Atsakyti