Įkraunama...
Įkraunama...

"Invalidai"

QUOTE(Riuriu @ 2008 02 13, 09:48)
Todel, kad policijos pareigunu didelis trukumas. Kiek bylu uzmestu guli ir gules amzius, kiek viesosios tvarkos pazeideju, banditu, manjaku ir tt... nesugauta, kiek vyru musanciu zmonas nenubausti ir tt ir pan. O dar tokiais, na sorrry, tikrai niekais uzsiiminet... ne Lietuvai cia deja  unsure.gif

Kaip ir daugely sriciu - netvarka ir tiek.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 02 13, 11:44)
1.O tau pakiltų ranka primušti rateliuose sėdintį žmogelį ?

2.Patikėk tikrai jų yra daug, bet dėl tokių "gudručių" kaip tu, žmonės geriau lieka namie, kad pataupytų ir taip niekam tikusios sveikatos likučius.

1. Nesupratau blink.gif , o kas čia sėdi rateliuose? g.gif Tie kurie čia nufotografavę deda nuotraukas? Už ką čia rateliuose sėdintį mušti?
2. Pala, o čia kokia aš "gudrutė"? bigsmile.gif Man regis nei neįgaliųjų rateliuose mušu nei užstatau jų vietų, truputėlį rink žodžius...Ar Tamsta čia dėl nėščių moterų putoji? bigsmile.gif Na neduota to vyrams, ką čia diskutuoti
irnesakyk.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...php?id=15792391 stai labai tinka sis video i musu forumo tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 13, 19:26)
1. Nesupratau  blink.gif , o kas čia sėdi rateliuose?  g.gif Tie kurie čia nufotografavę deda nuotraukas? Už ką čia rateliuose sėdintį mušti?
2. Pala, o čia kokia aš "gudrutė"?  bigsmile.gif  Man regis nei neįgaliųjų rateliuose mušu nei užstatau jų vietų, truputėlį rink žodžius...Ar Tamsta čia dėl nėščių moterų putoji?  bigsmile.gif Na neduota to vyrams, ką čia diskutuoti
irnesakyk.gif

Vargšelė. Atsiprašau ponia invalide jeigu kas ne taip.
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2008 02 13, 20:43)
http://www.delfi.lt/...php?id=15792391 stai labai tinka sis video i musu forumo tema  4u.gif

Saunuoliai thumbup.gif Daugiau tokiu akciju, gal kaipnors susiprastu tada zmones ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 02 14, 14:09)
Saunuoliai thumbup.gif Daugiau tokiu akciju, gal kaipnors susiprastu tada zmones ax.gif


cia tikrai didele problema, mums daznai tenka kviestis policija, kai net kieme buna uztatyta musu vieta.. unsure.gif
Atsakyti
Viskas cia ok, invalidu vietos invalidams. Man tik kliuna, kad zmones pirstais bado prabangias masinas invalidu vietose, o parudijusias apeina. Nesupratau- koks skirtumas. Tai jei turi menka masina, bet sveikas kojas- gali ramiai statyti, nes visi turi uzjausti jei ne del invaliudumo, tai del biednystes??? Man labai neskaniai atrodo stambiu planu filmuojamas mersas, kai salia kazkokie kledarai uzima ne maziau vietu, skirtu invalidams. O be to- jei jau masina prabangi, tai vairuotojas turi buti storas-drutas? Nelaimes bet kam gali nutikti.... Vienas gal buity paslydo nesekmingai, kitas prabangiam Sveicarijos kurorte, visi gali tapti invalidais, deja...

Zodziu, as uz vienodas taisykles visiems. O toks prabangiu automobiliu rankiojimas reportazams ir nuotraukoms panasus i kazkieno bambesius ir nepasitenkinima, kad nesukure komunizmo musu seneliai.
Atsakyti
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 14, 15:20)
.... Vienas gal buity paslydo nesekmingai, kitas prabangiam Sveicarijos kurorte, visi gali tapti invalidais, deja...


Na, kad įgytum teisę automobilį statytis neįgaliųjų vietose, reikia begales popierių susitvarkyti ir med. komisiją pereiti, o kiekvienas pirštą įsipjovęs galvoja, kad jau gali naudotis šia lengvata(?). O gal norėtum pasiimti mano neįgalumą ? Mielai atiduočiau, sutikčiau netgi pėsčias vaikščioti(kaip senais gerais laikais).
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 02 13, 09:44)
Reikalingas ženklas ir žyma tech.pase - Rankinis valdymas.


Užsidėti ženklą "gali" bet kas, o jei patikrins ar nesi melagis užteks pažymėjimą parodyti, nebūtina ta rankinis valdymas atžyma. Ne visiems neįgaliesiems reikalingas rankinis valdymas. O jeigu veža neįgalųjį irgi gali naudotis lengvatomis ir užsidėti ženkliuką.

O dėl nėščiųjų, tai jei jau tikrai prastai jaučiasi tai nėr ko į parduotuves ir eiti, pakentės truputį ir galės apsipirkinėti sočiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papooga: 14 vasario 2008 - 15:01
QUOTE(Palemonas @ 2008 02 14, 15:36)
Na, kad įgytum teisę automobilį statytis neįgaliųjų vietose, reikia begales popierių susitvarkyti ir med. komisiją pereiti, o kiekvienas pirštą įsipjovęs galvoja, kad jau gali naudotis šia lengvata(?). O gal norėtum pasiimti mano neįgalumą ? Mielai atiduočiau, sutikčiau netgi pėsčias vaikščioti(kaip senais gerais laikais).


As apie ta pati- net ir turtingi zmones buna invalidais. Su visais popieriais, jei Jums nuo to lengviau ant sirdies. O Sveicarijos kurortuose imanoma ne tik pirsta isipjauti, bet ir spranda nusisukti, deja. Pinigai nepadeda issipirkti nuo negalios. Pazistu turtinga, bet labai smarkiai serganti zmogu su laaabai brangiu automobiliu. Isivaizduoju, kai jam butu nemalonu ir skaudu, jei kruva "gedintoju" fotografuotu jo masina, deliotu i interneta. Tokie pagiezingi tik save matantys "aktyvistai" man ir kliuna.

Beje, mano abu tevai invaliduma turi, turi teise statyti masina i invalidu vietas. Bet net gedinasi i jas statyti, nes masina turi puse bedos. Mat visada gali atsirasti piktu zmoniu su pigesniais auto, kurie akis jiems imtu kabinti. Ka jiems patartumet daryti- kaisioti visiems savo invalidumo pazymejimus, rekauti, kad serga jie, diagnozes skelbti visam pasauliui? Jei prireikia, jie parodo pazymejimus pareigunams (kol kas gal ir nereikejo, nes pareigunai civilizuotesni, nei tokie "kovotojai" uz invalidu teises").

Uzjauciu visus invalidus ir sergancius- tiek turtingus, tiek ne.

Jus ne man, Jus sau atsakykit- jus nervina sveikieji, statntys i neigaliuju vietas, ar jus nervina turtingi (sveiki ar ne) parkuojantys specialiose vietose. mirksiukas.gif

Beje, apie specialias vietas nesciosm ir mamoms su gavedomis mazu vaiku seniai vertetu pagalvoti. Tikrai sudetinga ristis su pilvu per aikstele kelis simtus metru, kai dar reikia suziuret aplink zujancius mazius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa159: 14 vasario 2008 - 15:27
QUOTE(alfa159 @ 2008 02 14, 15:58)
As apie ta pati- net ir turtingi zmones buna invalidais. Su visais popieriais, jei Jums nuo to lengviau  ant sirdies. O Sveicarijos kurortuose imanoma ne tik pirsta isipjauti, bet ir spranda nusisukti, deja.  Pinigai nepadeda issipirkti nuo negalios. Pazistu  turtinga, bet labai smarkiai serganti zmogu su laaabai brangiu automobiliu. Isivaizduoju, kai jam butu nemalonu ir skaudu, jei kruva "gedintoju" fotografuotu jo masina, deliotu i interneta. Tokie pagiezingi tik save matantys "aktyvistai" man ir kliuna.

Beje, mano abu tevai invaliduma turi, turi teise statyti masina i invalidu vietas. Bet net gedinasi i jas statyti, nes masina turi puse bedos. Mat visada gali atsirasti piktu zmoniu su pigesniais auto, kurie akis jiems imtu kabinti. Ka jiems patartumet daryti- kaisioti visiems savo invalidumo pazymejimus, rekauti, kad serga jie, diagnozes skelbti visam pasauliui? Jei prireikia, jie parodo pazymejimus pareigunams (kol kas gal ir nereikejo, nes pareigunai civilizuotesni, nei tokie "kovotojai" uz invalidu teises").

Uzjauciu visus invalidus ir sergancius- tiek turtingus, tiek ne.


Jei tevukai turi teise statytis i neigaliuju vietas ir turi zenkliukus, tai kokia gali buti geda.. Cia peikiami auto vairuotojai, kurie neturi teises statytis savo masinyciu i ne jiems skirtas vietas.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lempute- @ 2008 02 14, 16:27)
Jei tevukai turi teise statytis i neigaliuju vietas ir turi zenkliukus, tai kokia gali buti geda.. Cia peikiami auto vairuotojai, kurie neturi teises statytis savo masinyciu i ne jiems skirtas vietas.. rolleyes.gif


Tai paskaiciau as, kas cia peikiami. Ir jus paskaitykit mirksiukas.gif . Kas tai neuzkliuna antikvariniu golfuku sveiki vairuotojai.

Turi tevai ir grupes, ir popierius priklausancius. O vat zenkliuko ant masinos nededa is principo- nepatogu visam pasauliui saukti- gailekite manes! Na, jie taip supranta. As irgi suprantu ta ju nora neafisuoti savo ligu. Buna, kad priremia ligos juos prie sienos, tada is lovu nepasikelia ilgai. O kai atsigauna pusiau, isvaziuoja i miesta, pasidaro svente , tai jokio kaifo visiems akis badyti tais lipdukais. Manau, lipduku privalomumas (jei toks is teisu yra) pazeidzia zmogaus teises (galima atkapstyti, kokias). Neprivalo gi pensininkai nesioti raisciu su uzrasu PENSININKAS. Uztenka tam tikrais momentais parodyti pazymejima. Manyciau, tie lipdukai zemina zmogaus oruma.
Atsakyti