Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Milakir @ 2014 03 19, 20:30)
Sveikos, ar kuri lankotes/buvot pas Andriu?
Andrius Valaitis
Kolege pas ji lankosi, plaukai isties atrodo graziai, bet ji vienintele, idomu ir kitu nuomones.
Kadangi nerandu to/s Savo kirpejo/s tai planuoju pas ji eit kita men...

Nieko apie jį negirdėjau g.gif O kokios pas jį kainos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 19 kovo 2014 - 21:26
QUOTE(DiKu @ 2014 03 19, 21:23)
Nieko apie jį negirdėjau  g.gif  O kokios pas jį kainos?


Kolege moka apie 150 uz dazyma, kirpima.
Atsakyti
QUOTE(Milakir @ 2014 03 19, 21:33)
Kolege moka apie 150 uz dazyma, kirpima.

Nežinau kiek jo facebook žiūrėjau tai kirpimo nuotraukų nėra mirksiukas.gif
Aš tai galvoju eiti pas Džiuljetą Vėbrę stilių pasikeisiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 19 kovo 2014 - 21:52
QUOTE(DiKu @ 2014 03 19, 22:45)
Nežinau kiek jo facebook žiūrėjau tai kirpimo nuotraukų nėra  mirksiukas.gif
Aš tai  galvoju  eiti pas Džiuljetą Vėbrę  stilių pasikeisiu  doh.gif


cia is Grozio arteles? buvau pas ja viena syki, tai man nepatiko, iskarpe, kad po to susitvarkyt negalejau, spalvos nepataike, taise ja, bet vis tiek po keliu plovimu labai lindo geltonumas. Sumokejau pamenu 170 lt ( plaukai truputi zemiau peciu). Man Ina labiau.
O Grozio Galerijoje kuri geriausia? kokios kainos uz dazyma ir kirpima pusilgiu plauku?
Atsakyti
QUOTE(Diana-Kaunas @ 2014 03 20, 09:51)
cia is Grozio arteles? buvau pas ja viena syki, tai man nepatiko, iskarpe, kad po to susitvarkyt negalejau, spalvos nepataike, taise ja, bet vis tiek po keliu plovimu labai lindo geltonumas. Sumokejau pamenu 170 lt ( plaukai truputi zemiau peciu). Man Ina labiau.
O Grozio Galerijoje kuri geriausia? kokios kainos uz dazyma ir kirpima pusilgiu plauku?

Reikia atsirinkti ir GG mirksiukas.gif Kainos diiiiidelės biggrin.gif Manau mokėsitė virš 250 Lt. viena spalva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DiKu: 20 kovo 2014 - 11:28
VIKA007man panasiai neseniai buvo ir norejau tokios spalvos kaip jus bet gavos visai kitokia net raudona foto ikeliau raudonplaukiu temoje.Buvau soke po tokios spalvos....nu bet nusiploviau siaip pas ta kirpeja daug metu vaikstau bet si kart nepavyko visai...Gerai kad zinau buda kaip hreit nuimt spalva ryskia.
Junoroje man patikdavo kai lankiaus Dainorai tikrai maziau sumokedavau nei Astai bet kirpimu nesiskundziu.
Atsakyti
QUOTE(Garbanes @ 2014 03 20, 18:14)
VIKA007man panasiai neseniai buvo ir norejau tokios spalvos kaip jus bet gavos visai kitokia net raudona foto ikeliau raudonplaukiu temoje.Buvau soke po tokios spalvos....nu bet nusiploviau siaip pas ta kirpeja daug metu vaikstau bet si kart nepavyko visai...Gerai kad zinau buda kaip hreit nuimt spalva ryskia.
Junoroje man patikdavo kai lankiaus Dainorai tikrai maziau sumokedavau nei Astai bet kirpimu nesiskundziu.

Šiaip tai nelabai supratau ką norėjote pasakyti ax.gif kas ta Asta ir kur ji dirba? O beje Dainora turi savo saloną ir kainos ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2014 03 19, 15:59)
Tikėkimės gerai 4u.gif

gerai sekėsi thumbup.gif likau patenkinta, salonas GES, pakeitė pavadinimą. Šviesinom, įdėjom truputį vario spalvytės sruogų, jos gražiai sužaidė, tokios vos matomos. Pakirpom ilgesnį variantą kare, manau, kad kitą syk kirpsiu trumpiau. Maloni kirpėja, na žodžiu liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Gin** @ 2014 03 20, 19:49)
gerai sekėsi  thumbup.gif likau patenkinta, salonas GES, pakeitė pavadinimą. Šviesinom, įdėjom truputį vario spalvytės sruogų, jos gražiai sužaidė, tokios vos matomos. Pakirpom ilgesnį variantą kare, manau, kad kitą syk kirpsiu trumpiau. Maloni kirpėja, na žodžiu liuks  smile.gif

Smagu girdėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Apie Junoros salona maciau buvo diskusijos tai ir parasiau.O Vika 007 rase kad spalva buvo nepatenkinta,o kadangi tema pasibaigus tai parasiau sioje.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanes @ 2014 03 21, 18:28)
Apie Junoros salona maciau buvo diskusijos tai ir parasiau.O Vika 007 rase kad spalva buvo nepatenkinta,o kadangi tema pasibaigus tai parasiau sioje.. biggrin.gif

Tai kur dabar kerpatės ir pas ką drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2014 03 21, 20:24)
Tai kur dabar kerpatės ir pas ką  drinks_cheers.gif

Klaidzioju blush2.gif
Atsakyti