Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Garbanes @ 2014 03 22, 16:52)
Klaidzioju blush2.gif

Paslaptys, paslaptys schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Gal turite kokių atsiliepimų apie kirpėjas grožio salone "Madam"?
Atsakyti
QUOTE(simuzele @ 2014 03 23, 21:54)
Sveikos mergaites,

Gal turite kokių atsiliepimų apie kirpėjas grožio salone "Madam"?

Labai geras salonas, aš kaip tik šeštadienį pro jį ėjau, tai išėjo labai gražiai nudažytais plaukais moteriškė bigsmile.gif Ten lyg tai Asta ,,maža" gerai kerpa mirksiukas.gif
Atsakyti
As noriu savo naturalius plaukus nusidazyt vario spalvyte smile.gif seip lankausi pas Kesta. Bet niekad nedaziau pas ji ....
gal parekomenduosit ka ? smile.gif kaina nera labai svarbi, bet aisku visad norisi moketi maziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DiKu @ 2014 03 19, 10:05)
Laukiu atsiliepimo kur kirpsitės ir pas ką Jasminn  4u.gif
Aš skambinau dar man negirdėtam kirpėjui Ričardui  doh.gif  Jis dirba suknelių nuomos salone Regnum, labai laukiu atsiliepimų kas kirpotės, nes pas jį reikia registruotis prieš tris savaites, kainos žvėriškos, brangiau už Grožio Galerijos Rasos kainas  g.gif


Ricardas superinis meistras smile.gif Ir kerpuosi, ir dazausi ne pirmi metai pas ji .Kainos nera zveriskos.
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2014 03 26, 14:01)
Ricardas superinis meistras smile.gif Ir kerpuosi, ir dazausi ne pirmi metai pas ji .Kainos  nera zveriskos.

Tai kiek mokate su nudažymu, papasakokite plačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinacoladine @ 2014 03 26, 12:44)
As noriu savo naturalius plaukus nusidazyt vario spalvyte smile.gif seip lankausi pas Kesta. Bet niekad nedaziau pas ji ....
gal parekomenduosit ka ? smile.gif  kaina nera labai svarbi, bet aisku visad norisi moketi maziau biggrin.gif

mano dukra pas kesta ir kerpa,ir dazo.dabar grizo varine,nu graziai
Atsakyti
As esu labai patenkinta kirpeja Audrone savanoriuose buvusio laukinio arklio, ir kainos padorios ir pati labai sauni smile.gif jai kam reikes surasiu fb kazkur yra jos darbai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raudonanosyte @ 2014 03 27, 22:01)
As esu labai patenkinta kirpeja Audrone savanoriuose buvusio laukinio arklio, ir kainos padorios ir pati labai sauni smile.gif jai kam reikes surasiu fb kazkur yra jos darbai smile.gif

Reklama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simuzele @ 2014 03 23, 22:54)
Sveikos mergaites,

Gal turite kokių atsiliepimų apie kirpėjas grožio salone "Madam"?

Labai nuostabi ten dirbanti kirpėja Daiva ir salono savininkė Daina thumbup.gif , tik pas Dainą eilės ilgos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2014 03 29, 21:41)
Labai nuostabi ten dirbanti kirpėja Daiva ir salono savininkė Daina  thumbup.gif , tik pas Dainą eilės ilgos ax.gif


Na jei savaitele ar dvi palaukti yra ilgai tai ilgos. Niekada nesu laukusi ilgiau:) Daina savo darba atlieka tikrai labai profesionaliai. Kai pirma karta nuejau (kerpuosi jau gal kokie 5 metai, pries tai bijojau jai net skambinti nes visi kalbejo apie milziniskas eiles) tai parinko super kirpima, tik beda, kad visa laika kerpa tuo paciu stiliuku, nes gal pagal mano veida ir plauku struktura jis geriausias...bet man jau taip norisi ji pakeisti, tai galvoju kur nors kitur begti...Prieš tai tame salone kirpausi pas Asta - tik patys geriausi atsiliepimai (bet Asta dirba Mickevičiaus g. (jei nepasikeite), o Daina dabar Kanto g.). O keiciau tai del tos pacios priezasties dėl ko ir dabar noriu keisti:)
Atsakyti
Sveikos!
kai reikdavo perdažyt ir pakirpt plaukus eidavau į kirpyklą Taikos pr.2. rodos "Gražūs žmonės" vadinasi. Visad tardavausi pas kirpėją kuri dirbdavo priešais duris - stambesnė, blond dažytais ir truputį garbanotias plaukais. šian pasiskambinau, sako nebedirba.
gal kuri žinot apie kurią kirpėją kalbu ir kur ji išėjo?... superinė buvo. pameginsiu nueiti pas kažkurią kitą, bet gaila, kad niekad nebuvau užsirašiusi jos nr.
Atsakyti