Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Merginos, o kokius Viktorijos iš unison kontaktus turite? Aš bandau prisikambint čia nurodytu tel . nr. https://www.facebook...grozis/?fref=ts (8-678) 36630, bet kažkas neto, rašiau ir fb žinute prieš kelias sav. bet jokio ats. negavau ax.gif
Atsakyti
Gal galite pakartotinai pasidalinti Ritos, tos kur Krėvės pr, kontaktais, gal ji išvis FB turi? ir kur tiksliai ta kirpykla, ten ne vienas namas kiek žinau yra naujos statybos, gal ir salonas ne vienas...Dėkui iš anskto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2017 01 02, 13:44)
Merginos, o kokius Viktorijos iš unison kontaktus turite? Aš bandau prisikambint čia nurodytu  tel . nr. https://www.facebook...grozis/?fref=ts  (8-678) 36630, bet kažkas neto, rašiau ir fb žinute prieš kelias sav. bet jokio ats. negavau  ax.gif

Salono kontaktai
http://unison.lt/kon...i/beauty-lab-4/
Atsakyti
QUOTE(rasulensija @ 2017 01 02, 14:29)
Gal galite pakartotinai pasidalinti Ritos, tos kur Krėvės pr, kontaktais, gal ji išvis FB turi? ir kur tiksliai ta kirpykla, ten ne vienas namas kiek žinau yra naujos statybos, gal ir salonas ne vienas...Dėkui iš anskto 4u.gif


V. Kreves pr. 82 mobilus 867486637
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2017 01 07, 11:49)


4u.gif Pasirodo Viktorija buvo isvykus, del to ir neprisiskambinau jai. Kadangi norejau skubiu permainu, tai pas Damute uzsirasiau, labai laukiu ir daug vilciu dedu i vizita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2017 01 07, 23:26)
4u.gif Pasirodo Viktorija buvo isvykus, del to ir neprisiskambinau jai. Kadangi norejau skubiu permainu, tai pas Damute uzsirasiau, labai laukiu ir daug vilciu dedu i vizita  ax.gif

Kada eisit? Butinai pasidalinkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2017 01 11, 21:11)
Kada eisit? Butinai pasidalinkit. 4u.gif


Kaip tik tika po apsilankymo smile.gif daziau sviesiu balayage ant tamsiai rudu dazytu plauku, kaip is pirmo karto labai neblogai pasviesejo, ir ryzumo neperdaugiausiai, antru kartu gausiu ko norejau. Perejimas padarytas tobulai.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2017 01 11, 21:37)
Kaip tik tika po apsilankymo  smile.gif  daziau sviesiu balayage ant tamsiai rudu dazytu plauku, kaip is pirmo karto labai neblogai pasviesejo, ir ryzumo neperdaugiausiai, antru kartu  gausiu ko norejau. Perejimas padarytas tobulai.

Dziaugiuos. Jei ne paslaptis, kiek mokejot? Ir kiek uztruko?
Atsakyti
Noriu pasidziaugti puikia plauku dazytoja .
Mano vario-geltonus blond plaukus nudaze balayage. Neliko jokio geltonumo, spalva parinko kaip as pati ilgai ieskojau artima mano pilkoms saknims.

Dirba senamiestyje PRIMA kirpykloje. Jos FB https://www.facebook.com/JuKuStyle/
Atsakyti
Gal kuri nors dažėtės balayage, ombre ar dar kaip nors pas Justina is Chatte salono? 4u.gif Būtų įdomios nuomonės.
Atsakyti
Susigundžiau Damutės (Maddam) dažymu. Priimti vėlavo 30 minučių, na bet kam nepasitaiko. Aiškiai išdėsčiau ko noriu, ko tikiuosi ir net nuotrauką parodžiau. Pasakiau, kad plaukus saugau ir šviesinti nenoriu. Apžiūrėjusi mano nuotrauką Damutė pasakė, kad labai graži spalva, jai patinka - DAROM, tik pagal nuotrauką reikės kelių šviesesnių sruogelių. Na sutikau... Dažė mane 4 val, nušviesino absoliučiai visą galvą, o prašiau gražios šokoladinės spalvos... Tada jau man atėmė žadą, bet susilaikiau nuo komentarų. Pakirpti plaukai nelaiko formos, spalva po kelių plovimų ryžėja... esu labai nusivylusi. Plaukus prašė pasukti arba patiesinti, nes reikėjo jai gražią savo darbo nuotrauką pasidaryti, o pasuktos sruogos labiau išryškėja, na šiaip ne taip sutikau, prabraukė tiesintuvu, ko pasekoje plaukai atrodo stipriai nudeginti.
Štai ir sugalvok pakeisti kirpėją, vardan pokyčių... verysad.gif NEREKOMENDUOJU.
Atsakyti
QUOTE(ChikiPau @ 2017 03 17, 15:10)
Susigundžiau Damutės (Maddam) dažymu. Priimti vėlavo 30 minučių, na bet kam nepasitaiko. Aiškiai išdėsčiau ko noriu, ko tikiuosi ir net nuotrauką parodžiau. Pasakiau, kad plaukus saugau ir šviesinti nenoriu. Apžiūrėjusi mano nuotrauką Damutė pasakė, kad labai graži spalva, jai patinka - DAROM, tik pagal nuotrauką reikės kelių šviesesnių sruogelių. Na sutikau... Dažė mane 4 val, nušviesino absoliučiai visą galvą, o prašiau gražios šokoladinės spalvos... Tada jau man atėmė žadą, bet susilaikiau nuo komentarų. Pakirpti plaukai nelaiko formos, spalva po kelių plovimų ryžėja... esu labai nusivylusi. Plaukus prašė pasukti arba patiesinti, nes reikėjo jai gražią savo darbo nuotrauką pasidaryti, o pasuktos sruogos labiau išryškėja, na šiaip ne taip sutikau, prabraukė tiesintuvu, ko pasekoje plaukai atrodo stipriai nudeginti.
Štai ir sugalvok pakeisti kirpėją, vardan pokyčių... verysad.gif NEREKOMENDUOJU.


4 val net? blink.gif Būtu įdomu pažiūrėti foto prieš, foto kokią rodėt, ir foto po. Bet gal jūsų spalva buvo labai tamsi, o prašėt šokolado, tai neina kitaip išgaut gražios šviesesnės spalvos prieš tai nenuėmus spalvos.
Aš taip pat po 2 apsilankymu pastebėjau, kad plaukų tai ji visai nesaugo, bet kam norisi kardinalių pokyčių tai jie garantuoti.
Atsakyti